çan eğrisi ? ve bütünleme ?

benim uzun bir aradan sonra sorum olacak ama :KK17:
şimdi bizim yeni sisteme göre çan eğrisi kalktı yüzdeler alınacak vizenin %30 finalin %70 i.
benim merak ettiğim baraj puan 50 ya finalden 50 almaz isem 50 nin altında olursa yüzdelik dilim olarak değerlendirmeye alınır mı ?

arkadaslar ben 3. sınıf ogrencısıyım yenı gectım yanı her neyse dc aldım ve yanında + ( dc+) yanı var e ben gectım demek degıl mı bu ???? ben ole bılyıorum en azından cunku dc- m vardı oncekı donem kalmıstım o dersten bılıyodum
:KK43::KK43::KK43:
ama karneme bakıyorum sorumlu dıyo bu ne perhıs bu ne lahana tursusu yanı :KK14:
kac gundur aklımda sorucam dıyorum unutuyorum lutfen ıyı haber verın lutfennnnnnnn :KK43::KK43::KK43::KK43:

mervecim şartlı(sorumlu) geçmek oluyor dye tahmin ediyorum.Bizde de d+ yada c- var. ortalaman 2nin altına düşerse başarısız sayılıyorsun. Şuan ortalaman kaç?

benim uzun bir aradan sonra sorum olacak ama :KK17:
şimdi bizim yeni sisteme göre çan eğrisi kalktı yüzdeler alınacak vizenin %30 finalin %70 i.
benim merak ettiğim baraj puan 50 ya finalden 50 almaz isem 50 nin altında olursa yüzdelik dilim olarak değerlendirmeye alınır mı ?

Değerlendirilir canım bence çünkü sonuçta geçme notun vizenin %30u finalın %70i alınarak hesaplanan not olacak. bu not 50 ve yukarısı olursa geçersin.
mesela vizeden 80 aldın finalden de 40 aldın diyelim. 80 in %30 u 24, 40ın %70i 28. 24+28=52 yapar geçersin. Finalden 50 üzeri not alman gerekmez eğer vize yüksekse:)

mervecim şartlı(sorumlu) geçmek oluyor dye tahmin ediyorum.Bizde de d+ yada c- var. ortalaman 2nin altına düşerse başarısız sayılıyorsun. Şuan ortalaman kaç?

cnm genel ortalamam 2.51 donem ıcı ortalamam 3.04
ve ogrencı ıslerıne sordum gecmıssın dedı cnm sagol ılgın ıcın :KK34:

istanbul üniversitesi bütünleme ve çan da her zaman ögrencinin yaninda olmustur diğer üniversitelere bakiyorsun yaz okulu icin ögrenci arkadaslarimizi birakiyorlar.Bence istanbul üniversitesi bu konuda iyi.

istanbul üniversitesi bütünleme ve çan da her zaman ögrencinin yaninda olmustur diğer üniversitelere bakiyorsun yaz okulu icin ögrenci arkadaslarimizi birakiyorlar.Bence istanbul üniversitesi bu konuda iyi.

yaz okulu yok rahatım evet bütünlmeye girdim ama ortalama 1.80 tutturamazsam ne olur kalırmıyım ben ilk yılda

Üniversitelere göre degisiyor İstanbul üniversitesinde 1.85 olayi vardi.Eğer altindaysa 1.sinifi tekrarliyordun.Hangi üniversitedesiniz ?

istanbul üniversitesi.şimdi 4 dersten girdm bütünlemeye sonuçlar belli değil daha genel ortalama ise 1.33

Üniversitelere göre degisiyor İstanbul üniversitesinde 1.85 olayi vardi.Eğer altindaysa 1.sinifi tekrarliyordun.Hangi üniversitedesiniz ?

istanbul üniversitesi.şimdi 4 dersten girdm bütünlemeye sonuçlar belli değil daha genel ortalama ise 1.33

Ben 2010 da Teknik bilimler meslek yüksekokulandan mezun oldum kardesimde bu sene mezun oluyor. 2 yilliklarda 1.85 olayini asamazsaniz büyük ihtimalle tekrarlarsiniz. Bu arada bölümünüz nedir.Umarim bütünlemede gecersiniz

Ben 2010 da Teknik bilimler meslek yüksekokulandan mezun oldum kardesimde bu sene mezun oluyor. 2 yilliklarda 1.85 olayini asamazsaniz büyük ihtimalle tekrarlarsiniz. Bu arada bölümünüz nedir.Umarim bütünlemede gecersiniz

inşallah ya. türk dili ve edebiyatı okuyorum ben de.

X