Çamaşır suyu testi denenmiş

Hanmm

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Mart 2017
19
7
30
Merhaba kızlar. Hepimiz aynı telaş içindeyiz. Acaba hamilemiyiz yoksa değil miyiz. Bir sürü test denedik. Altta ekledigim linkte bir arkadaşımız bizim için ayrıntılı anlatmış. Ve bence doğruluk payı yüksek. Sabah aç karnına yapılmalı test. Benim ablam iki çocuğuna da karbonatla öğrendi :halay::anne: umut fakirin ekmeği. Ben denedim. Her türlüsünü. Hepsi de doğruysa hamilik. Haftaya kan testi yaptırcam. Kocakarılar bence bizi kandırmamıştır. :KK48:

http://www.kadinlarkulubu.com/forum...-yaptigim-testler-ornek-olsun-sizlere.766938/

Buarada bir test daha denedim :KK76:
Yapmak isteyenler için yazıyorum. Sabah aç karnına idrarınızı temiz bir kaba koyun içine de mandal veya anahtar koyup en az 5 saat bekletin. Kabın içindekileri nazikçe dökün. Eğer kabın dibinde anahtar ın veya mandalın izi çıkarsa pozitif. Çıkmazsa negatif. 10 yaşında yeğenimde ve temiz suda ayrı ayrı denedim. Onlarınki de iz çıkmadı. 17 asırda bilmem hangi milletin insanı bu yöntemi kullanmış. İyi de yapmış :21::KK71::KK73:

Herkese rabbim en kısa zmanda evlat nasb eder İNŞALLAHHH. :KK9:

Son düzenleme:
amin Allah isteyen herkese sağlıklı hayirli evlatlar nasip etsin..
bu dedikleriniz bana görede hurafe ve saglikliz şeyler.çamaşır suyu idrarla kap anahtar testi felan mikrop felan kapabilirsiniz ne bileyim.
günü geçmeden çok fazla test yapip daha cok umutlanip sonra hayal kırıklığına ugramak daha agir olsa gerek.
biraz sabir.
sonra testte kesin sonuç cikar zaten.
fikrimi söyledim isteyen denesin tabi.
herkesin gönlüne göre olsunHoppa

amin Allah isteyen herkese sağlıklı hayirli evlatlar nasip etsin..
bu dedikleriniz bana görede hurafe ve saglikliz şeyler.çamaşır suyu idrarla kap anahtar testi felan mikrop felan kapabilirsiniz ne bileyim.
günü geçmeden çok fazla test yapip daha cok umutlanip sonra hayal kırıklığına ugramak daha agir olsa gerek.
biraz sabir.
sonra testte kesin sonuç cikar zaten.
fikrimi söyledim isteyen denesin tabi.
herkesin gönlüne göre olsunHoppa

amin inşallah. Tabki hayal kırıklğı kötü ama umut etmek dha güzel. Hayaller duaya dönüşür. Ve dualar elbet kabul olur :KK68:

ıssız biyerde oturuyosanız malesef zor. :KK43:
Ne kadar ıssız olabilir canım ? Yakınlarda hiç mı eczane yok hadi onu da geçtm sağlık ocağı da mı yok ki sağlık ocakları ücretsiz yapıyor zaten bu testleri ... Saçma sapan testler yapayım derken mikrop kapacaksiniz değer mı

Merhaba kızlar. Hepimiz aynı telaş içindeyiz. Acaba hamilemiyiz yoksa değil miyiz. Bir sürü test denedik. Altta ekledigim linkte bir arkadaşımız bizim için ayrıntılı anlatmış. Ve bence doğruluk payı yüksek. Sabah aç karnına yapılmalı test. Benim ablam iki çocuğuna da karbonatla öğrendi :halay::anne: umut fakirin ekmeği. Ben denedim. Her türlüsünü. Hepsi de doğruysa hamilik. Haftaya kan testi yaptırcam. Kocakarılar bence bizi kandırmamıştır. :KK48:

http://www.kadinlarkulubu.com/forum...-yaptigim-testler-ornek-olsun-sizlere.766938/

Yapmak isteyenler için yazıyorum. Sabah aç karnına idrarınızı temiz bir kaba koyun içine de mandal veya anahtar koyup en az 5 saat bekletin. Kabın içindekileri nazikçe dökün. Eğer kabın dibinde anahtar ın veya mandalın izi çıkarsa pozitif. Çıkmazsa negatif. 10 yaşında yeğenimde ve temiz suda ayrı ayrı denedim. Onlarınki de iz çıkmadı. 17 asırda bilmem hangi milletin insanı bu yöntemi kullanmış. İyi de yapmış :21::KK71::KK73:

Merhaba benim 1 hafta oldu adetim gecikeli gecen ay doğum kontrol hapini kafama gore biraktim agri yapti diye 5 gun arayla 2.ye adet oldum ondan mi acaba gecikme.3.günde idrar testi negatifti simdi camasir suyu testi yaptim 1 parmak köpük oldu vr hic gitmedi resimde ceektim ama yüklenmiyo ama akintimda yok sizce hamile olabilir miyim ya 3.cocuk olucak eger hamileysem Allah yardimcim olsun isteyen herkse nasip etsin

mandal tahta mi plastik mi :işsiz:

Kızlar merhaba bn çamaşır suyu testini yaptım o kadar çok kabardı ki bi an taşıp dökülecek sandım hemn gidip eczaneden test aldm ama negatif çıktı yarın da adet günüm. Çamaşır suyunda cikipta gebelik testinde çıkmama gibi bise olmaz heralde dimi :KK70: büyük ihtimal yanlış bilgi inanmayın derim :KK43:

Kızlar merhaba bn çamaşır suyu testini yaptım o kadar çok kabardı ki bi an taşıp dökülecek sandım hemn gidip eczaneden test aldm ama negatif çıktı yarın da adet günüm. Çamaşır suyunda cikipta gebelik testinde çıkmama gibi bise olmaz heralde dimi :KK70: büyük ihtimal yanlış bilgi inanmayın derim :KK43:
Adet oldun mu peki benim dha 10 gun var ayni şekilde yptim koprdu hemen heyecanla gidip test aldm negatif ti

X