Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Çam Terebentin Yağı kullananlar

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
tabi aramiza kabul ederiz. ama sen daha guzel bir dille yazar, noktalama isaretlerini kullanir, imla kurallarına dikat edersen daha cok severiz.

cnaım demekki herkesste aynı etkiyi yapmıyor çam terebntini.msela ben glıss şampuanını kullanıyorum.şampuanını kokusu baya yoğun olduğu için terebentinin kokusu biraz nötrleştiriyo daha güzel bi koku çıkıyo yani. yada bana mı öyle geliyo acaba sırnaşık şey ama ben banyoya girmeden 2 saat önce badem ve hint yağı karşımını sürüyorum saçlarıma sornada bu şampuanla yıkıyourm.benim saçlarımda sertleşme bi yana ipek gibi bide yağ karşımlarını denesen belki işe yarar:teselli:

cnaım demekki herkesste aynı etkiyi yapmıyor çam terebntini.msela ben glıss şampuanını kullanıyorum.şampuanını kokusu baya yoğun olduğu için terebentinin kokusu biraz nötrleştiriyo daha güzel bi koku çıkıyo yani. yada bana mı öyle geliyo acaba sırnaşık şey ama ben banyoya girmeden 2 saat önce badem ve hint yağı karşımını sürüyorum saçlarıma sornada bu şampuanla yıkıyourm.benim saçlarımda sertleşme bi yana ipek gibi bide yağ karşımlarını denesen belki işe yarar:teselli:

jnm bnde banyodan önce ilk olarak zeytin yağı hint yağı vede yumurtanın sarısını karştrıp saçıma uyguluyorum yenı başladım çamterebentnı banyoda şampuanımın içine kattm yane yarıya kadar şampuan doluydu 2 tatlı kaşığıda çamterebntını kattım azmı kattım acaba korktum ılk baş aama azmı sen nekar katıosun peki bırde saçları uzatmaya yararı varmı bu arada vktını ayrdıın içinde teşekkr ederım

tabi aramiza kabul ederiz. ama sen daha guzel bir dille yazar, noktalama isaretlerini kullanir, imla kurallarına dikat edersen daha cok severiz.

saol cnmiş yerınden yazıyordum kusura bakma ama okumayı başardın sanrım teşekkur ederım ayrıca sen kullanıyomusun çam terebentıni nasıl uygulamam gerekır ekstra bişey kullanmasam sorun olurmu yane bakım yağları falan

evet. benim saclarim boyali oldugu icin kuru. cam t. daha da kuruttu. ama ben bakim yagı kullaniyorum.

gamzecim çam terebentini kepeğe de iyi geliyo uzatmayı bilmeycem ama sen hint yağı kullanıyomuşsun bende kullnaıyorum saçalrım hint yağıyla uzadı onu kullanmaya devam et.ayrıca şampuanın yarısına 2 kaşık koydum dedin şimdilik öyle kullan ben 400 ml 2 kapak koydum bişey olmadı saç derimde yanma falan yok yani sen onu bitir sonrasında benim kullandığım gibi kullanırsın bide öyle denersn umarım işe yarar canım

saçları yağlandırmayan kopmasını engelleyen kırık oluşumunu azaltan parlatan yumuşacık yapan güçlendiren bir şampuan icat edildimi :KK43:

gamzecim çam terebentini kepeğe de iyi geliyo uzatmayı bilmeycem ama sen hint yağı kullanıyomuşsun bende kullnaıyorum saçalrım hint yağıyla uzadı onu kullanmaya devam et.ayrıca şampuanın yarısına 2 kaşık koydum dedin şimdilik öyle kullan ben 400 ml 2 kapak koydum bişey olmadı saç derimde yanma falan yok yani sen onu bitir sonrasında benim kullandığım gibi kullanırsın bide öyle denersn umarım işe yarar canım

saol jnm arkadşım saölrım hassas olduğu için az koydum ne olur ne olmaz dıye hint yağı uzatıyorsa eer çok gusel sewındım jnm kullanıyorum bakalım umarım istediğim gbı canlı olurlar vede uzarlar bırde bı sorum daha olacak duzenlı olarak nasıl kullanıyosun hafta kaç seans uyguluyorsn arkadaşm teşekkur ederım tekrar

saol jnm arkadşım saölrım hassas olduğu için az koydum ne olur ne olmaz dıye hint yağı uzatıyorsa eer çok gusel sewındım jnm kullanıyorum bakalım umarım istediğim gbı canlı olurlar vede uzarlar bırde bı sorum daha olacak duzenlı olarak nasıl kullanıyosun hafta kaç seans uyguluyorsn arkadaşm teşekkur ederım tekrar

