Çamaşır suyu testi!!??

OnDeryaa

Yürümek; yürekten gülerekten yürümek...
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2011
3.549
3.683
merhaba bayanlar;

10 gün önce adetim bitti. Ama dün kanamam oldu ve korktum bu sabah ilk idrarla buradan öğrendiğim çamaşır suyuyla hamilelik testini yaptım ve baya köpürdü yarım saattir hâlâ köpük duruyo hatta. evde gebelik testim var fakat bu kadar erken Bi dönem ve de sipiralim var. İnanmak istemiyorum hamilemiyim ki acaba! Ne diyorsunuz testi de yapsam mı ki? Sipiralim kaymış olabilir mi ki? ;(

Dogruluguna inanma o testin.
Meraktan ben de denemistim, gebelik ihtimali yokken bira kopugu gibi 2 parmak kalirdi. Simdi gebelik ihtimalim var, bir kabariyor bir kabarmiyor.
Yediklerimizle falan alakali o.
Bekle bence ama sanmiyorum hamile oldugunu.

Bu camasir suyu testinde kullandigin camasir suyuda etkilio sanirim deterjansiz saf camasir suyu olmali ama sanirim suan trde saf camasir suyu yok zaten o yuzden buna guvenme ustune gorme durumu yasadisan zaten normal idrar testinde de cikar bi onunla dene kesin sonuc icn

merhaba bayanlar;

10 gün önce adetim bitti. Ama dün kanamam oldu ve korktum bu sabah ilk idrarla buradan öğrendiğim çamaşır suyuyla hamilelik testini yaptım ve baya köpürdü yarım saattir hâlâ köpük duruyo hatta. evde gebelik testim var fakat bu kadar erken Bi dönem ve de sipiralim var. İnanmak istemiyorum hamilemiyim ki acaba! Ne diyorsunuz testi de yapsam mı ki? Sipiralim kaymış olabilir mi ki? ;(
Canım ne yaptın ne çıktı sonuç ? Bende bi merak Saldım da bu çamaşır suyu testine :KK70: aynen dediğin gibi kaldı köpük sönmedi bi yarım saat benim de döktüm sonra da zaten. Su yoğun kıvam olan çamaşır sularından kullandım ben.

Dogruluguna inanma o testin.
Meraktan ben de denemistim, gebelik ihtimali yokken bira kopugu gibi 2 parmak kalirdi. Simdi gebelik ihtimalim var, bir kabariyor bir kabarmiyor.
Yediklerimizle falan alakali o.
Bekle bence ama sanmiyorum hamile oldugunu.
Evet test yalan çıktı. Gebelik testini de yaptım o gün negatif çıktı. Bide Dr.a gittim. Usg ve alttan muayene oldum dış gebelik geçirmişim onu atmışım erken dönemde kurtulmuşum :) çok şükür

X