Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Çam Terebentin Yağı kullananlar

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
ben yaklaşık 3 haftadır kullanıyorum.üzerinde yazılan ölçüde şampuanıma kattım.saçlarımın kabarması baya bi azaldı.dökülmede hafiledi gibi..en güzel yanıda saçınızı daha yıkarken yumuşacık yapıyor.kremlemedenb dahi.tavsiye ediyorummmmmmmmm.

kızlar bir sorum olucak çam terebentin tamam saç uzamasına
yardmcı ama dökülen ve cıkmayan yerden sac cıkartıyormu pekii??

kızlaarrrarr :KK52::KK52::KK52: bu çamterabentin benim saçımı çok kurutttu yaa.kaşıntıdan duramıyorum :KK37: benim saçlarım normalde çok fazla yağlıdır nasıl kuruttu böyle anlamadım.şampuanıma küçük bir kapak koydum acaba bir kaç damlamı olmlıydı delircem artık kaşıntıdan uyku uyuyamıyorum :KK43: böyle sorunu olan var mı

ya çam terebentini badem ve zeytnyagıyla karşttrp saçıma sürdüm kazık gibi oldu yaaa neden böle olduuuu ? eşit miktarda koydum hepsni

Kızlar Sampuana cok döküldüğübnde bile dökülem yapıo.! sac diplerinize nasıl uyguluosunuz anlamadım. denegeli kullanırsını cok iyi geerckden döküleyi kesio,sacı uzatıo.

Bnde kullanıorumm etkilii ama kokusu başımı ağrıtıyor..

arkadaşlar, bende bgn aldım burdaki yorumları okuyup. bir kapak koydum şampuanım içine. kıvamıda fazla yumuşamadı. sıvı olmadı okadar. eskisi kadar yoğun değil ama. kıvamlı. kokusu kötü değil kesinlikle. sanırım şampaunım kokusu bastırıyor. böle hoş bir limon nane arası kokuyor. :KK1::KK1: head shoulders yağlı saçlar için olan şampuanı kullanıyorum. 400 ml. saçım okadar yumuşak oldu ki. bide kabarmadı sanki fönlemişim gibi hafif dalgaları belirgin oldu. şaçımıda kurutmadı sanırım normalde saçım yağlı olduğu için . çok memnunum walla :KK1::KK76::KK76::KK76: bide uzatırsa değmeyin keyfime :KK1::KK1::KK34::KK34::KK66::KK66:

Son düzenleme:
ben kullanmıstım cok uzatmıstı ama bana baglıda olabılır tabı

ya bende baya denemistim elseve sampuanima koyuyodum.. saclarimi kuruttu mahvetti..herkeze yaramiyo galiba..kirdi saclarimi..boyali sacim ondanda olabilir..:KK19:

Ben De Çam Terebentin Yağı Kullanıyorum.
Şampuanımın İçine 1 - 1.5 Kapak Kadar Döktüm.
Ayrıca Bepanten Ve Evigen Ampül Kırdım.
Saçlarım Okadar Yumuşak Ve Parlıyor Ki :82: Herkes Bunun Sırrı Ne N'olur Söyle Diyor :KK53:
Ama Aslında Benim Sıkıntım Saç Dökülmesi.
Saçlarım Çok Döküldüğü İçin Terebentin Kullanmaya Başladım.
Ama Dökülmede Pek Fark Yok Gibi.
Daha 1 Ay Oldu Acaba Zamanla Dökülme De Geçer Mi :KK59:
Bir De Şampuanım Pantene.Sıkıntı Orda Mı Ki Yahu ?

annem bu yağı şampuanına koyup kullanıyo ben bakım yağım var saçım için ona ilave edip kullanıyorum uzatıyor tabi düzenli kullanılırsa

Ben De Çam Terebentin Yağı Kullanıyorum.
Şampuanımın İçine 1 - 1.5 Kapak Kadar Döktüm.
Ayrıca Bepanten Ve Evigen Ampül Kırdım.
Saçlarım Okadar Yumuşak Ve Parlıyor Ki :82: Herkes Bunun Sırrı Ne N'olur Söyle Diyor :KK53:
Ama Aslında Benim Sıkıntım Saç Dökülmesi.
Saçlarım Çok Döküldüğü İçin Terebentin Kullanmaya Başladım.
Ama Dökülmede Pek Fark Yok Gibi.
Daha 1 Ay Oldu Acaba Zamanla Dökülme De Geçer Mi :KK59:
Bir De Şampuanım Pantene.Sıkıntı Orda Mı Ki Yahu ?

