İç Giyim ve Gecelik - Sabahlık - Pijamalar Çamaşır tavsiye

minikmavikus

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2016
223
294
36
arkadaşlar istediğim gibi bir iç çamaşırı bulamıyorum
Hem rahat hem şık hangi markadan bulabilirim.
Tanga string vs bunlar şık ama rahat değil günlük giyinmek istiyorum ama penti tarzı da çocuksu ya da beyaz nine donu da değil.
Zaten pentiden aldıklarım bi kaç yıkamaya soldu.böyle yıka yıka kullan yıkandıkça rengi lastiği solmayan genişlemeyen var mı yoksa her yıl tekrar yenilemek mi gerekir
tavsiyelerinizi bekliyorum
Not; Aynı şekilde atlet tavsiyesi de olabilir

Oysho'nunkiler de güzel aslında fena değil ama son aldığım siyahların rengi attı daha önce olmamıştı böyle bir şey. Yine de bir bakın isterseniz, modelleri güzel siyah almazsanız. :)

Tanga string vs bunlar şık ama rahat değil günlük giyinmek istiyorum ama penti tarzı da çocuksu ya da beyaz nine donu da değil.
Zaten pentiden aldıklarım bi kaç yıkamaya soldu.böyle yıka yıka kullan yıkandıkça rengi lastiği solmayan genişlemeyen var mı yoksa her yıl tekrar yenilemek mi gerekir
Marks and spencerdan çok memnunum.

'brazilian' dedikleri camasir modellerine bak, biraz daha dusuk bel oluyor, hem rahat hemde gayet seksi. dogru bedenin olduktan sonra camasir rahat olur, ona dikkat et. ayrica rengi solmasin diyosan dogru renklerle dogru ayarda yikayacaksin. veya koyu renkler giyeceksin.

Bazen normal bi iç çamaşırı dükkanından da çok güzel şeyler çıkabiliyor. Benim devamlı gittiğim bi çamaşırcı var. Bide Pierre cardinin alt çamaşırı çok güzel. .

Bide Mune Mune ye soralım isterseniz.

h&m in sütyenlerinden memnunum.

onun dışında marks and spencer da gayet iyidir. bir de evime yakın bir iç giyim mağazası var, nerden getiriyor bilmiyorum ama çok kaliteli çamaşırları.

f&f muhteşemdi, kipa'nın içindeydi resmen sütyen ve külot stoğu yaptım onlarca aldım beğendikçe hele pamuklu sağlıklı kumaştan renk renk tangaları çoook rahattı. üstelik fiyatı acayip uygundu.

naptı kipa anlaşmasını bitirdi lanet olsun :KK43:

la senza da iyidi ama o da türkiye'den çıktı.

bu gidişle pazardan alıcaz çamaşırları. baleni çıkan anane tipi sütyene 150 lira veremem o güya kaliteli ama özde dandik nuhneviden kalma markalardaki gibi.

f&f muhteşemdi, kipa'nın içindeydi resmen sütyen ve külot stoğu yaptım onlarca aldım beğendikçe hele pamuklu sağlıklı kumaştan renk renk tangaları çoook rahattı. üstelik fiyatı acayip uygundu.

bu gidişle pazardan alıcaz çamaşırları. baleni çıkan anane tipi sütyene 150 lira veremem o güya kaliteli ama özde dandik nuhneviden kalma markalardaki gibi.
F&f in yasını ben de hala tutuyorum

La senza çok iyi ne rengi soluyor ne de bişey oluyor çokta rahat. Ama bizim burdakiler kapandı :KK61:

La senzanın Türkiye'den çıktığını bilmiyordum şu an çok üzüldüm. Gebelikti doğumdu oydu buydu derken uzak kaldım kendisinden bilseydim zamanında depolardım :KK43:

X