gamzecim önemli değil canımcım.ben kış ayında saçlarımı haftada 2 defa yıkarım.yıkamadn 2 saat bazen 3 bile oluyo saçlarıma hint ve badem yağı karışımından masajla sürüyorum diplerine ve uçlarına sonra poşet takıyorum kafama sonrada tülbent biraz ilkel oluyo ama idare et :dance: yani bu bakımı haftada 2defa yapıyorum ben daha 1 ay oldu ama uzadılar saçım fark ediyorum yani :dance:bide sen dene bakaılm naısl olcak :1hug:

arkadaşlar 3 aydır kullanan bırı olarak yazıyorum ınanılmaz ıse yarıyor deneyın derım benım saclarım yandı boyadan dolayı ve resmen suan kısacık kestrmeme ragmen ölu oldugu ıcın tiftiktiftik ama duzelmeye başalıdı her gıttıgım kuaför dıo dökulen sacların yerıne saclar cıkıo bıraz sabır ve cabuk uzuyor ne kullanıyorsun dıyorlar cam tem. yagını kullanıyorum entele otu alamk ıcın gıttıgm bı akatta tavsıye ettıler cokda menmunum acıkcası faydasını gordum kullanmanızıı tavsıye ederım cunku entele otunun ılerde zararları meydana cıkıyormuş sac dıplerını derıyı yakıormuş ve sacı ölduruyormuş zamanla. fıyatıda cok makul 3500mlyn sampuanıma karştırıorum 1 kutu sampuana yarım sıse gıbı ama dogal bitki özlu şampuana yada bebek şampunalrına karıştrmanızı önerıyorunm cunku daha az ıslem grmuş en saglıklı sampuanlradır yıne araştırmalarıma dayanarak söluorum kı saclarınızı yumuşak yapan şampuanlardan kacının onlar sac dıplerınıde yumuşattıgı ıcın dokulmeye neden oluyoormuş en saglıklısı dalın gıtmedıgım kuafor guzellık merkezı kalmadı herkesın ortak fıkrı bu karar sızın başarılar:)a.s

jnm yhaa benım ılk kullanşmdı il olarak zeytin yağı hint yağı vede yumurta sarısını uyguladım saçıma sonrasnda yanı yıkarken çam terebentın kullandım yarım şişe şampuana iki tatlı kaşığı koydum ılk deneyıemımdı daha önce hç kullanmamaştım ama ılk kullanımım olmasına rağmen saçlarımda kırılmalar oluor düzeleştrıorum düzleştrdiğimde bı problem yk ama tararken kopoyo resmen nasıl kullanmamaı önerrsın bıde şampuanım hadensholrs yardmcı olursan çok sewınırım şimdıden çok teşeşkkrler

gamzecim önemli değil canımcım.ben kış ayında saçlarımı haftada 2 defa yıkarım.yıkamadn 2 saat bazen 3 bile oluyo saçlarıma hint ve badem yağı karışımından masajla sürüyorum diplerine ve uçlarına sonra poşet takıyorum kafama sonrada tülbent biraz ilkel oluyo ama idare et :dance: yani bu bakımı haftada 2defa yapıyorum ben daha 1 ay oldu ama uzadılar saçım fark ediyorum yani :dance:bide sen dene bakaılm naısl olcak :1hug:

saol jnm arkadaşm bende hint yağı vede zeytin yağı karışımını uygulutyorum ama ç.terebetnden korkktum braz yaa ılk kullanımım ama zararnı görur gbıyım ılk kullnmda olurmu acaba böle şeyler yardmcı olduun içinde saol senın karışımınıda denıcem arkadaşm

kesinlikle yaa
çam terebenti buyuk nimet.
ben ilk başta badem yağıyla beraber saçıma surup bekletmiştim
ama dokulmede hiç bir değişiklik olmadı
bu da işe yaramadı dedim
tam çöpe atıyordum ki şişenin dibinde az çam terebentin kaldığını gordum
şampuana koydum

banyo yaptığımda inanamadım
bir avuç dökülen saçlarım şimdi 10-15 telden ibaret
ve artık saçımla oynadığımda dökulmuyor
uzaması hızlandı
çam terebenti buyuk nimet
tek sorun saçları hızlı yağlandırıyor

gizemciğim mrb ya benım ılk kullanşm ç.terebentını ama daha sert yaptı gbı saçımı nasıl kullanmamı önerırsn bana bn ılk önce hint yağı ve zeytin yağı akrışımını yapıorum ve yıkarkende ç.trebentını bullanıyorum yarım şiseşe şampuana 2 tatlı kaşığı kattm sen nekadr önerırsn bana jnm hee bırde uzamsını sağlarmı sence?

