catlak kremı kullanan varmı ?

merhaba kızlar valla benim annem 6 doüum yapmış hiç çatlamamış sanırım bende genetik olarak anneme çekmişim hiç çatlağım yok hiçte kıremfelan kullanmadım umarım son aydada çatlamam:KK1::KK1::KK1:

Kızlar dün eşim internetten lierac sipariş etmişti. Bugün işyerine gelmiş. Bana kutularda koruma bandı olmadığını söyledi. Açık gelmiş sanırım. Bu kremlerin 6 ay ömrü var açıldıktan sonra. Daha önce kullanan ya da alanınız varsa, kremde koruma bandı olup olmadığını söyleyebilir mi?

bana da doktor lierac progestry jel vermişti doktorun ilacı yazdığı gün çatladım valla 1 aydır kullanıyorumm 32 hhaftalık oldum daha önce bişe kullanmadım çatlayacağın varsa bişe kullansanda kullanmasanda çatlıyorsun.

bende 1. hamileliğimde dönem dönem lierac,pregnacare ve aktarda hazırlattığım ebru şallı bitki yağı karışımı hepsini kullandım.hemde 4. aydan itibaren başlayıp doğum sonrasında da devam ettim HİÇBİR İŞE YARAMADILAR.

aynen arkadaşlar bende 3. aydan beri kullanıyorum lierac üç tane parmak kalınlığında çatlağım var daha da genişledikçe çatlıcam işe yaramıyor genetik ::KK43: anneminde cok çatlağı var

aynen arkadaşlar bende 3. aydan beri kullanıyorum lierac üç tane parmak kalınlığında çatlağım var daha da genişledikçe çatlıcam işe yaramıyor genetik ::KK43: anneminde cok çatlağı var

Çatlakların arttı mı canım? bende 1 haftayı bitiriyorum ve daha hiç bir kreme başlamadım. Lierac çok pahalı ve bazı kişiler yine de çatlıyor diyor. sen hala kullanıyor musun? kararsız kaldım iyice... sadece bepanthol çatlak kremi alıp bebek yağı kullanmayı düşünüyorum ben...:26:

Çatlakların arttı mı canım? bende 1 haftayı bitiriyorum ve daha hiç bir kreme başlamadım. Lierac çok pahalı ve bazı kişiler yine de çatlıyor diyor. sen hala kullanıyor musun? kararsız kaldım iyice... sadece bepanthol çatlak kremi alıp bebek yağı kullanmayı düşünüyorum ben...:26:

oyle bi çatladım ki harita gibi örümcek ağı gibi çatlamaya devam ettikce düzenli sürmeyi bıraktım arada aklıma ggelirse duştan sonra falan sürüyorum oğlum kımıldandıkca içimde valla çatlaklarım aklıma bile gelmiyo :) çatlıcağın varsa çatlıyosun ama ben bu kadar geç çatlamamın sebebini suya bağlıyorum az su içtigim zaman derim kuruyo ve kaşınıyo cok sıvı tüket ki daha az çatla :)

Ben mustela kullanıyorum aynı zamanda e vitamini ampulunu kırıp direkt vucuduma masajla yediriyorum gece yatarkende niveanın badem yağlı vucut nemlendiricisini sürüyorum özellikle e vitamini herkes kullansın kaşıntılarım kesildi benim birde hergün 2lt su.

Ben Ankara Veni Vidi hastanesine gittim cinsiyet öğrenmek için orda badem yağı kullanmamı söylemişti doktor ilk aylar da kullanmıştım ama şimdi kullanmıyorum 8 aylığım az yan tarafımda var çatlaklarım .. İnşallah çok olmaz son ayımda :))

Kızlar çatlakların elbetteki genetikle de ilgisi var ama deri nemini yeteri kadar aldığı takdirde genişleme kapasitesi artar. O yüzden çatlasanız bile mutlaka nemlendirmeyi unutmayın. En azından görünümünü hafiftelecektir. Ben 29. Haftalik henüz çatlağım yok. Lierac ve sebamed kullanıyorum. Ayrıca kako yağı da yumuşatıyor. Özellikle lierac ve kako yağını tavsiye ederim:KK34:

