Çamaşırlardaki toz ya da tozumsu şey!

Kızlar madem konusu açıldı beni de bilgilendirin yahu. Benim kurutma makinem ayrı değil çamaşır makinamın özelliği 9 kilo kurutma yapabiliyor
Bir kere çalıştırdım işte bu toz dediğiniz olay o zmm oldu ama çamaşırlarda değil makinenin kapak lastik kısmında katman katman

O günden beride kullanmadım bir daha.
Çamaşır tozunu engelliyor ev tozlanmıyor dediğiniz olay bundan mı yani makine mi tutuyor tozu

Bu arada makineyi bozmayım diye hiç kurutmayı kullanmadım kullanmalı mıyım? Böyle olup devamlı kullanan var mı?
Nasıl yanı makıneyı bozmayayım dıye kullanmamak
Zaten makıne onun ıcın yapılmıs
Ikısı bır arada olunca toz hasnedı olmuyor
Dedıgınız gıbı kapak kısmına toz toplanabılıyor onları kendınız temızleyeceksınız
Gerısı su ıle atılıyor galıba
Bizimkilerde ayrı toz toplama aparatı var onun ıcıne bırıkıyor
Sizin dez avantajınız makıneye doldurugunuz kadar camasırı kurutmak bıraz zaman alıyor ve hepsını koyamıyorsunuz
Bellı bır kg koyulabılıyor galıba.
Ama kullanın yanı neden kullanmayasınızkı

Kesinlikle, ben de battaniyeyi falan kuruyken bi daha atıyorum gün içinde giren tozlar temizlensin diye. Kurutma makinesi çamaşır makinesinden bile büyük icat tozdan nefret edenlere 😅
Aynen bende yapıyorum hatta domolun sıvı yumusatıcısı var. Yada normal yumosu makınanın ıcıne bır beze yada pamuga döküp içine atıyorum daha guzel kokuyor

Nasıl yanı makıneyı bozmayayım dıye kullanmamak
Zaten makıne onun ıcın yapılmıs
Ikısı bır arada olunca toz hasnedı olmuyor
Dedıgınız gıbı kapak kısmına toz toplanabılıyor onları kendınız temızleyeceksınız
Gerısı su ıle atılıyor galıba
Bizimkilerde ayrı toz toplama aparatı var onun ıcıne bırıkıyor
Sizin dez avantajınız makıneye doldurugunuz kadar camasırı kurutmak bıraz zaman alıyor ve hepsını koyamıyorsunuz
Bellı bır kg koyulabılıyor galıba.
Ama kullanın yanı neden kullanmayasınızkı
İkisi bir arada olanlar çabuk arıza veriyormuş ondan kullanmadım
Zaten çamaşır makinesi için aldım kurutma makinesi var diye almamıştım o sadece bir özelliği…
Sorun yaşayan olmadıysa ben de kullanayım bari
Var mı kullanan diye sordum

X