Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Çam Terebentin Yağı kullananlar

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
3 kez mi kullandın daha sadece.. bencede biraz sabır yani en azından bırak 2 haftayı bi geçsin eğer hala dökülmende bi değişiklik yoksa ozaman tekrardüşünelim baska alternatifler..

şampuanın içine kattım badem yağı ile birlikte o şampuanıda 3 jez kullandım çok giremiyorum banyoya kopan saçlarımı gördükçe psikolojim alt üst oluyo ozman 1 kerde geçirdi diyenler yalan soyluyor off ne zor işler ya bu giidişle her duyduğumuzu deniyecez derken dokulme ve kel kalma sürecini hızlandıracazz;(((

şampuanın içine kattım badem yağı ile birlikte o şampuanıda 3 jez kullandım çok giremiyorum banyoya kopan saçlarımı gördükçe psikolojim alt üst oluyo ozman 1 kerde geçirdi diyenler yalan soyluyor off ne zor işler ya bu giidişle her duyduğumuzu deniyecez derken dokulme ve kel kalma sürecini hızlandıracazz;(((

Sonuçta herkesin saç ve cilt yapısına göre değişir. Mesela ben ilk kullandığımda saç dökülmem durdu. Kullanmadığım zaman ise eskisi gibi döküldüğünü farkettim. Fakat bende böyle bir sonuç oluyor diye başkalarında da aynısı olacak değil sonuçta. Sen bir müddet daha bekle derim; - sabır.

Kıvırcık karamsar olma canım ya bak bu psikoloji ile daha zararlı olucaksın kendine.Bende bir ürün kullanmaya başlıycam bu akşam ayrıca çam terebentinide kullanacağım bakalım haberleşiriz.

Kıvırcık karamsar olma canım ya bak bu psikoloji ile daha zararlı olucaksın kendine.Bende bir ürün kullanmaya başlıycam bu akşam ayrıca çam terebentinide kullanacağım bakalım haberleşiriz.

canım hiç boşuna uğraşıp ta umutlanmaaaaa naparsan yap durmuyo bu dokulme şimdi banyodan çıktımmmm ben pes ettimmm 3 gün ısırgan otu 4-5 kez lavanta kürü bugün turplu su 4 kez çam terebenti ve badem yağlı bitkisel şampuan 1.5 aydır kullanılan priorin kapsül ve demir ilacı artı 1 aydır kullanılan depresyon ilacı 1 aydırr çok çok dikkat ettiğim beslenmeee hiç bişi işe yaramıyooooooooooooooooooooooooooooooooooo dokulecek saç başta durmuyo gercektendeeeeeeeeee istersen kazıt yine dokulur bu gidişle;((((((((

benimde 3 hafta oldu hala devam ediyor dökülme ouff :KK43: hiç bi gelişme yok .... off yha herkeste ilk yıkamadan etkisini gösterio ben ne zmndr kullanıorum tık yok :KK43::KK43:

bu yag saclarimi cok doktu birakinca yagi dokulme kesildi bana hic yaramadi bu yag

banadaaaaaaaa hiç yaramadı valla henüz ama napalım herşey saçlarımız için

mrb kıvırcık bişey söylemek istiyorum ama bu saçın için yaptığın bakımı bence biraz ara vererek yap. çam terebentin bi süre kullan dökülmeye devam ediyosa kullanma bi daha ama saçlarını dinlendirmeden başka yöntemler deneme bence saçını yıpratırsın.

daha fazla yıprnıp douklemez diye düşünüyorum ama hersey herkeste farklı etki yapıyo ne bileyim işte işe yrayan bişi buluncaya kadar uğraşıyorum bende

ben de şampuanımın içine terebentin, badem yağı ve bal kattım. zaten şampuanım lavanta ve aloa veralı doğal bir şampuan. saçlarım dökülüyor fena halde, ama uzamasına şaşırıyorum :uhm:

arkadaşlar benim 2.bu çamterebentinli şampuanla saçımı yıkamam.şampuan yaptıktan sonra kremliorum saçımı duruluyorum.ama saçlarım çok sert oluyo.kuruyana kadar saçım çok sert kuruyunca yumuşak oluyor sizlerinde öylemi acaba?

dökülmeyi önler diye duymuştum ondan şampuanımın içine katmıştım,ama hiçbi faydası olmadı bıraktım.devam etsemiydim acabaaCADIARZU

bnd öle duymuıştum 2.kez karıştırdım şampuanmın içine hala saçlarım çoookkk dökülüyo saç kremini kullanmadğmda bnmde sert sert oluyo

almayı düşünüyorum hem olumlu hem olumsuz yorumlar var bir türlü karar veremediim

camterebentını gecenlerde duyup almıstım ama sampuanın ıcıne nekadar koyacagımı bılemedıgımden duruyor hala.sısenın hepsınımı koyacagız bı olcusu varmı??????

kutusunun üstünde ya da içindeki kağıtta ne kadar koyacağın yazıyor olmalı ?
ben ordaki ölçüye göre koymuştum

saçlarım ince telli ve gür degil.çam telebentin kullanmayı düşünüyorum ama kimisi saçı kuruttuğunu söylemiş.saçım zaten kuru daha beter olmasını istemiyorum.napsam acaba

bayanlar ben 2 haftadır çamterabentini kullanıyorum fakat uzama gibi hiçbişi göremedm yaa :S
sadece yumuşak ve parlak yaptı.
ne zaman uzama adına bişiler olur ?

bayanlar ben 2 haftadır çamterabentini kullanıyorum fakat uzama gibi hiçbişi göremedm yaa :S
sadece yumuşak ve parlak yaptı.
ne zaman uzama adına bişiler olur ?

çam terebentini ben yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum.. saçlarımın güçlü, parlak ve dolgun görünmesini sağlıyor.. uzama adına bir faydası olmadı zaten olacağını da düşünmedim hiç. ama eğer saç uzatmak istiyorsan bu konuda sana yılan yağı ve hint yağının faydası olacaktır.. ayrıca turplu su da haftada 1 cm. kadar uzatıyor saçı haberin olsun.. hihoyyyt

kızlar bu cam terebenti güya deriye temas edince tüy cıkarmış,e şimdi ben sampuanıma kattım ama yıkarken enseye ellerimize temas edicek sonucta,tüylenmeyelim sonra:uhm:sırnaşık şey

X