Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Çam Terebentin Yağı kullananlar

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
Ben şampuana katıyorum.

bende kullanıyorum şampuanıma kattım ama hıcbır etkısı gormedım hala saclarım dokuluyor

O kadar şampuan yağ kür denedim en etkili sonucu çam terebentin de buldum hem uygulaması kolay hem de maliyeti az ben bim den alıyorum bir kutuyu şampuan şişesine öylece katıyorum şampuan sıvılaşıuor ama olsun hem dökülme azaldı hem de yeni saçlarım çkıyor ekşisözlüktede araştırdım o forumdada bu yağı kullananların çoğu memnun
canim hala kullaniyo musun onerir misin

tam da kullanmaya karar vermistim etkili degil mi canim
ben beğenmedim dediğim gibi daha fazla döktü yeni bitkisel sampuan almısdım sampuanda bıtmeden yenı alamıyorum kullanıyorum ama hıc bır faydasını gormedım tersıne daha artıgını dusunuyorum ınce tellı ve yaglı benım saclarım

Benim saçmi kuruttu şampuan in içine koymuştm daha bitmedi şampuanm ama bitsin koymam bir daha onun yerine şöyle bir kür yapacağım zeytin yağı çam yağı badem hint yağıni fis fis şisede karıştırıp saç diplerne uygulcm bakalım ne olacak haa içine bir de evign ampl koycm bemisk çok koku yo

Benim saçmi kuruttu şampuan in içine koymuştm daha bitmedi şampuanm ama bitsin koymam bir daha onun yerine şöyle bir kür yapacağım zeytin yağı çam yağı badem hint yağıni fis fis şisede karıştırıp saç diplerne uygulcm bakalım ne olacak haa içine bir de evign ampl koycm bemisk çok koku yo
ne kadar sampuana ne kadar koydun canım

bende yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum şampuanımda. farkı varmı derseniz evet var şu an daha çok dökülüyo ama bırakmıcam devam edicem

Saç Dökülmemi ve Saç egzemamı giderici Leaf Action Ardıç Katranlı Şampuanı kullandım. Fayda gördüm. ....dan ücretsiz kargo olarak 20 TL ye Aldım. Leaf Action Bitkisel Şampuanlarda bence en iyisi, çoğu arkadaşım kullandı memnun kaldı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaslar sacimin sag on bolgesinde ciddi acilma var bi kac tel olmasa neredeyse bosluk tamamiyle. Cok uzuluyorum genel olarak da seyrelme var. Cam terebenti dokulmeyi durdurur mu ve yeni sac cikmasi icin ne yapmaliyim

Eşim kullandı dökülmesi durdu saçı artırmıyor fakat dökülmesini baya engelledi

arkadaşlar hem saçlarım gürleşsin hem dökülmesin hem de hızlı uzasın istiyosanız sığır iliği kürünü uygulayın haftada bir kere. işe yarıcak denemekten bişey kaybetmezsiniz yapılışınu anlatıyım hemen kasaptan sığır iliğini alıyoruz kemikli oluyor genelde 4 5 dkka kemiği suda kaynatıyoruz kaynadıktan sonra kemiği et tahtasına vura vura iliği içinden çıkartıyoruz blendırdan geçiriyoruz iliği içine hindistan cevizi çörekotu ve zeytnyağı gibi istediğimiz yağları katıyoruz badem yağı hariç hindistan cevizi yağı mutlaka olsun hepsini karıştırdıktan sonra hala ılıkken saç diplerimize masaj yaparak uyguluyoruz ılıkken yapmazsak eğer donar kafamızda bu sefer yıkamak zor olucak çok sürmemize gerek yok parmak uçlarını ilikli karışıma batırarak sürebiliriz sonra kafamıza poşet geçirerek 2 saat bekletelim sıcak tutmaya çalışalım kafamızı 2 saatin sonunda yıkayabiliriz ilk bir iki hafta dökülmede bir miktar artış olucak korkmayınız devam edin benim 6 hafta oldu o kadar kısa sürede inanılmaz değişim farkettim 6 ay uygulamayı düşünüyorum inşallah herkeste işe yarar saçlarıma kına yakmıştım 2 ay önce o yüzden rengi farklı gelebilir doğal kına saçı canlı gösteriyo onu da tavsiye ederim :)

Eklentiler

• PicsArt_1446223464557.jpg
    PicsArt_1446223464557.jpg
    84,6 KB · Görüntüleme: 3.386
ben bıraktım bu çam terebentinini işe yaramadı bende herkeste aynı etki olcak diye birşey yok tabi..ama dökülen saç her şekilde dökülmeye devam ediyo ve ben çok sıkıldım artık heryerde saç dökülmesi ile ilgili yazılar arayıp okumaktan :KK43: şimdi kerastase kullanmaya başladım 2 gün oldu bide serumunu aldım.valla şaştım kaldım tahlillerimde sorunda yok ama inadına dökülüyo :KK43:

ben yağı yerine esasını almışım aldıktan sonra fark ettim
300 mil şampuanın içine 5-6 damla döktüm risk almak istemedim saçlarımı gürleştirmek için kullanıcaktım bide yağlanmayı azalttaığı gördüm gerçekten yağlanma problemimde başarılı oldu saçlarım yağ fıçısına dönmemiş oluyor uyandığımda
3-4 gündür kullanıyorum ama saçlarım eskisinden fazla dökülmeye başladı sizde de böyle bir durum oldu mu ?
diyorumki acaba önce güçsüz saçları atıyor da sonra yenilerimi gelcek ?

Kızlarrrrr çam terebentin yağını mı yoksa esansımı daha etkili
Ben yağı yağlı saçlar için olan şampuan yarım kapak döktüm
2 aydır kullanıyorum pek etkisini görmedim
Esansı daha iyidir derseniz esansını şampuanadökücem tşk

Bence yağ daha etkilidir, ama sende niye oyle oldu anlamadm ben esansi kullaniyrm benimde saclar yagli normalde her gun yikamam gerekiyo her sabah kalktgmda yag fıçısı gibi uyaniyordm simdi ikinci günü bile gormeye basladim

Bence yağ daha etkilidir, ama sende niye oyle oldu anlamadm ben esansi kullaniyrm benimde saclar yagli normalde her gun yikamam gerekiyo her sabah kalktgmda yag fıçısı gibi uyaniyordm simdi ikinci günü bile gormeye basladim

Doğru yağlı saçlarımı artık yağ fıçısı gibi yapmıyor ama ben dökülmesinden şikayetçiyim aşırı dökülüyor. Dökülmesi için ne yapabiliriz kiii?

Karanfil kürü yapınız.Dökülmeyi hemen durduruyor.Bir tutam karanfili yarım çay bardağı suda kaynatın.hemen demlemeye alın.Ama çok aşırı dökülme varsa 10 dk.kaynatın.sprey gibi saça sıkın.hemen etki eder

Hiç duymadım daha önce
Temiz saça mı uygulıcaz peki ve spreyle saç dibine uygulanacak değil mi

X