İç Giyim ve Gecelik - Sabahlık - Pijamalar Çamaşır tavsiye

Oysho şık ve rahat gayet, ama sağlam mı göreceğim, ben de bu yıl ilk kez bu markadan alışveriş yaptım.

Arkadaşların önerdikleri dışında kotonun iç çamaşırı reyonunda da çok güzel ürünler var, çok uzun süreli kullanım olmaz diye düşünüyorum ama fiyat olarak da daha düşük zaten.

Oysho şık ve rahat gayet, ama sağlam mı göreceğim, ben de bu yıl ilk kez bu markadan alışveriş yaptım.

Arkadaşların önerdikleri dışında kotonun iç çamaşırı reyonunda da çok güzel ürünler var, çok uzun süreli kullanım olmaz diye düşünüyorum ama fiyat olarak da daha düşük zaten.

19.90 a sutyenleri vardi ilk yikamada agzi yuzu kaydi :KK43:
IKinci yikamada askisinin biri koptu
Ucuncude çöpü boyladi ...

19.90 a sutyenleri vardi ilk yikamada agzi yuzu kaydi :KK43:
IKinci yikamada askisinin biri koptu
Ucuncude çöpü boyladi ...

Hadi ya o kadar mı.
Bende hep kom vardı, yıllardır bana mısın demedi de, ben de artık sıkıldım, farklı markaları deneyeyim diye yeniliyorum. Kotondan bir takım aldım çok severek bakalım akıbeti ne olacak.

Ten
Kom
Pierre cardin
Benım favorılerımdır

Hadi ya o kadar mı.
Bende hep kom vardı, yıllardır bana mısın demedi de, ben de artık sıkıldım, farklı markaları deneyeyim diye yeniliyorum. Kotondan bir takım aldım çok severek bakalım akıbeti ne olacak.

pff bende don almıştım 2- 3 değil ama pentininkiler kadar sağlam değil aynı zamanda almıştım nerdeyse pentininkiler taş gibi onlar yamuldu lastikleri sündü..

pff bende don almıştım 2- 3 değil ama pentininkiler kadar sağlam değil aynı zamanda almıştım nerdeyse pentininkiler taş gibi onlar yamuldu lastikleri sündü..

Ahaha pentiler klasik bende, koton dantelli, kıyaslayamayacağım :)
Adı lazım değil bir arkidiş dantelliler de çok rahat oluyor dedi, şimdilik alışma evresindeyim. Alışamazsam faturaları saklıyorum göndericem :)

X