Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Çam Terebentin Yağı kullananlar

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
ben şişenin içine karıştırdm canım bide saçlarımı şampuanladıktan sonra
ince tarakla tarıyorum hem sonra taranması kolay oluyor hemde banyodan çıktıktan sonra dökülmüyor ayrıca saçlarınızı sıkmayın banyoda o da çok döküyor inşallah işe yarar cnm :)

sağol canım ben hep sıkarım banyodan çıkarken bunu öğrendiğim iyi oldu çok tşkkürlera.s.

canım şampuanın 200 ml ise içine bir çay kaşığı, eğer 750 ml ise çamterebentin yagının kapağıyla bir kapak koyuyosun ve her duşa girmeden önce şampuanını çalkalayıp öyle uyguluyosun inşallah tatlım işine yarar da biz de seviniriz ..:teselli:

ben bir kapak koyarım o zaman teşekkür ederim bilgilendrdiğin ve iyi dileklerin için a.s.inşallah vardır burdaki aktarda :Saruboceq:

kızlar bende kullandım çam terebentrin uzun süre ..

saçlarımı baya uzattı evet onu inkar edemem ama dökülmesini durdurmadı.. saçlarım kuru oldu..ki benim saçlarım yağlıdır ..

ama parlamasını filan sağladı ..

bende yıpratınca bıraktım .. temmuzdan beri kullanmıorum :):)

hiç alakası yok aksine yağlandırıyor 2 3 gün yıkmayınca..ben kullandım yakınımdakılere önerdim herkes çok memnum valla...aynen bende çook memnunum

ya arkadaşlar benim sacım boyalı bu çamtarabentin boyalı saçlar için uygunmudur acaba?

bugün bende aldım başlamak için sabırsızlanıyorum inşallah faydasını görürüm ben içine biras badem yağıda katıcam daha etkili oluyomuş sonuçları paylaşırım sizlerle:):)

arkadaslar benıde bu konuda bılgılendırın lutfen,benım saclarım cok kuru ve yıprandı,bunun ıcın çamterebentini,badem yagı ve bebenthene duydum,fakat bu yagları sampuanla karısım yapmak faydalı degılmıs,oyuzden ben bıre bır dıplerıme uygulayarak bakım yapmak ıstıyorm,fakat bu karısımı bı kaba hazrlarken nekadr olcekte badem camterbentı yagı koycam ayrıca temız sacamı yoksa kırlı sacamı bu karısımı uygulamalıyım banada yardım edersenız cokkkk sewınırım

benimde permadan sonra saçlarım cok yıpranmıs ve dökülmeye baslamıstı:1shok:.bende bugun aldım sürdüm hatta su an hala sacımda beklıyor ama ayrı bir sekilde almadım akata gittiğimde adam bana birkarısım verdi içinde cam terebenti badem yagı susam yagı ve bir cok bitkisel yagların oldugu bir karısım. birde çam terebentinin sampuanını yapmıslar onuda aldım. bakalım sonucu cok merak ediyorum.süprizzzzz inşallah işe yarar:uhm::

ben kuLLandım ama kokusu yüzünden bıraktımm . şampuanımın içine katmıştım hem şampuanı sulandırıyo hemde yıkadıktan sonra kokusu uzun süre gitmiyo açıkcası kokusu yüzünden etkisini bile farketmedim. kokusu takıntı haline geldi bende bıraktım . :S

kızlar sıze yemın ederm çamterabentin harıka bişeyyy...!!! bakın ben temmuzda sacımı kestırdıım ve sadece sacım çenemin hızasındaydı sonra sampuanıma çamterabentin koyarak saclarımı yıkamaya basladım ve eylüle kadar saclarım sırtıma kadar geldi e siz düşünün artık. Sacları hem gürleştriyo hmde cok cabuk uzatıyor ve hiçbir yan etkiside yok ben cok memnunum.

ya arkadaşlar benim sacım boyalı bu çamtarabentin boyalı saçlar için uygunmudur acaba?

canım benım saclarım degılde arkadasımın sacları kızıla boyalı ve o da sacları dokulduqu icin camterabentin kullanmaya basladı.. ilk kullanısında kesti dokulmeyi arkadasım cok da memnun hiç bi yan etkisi de yok dedıqım gibi.. için rahat olsun .. :sm_cool:

bende aldım alalı iki gün oldu ama daha kullanmadım tatlı badem yagı da aldım
karıştırcam ikisini

arkadaslar bende gecen hafta cam terebentının sampuanını aldım.aktar sampuanını tavsıye ettı yagını pek onernedı.sampuanın daha faydalı olacagını soyledı.3 kere kullandım ve saclarım cok az dokuluyor artık.bakalım ne kadar zamanda ne kadar uzayacak.bu arada sampuanın fıyatıda 7.5 ytl.yagı da 2.5 ytl.

ben 3 haftadır falan kullanıyorum çamterebentin. kokusundan rahatsız olanlar acaba fazla mı koydular şampuana, 400 mllik şampuana 2 kapak koymak yeterli, evet sıvılaştırıyor şampuanı ama kokusu bence çok hoş ve saçta durmuyor koku. kokuya çok hassas biri olarak bunu söylüyorum. haftada bir de 1 çay kaşığı çamterebentinle, 1 ç.k. badem yağını karıştırıp 1 saat bekletiyorum. çok memnunum, saçlarım tertemiz hissine kapılıyorum.

cnm benım saclarım nerdeyse belıme kadar bende haftada bır senın yaptıgın bu uygulamayı denesem 1 ç.k cam terebentınle 1 ç.k badem yagını karıstırsam sadece sac dıplerınemı surucem yoksa koksa komple saca mı?

X