Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Çam Terebentin Yağı kullananlar

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
Karanfil kürü yapınız.Dökülmeyi hemen durduruyor.Bir tutam karanfili yarım çay bardağı suda kaynatın.hemen demlemeye alın.Ama çok aşırı dökülme varsa 10 dk.kaynatın.sprey gibi saça sıkın.hemen etki eder
Hç duymadım daha önce
Temiz saça mı uygulıcaz peki kaç dk demleme yapılacak ve spreyle saç dibine uygulanacak
değil mi
Detaylı anlatabilir misiniz

Hiç duymadım daha önce
Temiz saça mı uygulıcaz peki ve spreyle saç dibine uygulanacak değil mi
Ben konu açtım oraya hep aklıma geldikkçe yazıyorum.Başıma gelenler ve kullanmak istediklerimi orada fayda sağlarsınız.Ayrıca evet bunu yapıp temiz bir sprey şişesine koyun.temiz saça sıkın. Duralamaya gerek yok.Her gün yapınız

Karanfil kürü yapınız.Dökülmeyi hemen durduruyor.Bir tutam karanfili yarım çay bardağı suda kaynatın.hemen demlemeye alın.Ama çok aşırı dökülme varsa 10 dk.kaynatın.sprey gibi saça sıkın.hemen etki eder
Bende kucuk saclari guclendrdi ama yaglanmam artti

Saçınız yağlıysa karbonatla yıkayın o zaman .Karbonatı sulandırın saça dökün bekletip yıkayın.Saçı da sık sık yıkamak daha da yağlandırır.
Bunu surekli tekrarlamam mi gerekiyor peki

Bunu surekli tekrarlamam mi gerekiyor peki
Çok sık olmamak kaydıyla evet.Zaten fazla yıkamak saçı daha da yağlandırır.Bu sitede de arama sayfasından bir çok bilgiye ulaşırsınız.Ama saçı çok şeyle yormayın sade ama az etkili şeyler yapmaya özen gösteriniz.

Arkadaslar Merhaba bende bu çamterebenti yagi aldım saçlarıma hem uzaması hem dökulmemesi için saçlarım yağlı hemde çok dökülüyor 650 ml şampuan ne kadar koymak gerekir acaba bide ben genelde 3 günde bir saçlarımı yıkatım bunu katınça 1 haftada bir filan mi kullanmam gerekir??

Arkadaslar Merhaba bende bu çamterebenti yagi aldım saçlarıma hem uzaması hem dökulmemesi için saçlarım yağlı hemde çok dökülüyor 650 ml şampuan ne kadar koymak gerekir acaba bide ben genelde 3 günde bir saçlarımı yıkatım bunu katınça 1 haftada bir filan mi kullanmam gerekir??

Sanırım 1 kapak yeterli.fazlası kurutuyor.normal yıkamana devam et.bir süre takip et.saçlarının durumuna göre karar verirsin.

Sanırım 1 kapak yeterli.fazlası kurutuyor.normal yıkamana devam et.bir süre takip et.saçlarının durumuna göre karar verirsin.
Bir kapak fazla olmasın ya bide saçlarım yağlı bnm normalde korkuyorum

Bildiğim kadarıyla çam terebentin yağlanmayı da geciktiriyor. Kuru saçlar için ek olarak badem yağı da kouduruyorlar. 1 kapak koy her seferinde şişeyi çalkala. Bende yeni başladım bunu yapmaya,saç diplerim yağlı uçları çok kuru,farklı bakımlara ek olarak şampuana saf bal ve çam terebentin ekledim

Bildiğim kadarıyla çam terebentin yağlanmayı da geciktiriyor. Kuru saçlar için ek olarak badem yağı da kouduruyorlar. 1 kapak koy her seferinde şişeyi çalkala. Bende yeni başladım bunu yapmaya,saç diplerim yağlı uçları çok kuru,farklı bakımlara ek olarak şampuana saf bal ve çam terebentin ekledim
canım bende 1 aydır kullanıyorum nerdeyse aldım yaptım gerçekten durdu gibi biraz dökülmesi yağlanmayı soracaksan hala aynı ama bakalım bidakine biraz daha koyucam bu şampuana az koydum sanki

canım bende 1 aydır kullanıyorum nerdeyse aldım yaptım gerçekten durdu gibi biraz dökülmesi yağlanmayı soracaksan hala aynı ama bakalım bidakine biraz daha koyucam bu şampuana az koydum sanki
Ben pahalı bir şampuan almıştım ondan fazla koymaya korktum ama 1 kapaktan belki azıcık fazla koymuşumdur. Aktardan karışım yağ aldım ve dun bu şampuanla yıkadım ipek gibi oldu saçlarım düzleştirmediğim halde. Ama az sonra boyaya gideceğim ozaman ne olur bilmem ben yağlanma ve çabuk dolaşma problemi var son zamanlarda oldu bu dolaşma neden çözemedim ve dökülüyor taradıkça. Birde tarak aldım dün başka konuya yazmıştım. Yolmuyor saçımı onunda beğendim. Naschita nın wet&dry tarağı

Ben pahalı bir şampuan almıştım ondan fazla koymaya korktum ama 1 kapaktan belki azıcık fazla koymuşumdur. Aktardan karışım yağ aldım ve dun bu şampuanla yıkadım ipek gibi oldu saçlarım düzleştirmediğim halde. Ama az sonra boyaya gideceğim ozaman ne olur bilmem ben yağlanma ve çabuk dolaşma problemi var son zamanlarda oldu bu dolaşma neden çözemedim ve dökülüyor taradıkça. Birde tarak aldım dün başka konuya yazmıştım. Yolmuyor saçımı onunda beğendim. Naschita nın wet&dry tarağı
ay canım aynen bende elseve argıne aldım yanında tarağınıda önerdikler ben kapakla koymadım benimde saçlarım hem çok dökülüyor hemde 2 günde yağlanıyor bundan rahatsizdım o yüzden aldım bakalım

ay canım aynen bende elseve argıne aldım yanında tarağınıda önerdikler ben kapakla koymadım benimde saçlarım hem çok dökülüyor hemde 2 günde yağlanıyor bundan rahatsizdım o yüzden aldım bakalım
Elektriklenmiyorda saçlarım ama keramet hangi yaptığımda çözemedim :) benimde 2 günde yağlanıyor daha doğrusun2.gün ağırlaşıyor kuaförüm ısrarla bırak yağlansın daha iyi diyor ama canıma tak etti :)
Bunu şimdi çektim,hiçbir şey yapmadım saçıma yatarken ördüm sadece. Saç kremi de kullanmadım.

Eklentiler

• WP_20160108_048.jpg
    WP_20160108_048.jpg
    19,3 KB · Görüntüleme: 290
Mesaj tekrarı

oooo keşke benim saçımda senin gibi olsaaa ne güzel gür bide :KK70:

Boyattım ve şampuana devam ediyorum. Kil maskesi düşünüyorum aslında ama önce şampuanı bir sure test etmek istiyorum. Yalnız saçlarım aşırı dolaşırdı altları.o azaldı kesinlikle. Üstelik saçlarımı açtırdım ona rağmen beklediğimden iyi.çabuk ağırlaşmadan sonra şuan tek sıkıntım hacimli olmaması önlerin.

Eklentiler

• WP_20160111_010.jpg
    WP_20160111_010.jpg
    27,4 KB · Görüntüleme: 488
X