arkadaşlar ben iki yıldır kullanıyorum...çam terebendini..ilk zamanlar şişenin yarısını koyuyodum kazık gibi oluyodu..sonra öğrendim bir kapak yetiyomuş..saçlarımda hızlı uzuyo..rahat rahat model değişilkliği yapabiliyorum..kışın başında kestiriyorum yaza bellerime iniyo..geçen sene aralıkta katlı kestirdim çamaşır çizgisinin üztündeydi..mayıs haziran gibi bel kıvrımlarıma gelmişti..bu senede değişlik olsun diye düz kestirdim..yine çamaşır çizgimin üstünde..iki ayda 4cm uzadı..bakalım ne zaman bellerime iner...uzattım lafı kusura bakmayın ama faydasını anlatmakla bitiremem işte...

jnm uzamasınada etkı edıo demek çok sewındım yhaa grçekten saçlrım çk kısa bnde kuaför mağdruyum arakadşm ç.terebntnden başka bişide kullanıomsun bn ılk kez kullandım ama saçım ılk defa tararken kırıldı fazlamı kaçrdm azmı kattım şampuana acaba 250ml şampuana 2 tatlı kaşığı kattm azmı sence deneyımlerını anlatmanı beklıorm teşekkurler

kızlar 4. kullanımım ama çabuk yağlanıo ve bnyoda sertleşio kazık gbı oluo acaba düzleştrıcı kullanıom bn ondan olabılırmı? bıde bişi sormak ıstıyorum bn ç.terebntınlı şampuanla yıkadıktan sonra tekrar kötı kokmasın dıe normal katksz şampuanlada yıkıorm ıkı kere acaba ondanmı böle oluo

evet c.tereb. sac kurutuyor, boyali saci daha cok kurutuyor ama sampuanina birer kasik badem veya hint yagi katabilirsin o zaman daha iyi oluyor. ayrica sampuan kullanmana gerek yok sadece kullanmadan once sampuani calkala cunku hint yagi sampuanin ustunde kaliyor.

merhaba arkadaşlar ben saçımı 3 gün içinde 3 kere boyadım çünkü istediğim sonucu elde edememiştim.geçen gün kestirdim ve tekrar boyadım.daha önce boyamam sonucunda kafamda yaralar çıktı.ve şimdi onlardan biraz iz kaldı yani yaralardan acaba ben bu tavsiye ettiğiniz yağları kullansam ne olur.üstelik 2 aylık hamileyim.benim dikkatimi çeken yağlar yılan yağı,çam terebentin,hint yağı,badem yağı yani bunları kullanmak istedim.ama bunlardan nasıl karışım yapacağımı veya bunları nasıl kullanacağımı diyim bilemiyorum ve bahsettiğim konulardada tereddütlerim var.önerileriniz nedir acaba?öptüm sizi...

merhaba arkadaşlar ben saçımı 3 gün içinde 3 kere boyadım çünkü istediğim sonucu elde edememiştim.geçen gün kestirdim ve tekrar boyadım.daha önce boyamam sonucunda kafamda yaralar çıktı.ve şimdi onlardan biraz iz kaldı yani yaralardan acaba ben bu tavsiye ettiğiniz yağları kullansam ne olur.üstelik 2 aylık hamileyim.benim dikkatimi çeken yağlar yılan yağı,çam terebentin,hint yağı,badem yağı yani bunları kullanmak istedim.ama bunlardan nasıl karışım yapacağımı veya bunları nasıl kullanacağımı diyim bilemiyorum ve bahsettiğim konulardada tereddütlerim var.önerileriniz nedir acaba?öptüm sizi...

canım napmışsın sen 3 günde 3 defaboyanır mı saç?oda saç nihayetinde yıpranıyo.bu yağlar saçlarını besler canlılık verir belki kafa derine de iyi gelir onu bilmiyorum bence hint yağı ve badem yağını kullan ilk etapta ama sitede jinekolog vardı ona bi sor istersen gebelikte etki ediyomu diye:uhm:çünkü ben bilmiyourm ve bilmeden yanlış bişey söylemek istemem.sornasında onları denersin olur mu şutarafagittibende seni öptüm :1hug:

merhaba çam terebentin fiyatı nedir pahalı bi ürün mü we nasıl kulanılıyo dönerseniz sevinirm teş.ler şimdiden

kızlar dükkan açmadım ama kuaförüm yıllarca çam terebenti kullandım evet dökülmeyi önlüyor ama yenisini çıkartmıyor 4 aydır suna dumankayanın sığır iliği formülünü uyguluyorum saçım çıkmaya başladı oleyyyyyyyyyy

merhaba çam terebentin fiyatı nedir pahalı bi ürün mü we nasıl kulanılıyo dönerseniz sevinirm teş.ler şimdiden

canım çam terebentini aktarlarda 2 ytl bişey şişesine göre değişiyo yani 250ml şampuana 20 damla koyuyosun ve her kullanımdan önce çalkalıysun hepsi bu.ayrıca hin yağı,badem yağı gib yağların içinede karşıtırp saçına masajla yedirebilr ve en az 2saat bekledikten sonra çam terebentinli şampuanla yıkayabilrsin kolay gelsin :dance::dance:

X