Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Çam Terebentin Yağı kullananlar

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
Canım nasıl kullanıyorsun bunları ve hangi miktarda ? Bilgilendirir misin biraz?
şimdi canım mesela ben şey yapıyorum küçük bir cezvenin içine 2 çorba kaşığı hint yağı ve 2 çorba kaşıgı badem yağını karıştırıyorum .sonra ocağın üzerinde dayanabileceğim sıcaklıga gelene kadar ısıtıyorum..sonra saçıma suruyorum...hani streç filmler varya mutfakta kullandığımız onunla sarıyorum başımı,1 saat bekletiyorum...sonra yıkıyorum...haftada 1 kez yapıyorum bunu ben....

şimdi canım mesela ben şey yapıyorum küçük bir cezvenin içine 2 çorba kaşığı hint yağı ve 2 çorba kaşıgı badem yağını karıştırıyorum .sonra ocağın üzerinde dayanabileceğim sıcaklıga gelene kadar ısıtıyorum..sonra saçıma suruyorum...hani streç filmler varya mutfakta kullandığımız onunla sarıyorum başımı,1 saat bekletiyorum...sonra yıkıyorum...haftada 1 kez yapıyorum bunu ben....

Tamam canım teşekkürler.Uzatıyor mu bu etkili oldumu sende?
Çok teşekkür ederima.s.

bende şampuanıma karıştırdım doğrusunu söylemek gerekirse etkili olacağıı düşünmedim bir sürü şey denemiştim. Ama sonuç çok güzel 2 günde 1 yıkıyorum evet dökülme nerdeyse hiç yok denecek kadar azaldı hem uzuz 5 ytl ye aldım 1 şişesini mutlaka deneyin inşallah siz benim gibi memnun kalırsınız.

canım benim pahalıya almışsın sen ama sonuçtan memnn kalmana sevindim bende kullanıyorum sadece 2 defa kullandım enfazla 3 kez şampuanlıyourm ama sonuç süperrrrr:sm_cool:

Bende 4.5 ytlye almıştım.
Tüm şampuanlara karıştırdım.
Bir kere kullandım daha,saçlarımı tarıyorum 2-3 kıl geliyor elime o kadar.
Yastığım ya da üstümdekiler hiç kıl olmamış baktım da.
Yani zaten çok dökülmezdi 7-8 tane dökülürdü ama bu da güzel:teytey:

arkadaşlar 3 aydır kullanan bırı olarak yazıyorum ınanılmaz ıse yarıyor deneyın derım benım saclarım yandı boyadan dolayı ve resmen suan kısacık kestrmeme ragmen ölu oldugu ıcın tiftiktiftik ama duzelmeye başalıdı her gıttıgım kuaför dıo dökulen sacların yerıne saclar cıkıo bıraz sabır ve cabuk uzuyor ne kullanıyorsun dıyorlar cam tem. yagını kullanıyorum entele otu alamk ıcın gıttıgm bı akatta tavsıye ettıler cokda menmunum acıkcası faydasını gordum kullanmanızıı tavsıye ederım cunku entele otunun ılerde zararları meydana cıkıyormuş sac dıplerını derıyı yakıormuş ve sacı ölduruyormuş zamanla. fıyatıda cok makul 3500mlyn sampuanıma karştırıorum 1 kutu sampuana yarım sıse gıbı ama dogal bitki özlu şampuana yada bebek şampunalrına karıştrmanızı önerıyorunm cunku daha az ıslem grmuş en saglıklı sampuanlradır yıne araştırmalarıma dayanarak söluorum kı saclarınızı yumuşak yapan şampuanlardan kacının onlar sac dıplerınıde yumuşattıgı ıcın dokulmeye neden oluyoormuş en saglıklısı dalın gıtmedıgım kuafor guzellık merkezı kalmadı herkesın ortak fıkrı bu karar sızın başarılar:)a.s

arkadaşlar gerçekten etkili bir yöntem ancak kokusu rahatsız edici . bunu hafifletmek için yine aktarlardan menekşe yağı alarak katabilirsiniz kokusu biraz daha hoş oluyor o zaman.

merak ettim bende aldım bugün deniycem bakalım bende işe yarıcak mı

kızlar ben bayıldım valla çamterebentinin kokusuna hem glıss şampuanı kullanıyourm si çok güzel kokuyo umarım yarar sende de canım ben de yaradı gibi bakalım etkisini uzun vadede görürsün :1hug:

Bende gliss şampuan kullanıyorum şampuanın kokusu daha ağır basıyor.Çok güzel kokuyor.
Bence çam terebenti de çok güzel,iç açıcı kokuyor.

kızlar çam terebentinle iligli bi kaç soru sormak istiorumm
kuru,işlem görmüş,koparak dökülen saçlara ii gelir mi,yani saçı kurutan bişi mi?bide uzamasını hızlandırır mı gerçi bakımlı saç çabuk uzar ama böle entele gibi saçı çabuk uzatan bi bitki mi,saçımın çabuk uzamasını istiorum ama entele de kullanmam açıkçası zehir sonuçta.bana önerirmisiniz çamterebentin i :)

valla ncaım şu kadrını söyleyim ki dökülmeyi azaltıyo ve saça canlılık veriyo çam terebentini bene kullan saça zararı yok kullandıkça anlarsın faydasını

kızlar mrb çam derebentini bende kullanmıştım vede kardeşimde kullandı saçlarını usturaya vurmuştu düşünün nasıl döküldüğünü gerçekten işe yarıyor. birde eger saçlarınız mat bir renkdeyse vede kepek çoksa ısırğan otunu kaynatın ve saçlarınızı her banyoda haftada 4 kere bu suyla yıkayın inanın çok iyi geliyor. saçlarınız parlaklık kazanıyor vede kepege son.

kızlar ben de gecen hafta aldım cam terebentin yağını 250gr tresan sampuanıma 1 kapak koydum calkaladım cok koyu olan sampuanımı sıvılaştırdı
:KK43: 2 kere yıkadım baya dokulmede azalma oldu bugun (3.defa) yıkadım ve sac diplerimde yanma oldu :KK43: bi zazrarı olur mu kızlar sacıma bi daha yıkamayı dusunmuom :KK43::KK43: dogrusu

canım o şampuana göre çöok koymuş olabilrsin bilmiyorum benim ki 400 ml ve ben 2 kapak koydum yanma falan yok ayrıca sıvılaştırıdğına bakma sen şampuana zarar vermek yerine zararlı madelerini en aza indiriyo ayrıca her kulllanımda çalkala benim aldığım aktar 20 damla koy demişti ama zararını görmedm sende öle yap bide teselli

ya bn çam terebentini bayadır kullanıyorum ama hiçbir işe yaramadı böyle saçaımı her ellediğimde ellerime avuç avuç saçlar geliyor yazı yazarken önüme saçlar düşüyor gittiğim her yerde saçlarıımı bırakıyorum böyle hergün kafam kaşınıyorrr ellerimi alamıyyorum kaşıntıdannn yani bnde hiçbir işe yaramadı artık bi doktora görünücem olmıycak böyle bide bn susam yağı badem yağı hint yağını karıştırıp sürüyordum yeni saçlar çıkması için pek iişe de yaramadı yarıın doktora gdiyorum bakalım ne tavsiye edieck saçlarım kalmadı yaaa utanıyorum kel kalıcam diyede kokuoyıorum düşünsenize 17 yaşındaki kel kızz off çk kötüüüü

bende seninle ayni durumdayim. cam terebenti pek isime yaramadi. hala dokuluyor, kepek var ustune saclarim da kurudu.

kızlar mrb aranıza yenı katıldm umarım kabul edersnz dün çamterebentn aldım şampuanmıa kattm iğreç kokuo ama dayandım kokusuna ılk yakıyışmdı ama sertleştrdı sureklı kullnpta memnun kalan varmı yada nekadr katıosuzn zş şampuanınıza teşekkurler

dejavu çok üzüldum saçlrına umarım düzelrler an yakın zmanda sana bı tavsıyem olucak hatta ıkı tavsiyem benım saçlrım döuklmu dene bnce korka zararı olmuo ilk onca bı demet maydonozo kaynat rengi çıkana kar yane yarm saat kadar kayntman yetrlı jnm kayanyan suyu süz süzülen suya mirazck üzüm sirkesı kat göz karıyla ayarlrsn jnm dene umarım faydasnı görrsn annem denedı vede çok memnun kaldı ayrıca gürleşmesı ve beslenmesı içinde turp haşla çıkan suya yumurta sarsnı sür saçlarnına masaj halnde uygula bunları haftada bıreer kez yapman yeterlı jnm

X