Calvin Klein EUPHORİA

CkcrystalEuphoria.jpg
Baskalarini bilmem ama bayiliyorum bu kokuya misler gibi geliyor bana denemeni tavsiye ederim harika.

bende çok merak ediyorum bu kokuyu,deneme fırsatım da olmadı
şuan strawberry de hem euphoria hem de euphoria blossom indirimde
sanırım dayanamayıp alıcam:kedi:

bende çok merak ediyorum bu kokuyu,deneme fırsatım da olmadı
şuan strawberry de hem euphoria hem de euphoria blossom indirimde
sanırım dayanamayıp alıcam:kedi:

EUPHORıA 73.60 tl kıslar.
pahalı geldi ama harika bir koku

Son düzenleme:
ben geçen yılbaşı aldım hala aldığım gibi duruyo bence denmeden almayın kızlar beni mahvediyo bu koku midemi çok bulandırıyor gece uyuyamıyorum sıktığımda..

Evet güzel bi koku ama biraz ağır bencede her ten de duruşu farklı gerçektende kokuların kalıcılığı iyi diye duymuştum.

Ben arada kullanıyorum.Biraz ağır gece kokusu tende durdukça ağırlık zamanla kayboluyor tenınızle uyum sağlıyor ...Ama tavsiye ederim.bayanssulusmile Angel kadar degıl merak etmeyın yerimseniben

ben ağır kokuları severim ve kullanırım

ama bu koku bana göre değil

hediye geldi kofresiyle beraber hiç beğenmedim.sıradan bir koku hatta bence. ya da tenime uymadı bilmiyorum

Ben çok severek kullanıyorum bu parfümü. ılk başta ağır gelebilir; ama daha sonradan koku giderek güzelleşiyor.

nişan bohçama hediye alınmıştı. ilk kokladıgımda beğenmemiştim şekerli gibi gelmişti. ama sıktıktıktan bi müddet sonra süper kokuyor ve çok kalıcı. ck ve dior h.poison vazgeçemediklerim arasındalar

Euphoria çok ağır ve şekerli güllü. Edt siyle Edp si farklıysa bilemem. Ama sanırım çok kişi kullanıyor bu kokuyu ve çok karakteristik olduğundan direk anlaşılır euphoria sıktığınız biraz popularitesi azalırsa belki %1 lik bir şans verilebilir. Herkesin kullandığı piyasa olmuş parfümleri kullanmayı sevmiyorum.

Euphoria Blossom hafif, odunsu ve çiçeksi çok çok güzel ama kalıcı değil gene de sahip olduğum en güzel kokulardan biri.

Euphoria Spring Temptations ise limonlu, fresh. Ama hem çok hafif edp olmasına rağmen hiç kalıcı değil 10 dakikada gidiyor. Blossom un edp si bu diye yutturulmaya çalışılıyorsa da hiç alakası yok kanmayın.

calvin klein Euphoria Blossom kullanıyorum çok güzel bir koku tazelik hissi veriyo ama çok da kalıcı değil..

EUPHORİA acayip seviyorum ve erkeklerde bunu beğeniyo baya soran olmuştu parfümün ne diye ama orjinalini kullandım açığı nasıldır bilmiyorum

EUPHORİA acayip seviyorum ve erkeklerde bunu beğeniyo baya soran olmuştu parfümün ne diye ama orjinalini kullandım açığı nasıldır bilmiyorum

Cnm kalıcı mı bu parfüm?? Parfümeride denemiştim, bende pek kalmadı da kokusu. Erkek arkadaşım bu kokuya bayılıo. Yurt dışından bi arkadaşıma getirticem ama kalıcı gelmedi bana bilemiorum. Bide Narcio Rodrigez i merak ediorum. Narcio yu denemedim henüz. Yarın kısmetse onu da deniycem.

kızlar calvın klein eternıty harıka dıyolar esım de bu kokuyu kullanmamı ıstıyo kullanan varmı guzel mı kenzo kullanıyorum cokta memnundum ama bunuda denemek ıstıyorum kullanan varsa yorumlarınızı beklıyorum

Ben de alacağım bu kokudan.... Modası geçti filan dediler ama bence hala en iyi kokulardan biri. Bir Nina Ricci hastası olarak Calvin Klein seveceğim aklıma gelmezdi. Ucuz bir yerde bulursam alacağım... Biraz pahalı 250 filan dediler. Tabi orjinali...

Cnm kalıcı mı bu parfüm?? Parfümeride denemiştim, bende pek kalmadı da kokusu. Erkek arkadaşım bu kokuya bayılıo. Yurt dışından bi arkadaşıma getirticem ama kalıcı gelmedi bana bilemiorum. Bide Narcio Rodrigez i merak ediorum. Narcio yu denemedim henüz. Yarın kısmetse onu da deniycem.

sanırım rodrigez ı denemişsindir..ck ile çok yakın aslında...yanılıyormuyum...

X