Çatal-Bıçak Takımı Marka Önerisi (çeyiz)

xozg

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2024
16
-38
25
Çatal-bıçak takımı alacağım birçok marka önerdiler netten araştırdım,önüme en çok jumbo,karaca aryıldız çıktı ama jumbo ve karacada felaket şikayetler var aryıldız nispeten daha iyi sizin önerileriniz nelerdir?

Ben Karaca'dan memnunum, bazı ürünlerini keşke almasaydım diyorum ama çatal bıçak takımları şık duruyor, henüz bi sorun da yaşamadım.

Son düzenleme:
Karaca’nın çkb takımında ne gibi bir sorun yaşanabilir ki? Benimkiler gayet güzel. Anneminkiler Jumbo’ydu, onlar da iyiydi.

Henüz kullanmadım ama karaca lizbon takımını aldım. Ne kadar kaliteli bilmiyorum hoş duruyor.

Jumbo da kalitelidir. Sadece biraz daha pahalı hiç kullanmadım.

Çatal-bıçak takımı alacağım birçok marka önerdiler netten araştırdım,önüme en çok jumbo,karaca aryıldız çıktı ama jumbo ve karacada felaket şikayetler var aryıldız nispeten daha iyi sizin önerileriniz nelerdir?
Paran varsa jumbo bacım. Ben aldım çeliği o kdar kaliteli ki asla leke tutmuyorne su izi ne pus ne pas.

Nehir markasıda iyidir alabilirsin ben aldım henüz kullanmadım tabi ama

ben jumbo aldım annemin kaç senelik onlar da jumbo. ama karaca yeni seri çıkardı onlar da güzeldir

Günlük kullanım için solingenin sade bi takımını aldım. Misafir için de schafer

bende jumbo marka 1800 nolu serisinden takım almıştım sade ve şık

Ben de günlük için jumbo 8100, misafirlik olarak da korkmaz casablanca almıştım. Bence çelik ürünlerde jumbo veya korkmazdan şaşmamak gerek. :)

X