Walla olabilir canım aynı sorunu pantende yaşadım cok uzun süredir hiç değiştirmeden kullanıyordum baktım saclarım sapır sapır dökülüyor bıraktım kullanmayı swarskof Guss Kullanıyorum süper anında kesildi dökülme bi değiştir istersen şampuanını faydasını görürsün bence

kullanalı 1 ay oldu nerdeyse. saçım çok dökülürdü ama şimdi o kadar azaldı ki yok gibi. saçımıda uzattı bu 1 ayda :KK70: herkes saçın mı uzamış diyip duruyor. tek şikayetim yağlanmasını engellemiyor. onun dışında çoook memnunum :KK19::KK64::KK76:

kızlar ben de 1 aydır kullanıyorum. Dove 400 ml şampuanının içine 30 damla koydum. dökülmesi azalsın diye kullanıyorum ama bi işe yaramadı hatta dökülme biraz arttı gibime geliyor. gün içinde pek dökülmüyor saçım ama karıştırdığım şampuanla yıkarken ve tararken baya dökülüyor (80 tane falan) onun dışında benim saçım yağlı olduğu için kuruma gibi bi sorunum olmadı, hatta yumuşattığını bile düşündüm saçımı. ilk 1 ay etkisinin olmaması normal mi sizce? yoksa bırakıcam kullanmayı. bioxcine ya da güzel bi şampuana geçicem.

Kızlar benim icin cok önemli. çam terebentini nereden alıyorsunuz? hangi marka en iyisi? özellikle memnun kalanlar hangi markayı kullanıyor? ve hangi sampuana ne kadar miktarda çam terebentin koyuyorlar? yardımcı olursanız çok çok memnun olucam

Kızlar benim icin cok önemli. çam terebentini nereden alıyorsunuz? hangi marka en iyisi? özellikle memnun kalanlar hangi markayı kullanıyor? ve hangi sampuana ne kadar miktarda çam terebentin koyuyorlar? yardımcı olursanız çok çok memnun olucam

Canım bende kullanıyorum yaklaşık 4 aydır 8cm kadar uzadı saçım. Benim kullandıgım çam terebenti SHİFFA HOME benim sampuanım head & shoulders 750ml lik ben içine 25damla döküyorum. Eczaneden aldım :) $Shiffa-Home-CAM-TEREBENTIN-YAGI-50-ml__36235163_0.jpg

Son düzenleme:
kızlar ben de 1 aydır kullanıyorum. Dove 400 ml şampuanının içine 30 damla koydum. dökülmesi azalsın diye kullanıyorum ama bi işe yaramadı hatta dökülme biraz arttı gibime geliyor. gün içinde pek dökülmüyor saçım ama karıştırdığım şampuanla yıkarken ve tararken baya dökülüyor (80 tane falan) onun dışında benim saçım yağlı olduğu için kuruma gibi bi sorunum olmadı, hatta yumuşattığını bile düşündüm saçımı. ilk 1 ay etkisinin olmaması normal mi sizce? yoksa bırakıcam kullanmayı. bioxcine ya da güzel bi şampuana geçicem.

80 tane normal gün içinde 200tane dökülmesi çok normal kabul ediliyor doktorlarca canım ilk bi ay zaten saç yeni alışıyor bence bırakma devam et derim

Merhaba kızlar. Ben eczanede çalışıyorum şuan öğlen paydosundayım. Bugün kendime karışım hazırlıycam ve bu haftadan itibaren haftada 1 kere kullanmaya başlıycam. Bir kutu çamterebentin bir kutu bemiks ampul 1 kutu bepanthen ampul bir kutu dodex ampul ve bir kutu evigen ampul'le birlikte bir kutu badem yağı karıştırıcam. Saç diplerime uygulayıp 1 saat bekletip yıkiycam. Şişe bitiminde değişiklik olursa sizinle paylaşırım olmazsada paylaşırım :).

X