Ben 16+4 hamileyim yeni basladim kremlere ben babe nin catlak kremini aldim. Benim yakinimda bir eczaneden sordum 99.5 tl dedi bende dermoeczanem.com dan aldim ordan 61.5 tl ye aldim. Kesinlikle guvenilir site siparis verirken tereddutlerum olmustu urun orjinal mi,son tuketim tarihimi gecik diye hemen ertesi gunu elime gecince etiketli ve son tuketim tarihine de 1 sene vardi. Kreme gelince gecen hafta dr kontrole gittigimde dr catlak kremlerni sormustum siz ne onerirsiniz diye o bana liearac in testerini vermisti. Dr bana bayi yetkilileri getiriyor dedi. Ben babe nin almistim dedi piyasada ki en iyisi oldugunu kendisinin de babe kullandigini soylemisti. Su an kullaniyorum umarim catlagim olmaz. Ben ayrica sabah tatli baden yagi aksam yatarken de babeyi suruyorum. Gunde 3 ltye yakin su iciyorum umarim doguma yakin veya da dogumdan sonra catlagim olmaz. Yine yazarim burdan ha bide site icinde okuduklarim arasinda babe kullanip catlayan cok az catlasa bile cok az catladiklarini okudum.:cool:

ben şuanda doğum yapmayı bekliyorum.39+1 deyim hiç çatlağım olmadı.Annem baya bi çatlamış.Ben 3.aydan itibaren palmers ın çatlak kremini kullandım.bir de bebeyağı sürdüm.Kremi ilk zamanlar günde 1 kez kullandım.5.aydan itibaren bol bol sabah akşam sürdüm.veee en az 2 litre su içtim..

Bepanthol Stretch Mark Cream ,çatlak kremi kullanan ve iyi ya da kötü sonuç alan var mı ?

ben lirac kullanmıştım çatır çatır çatladım, bu sefer bişey sürsemmi sürmesemmi karar veremiyorum. annemde ve kardeşimde hiç çatlak yok, annem hiç bişii sürmemiş, kardeşimde lirac kullanmıştı ama benim kadar düzenli falan değildi yinede çatlamadı bence keramet kremde falan değildi, anneciğimin hastalıkları dahil herşeyi bana genetik yolla geçmişte bi şu çatlak konusunda ters köşe olmuşum:))) yinede bir kere bile çatlaklarıma bakınca üzülmedim, çamaşırının altında kalan kimsenin görmesine imkan olmayan bi yara izini bile kafasına takan ben, bir karış boyunda yarımsantim aralıkla karnımı kaplayan bu çatlaklara her baktığımda gülümsüyorum, saçma ama sanki kızıma sahip olmanın diyetiymiş gibi, keşke olmasalardı demek keşke kızımda olmasaydı demekmiş gibi geliyor.

weleda kullandım kendime, bebeğime de pişik kremini kullanıyorum harika bir ürün. iç karnım küçük olmasına rağmen hiç çatlamadım. bol su içtim ve karnımı hep weleda çatlak kremiyle nemlendirdim geçekten harika. ben türkiyede bulamamıştım ama şimdi annelutfencom sitesinde satılıyormuş fiyatı lieractaan biraz daha ucuz ama çok daha etkili. kız kardeşim lierac kullandı hiç işe yaramadı mesela

vallahi bu konuda açılan konuların nerede ise hepsine yazdım... aynı cevabı vereceğim. ücretsiz bir ürün olduğu için reklam olur düşüncem yok.

radigarnier 'ı ücretsiz deneyebiliyorsunuz. geçen hafta sipariş vermiştim ama çok geç geldi. 4. gündeyim gerçekten toparlıyor gibi. ücretsiz deneme yapılabilmesi de ayrıca güzel. site adresi vermek reklam olur diye gönderemiyorum ilk hafta kullanımımı doldurunca fotoğraf da paylaşacağım.

Promosyondan faydalanıp ücretsiz ürün almak için facebook'ta 1 kere paylaşım yapmanız gerekiyor. Örnek için tıklayabilirsiniz.

X