Çatlaklar Çatlaklar İçin Bitkisel Çözüm

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
ya uzgunum moral bozayim diye yazmadim..insallah duzelirler ...
bence birazda cildini sIkIlastirmaya calis , catlaklar tamamen gitmese bile cilt sIkI olursa fazla goze batmaz.... sana basarilar

sırnaşık şeyarkadaslar sıkılastırıcı kremler var onları düzenli sekilde sürerseniz vücudu topluyor bayagı bir serap gür valla sen icebiliyormusun ben pek fazla suyla aram yok midem bulanıyor biraz fazla ictigim zaman

sırnaşık şeyarkadaslar sıkılastırıcı kremler var onları düzenli sekilde sürerseniz vücudu topluyor bayagı bir serap gür valla sen icebiliyormusun ben pek fazla suyla aram yok midem bulanıyor biraz fazla ictigim zaman

ben içiyorum arkadaşım ya. günde 3 lt içiyorum. ama keşke bu suyu hamileliktede içebilseydim de böyle çatlamasaydım. benimde hamilelikte çok midem yandı ve acayip bulantı olurdu. ondan hiç su içemezdim. çok az az yemeklerden sonra. vucudum çok kurudu. bundan dolayı fay hattı gibi çatladım işte.

arkadaslar nette buldum bu tarifi kadın yurt dısındakı bı doktordan almıs tarıfı adam 6ay kullan hiç çatlağın kalmaz demiş kadında 2haftadır kullanıyo olmasına ragmen çok azaldıgını söylüyo.tarıf söyle:1kasık elma sırkesı,jojoba,avakado,hint,acıbadem,çilek,kayısı,badem,gül,servi ve susam yağlarını havuç ceviz,elma ve kiviyi blenderdan gecirip suruyoruz.ama önce ökse otunu kaynatıp suyunu çatlaklara sürüyoruz sonra yaglarla en az yarım saat masaj yapıp yaklasık 1saat sonra dusa girip kese yapryoruz.gül kayısı ve çilek yagı digerlarinden daha fazla konacak.tüm yagları karıstırıp elme kivi ceviz ve havucu sürecegimiz zaman elkiyoruz.bence oldukça zahmetli aşagı yukarı 40ytl tutan bi karısım ama ben yaparım arkadaslar hemde hemen :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool:

lost sonuç ne durmuda sanırım 5 -6 ay gibi bi süre olmuş sonucu yazmışlmısın göremedim cvp verirsen sevinirm eger gerçekten etkili bi sonuç aldıysan walla bıkmadan yaparım:enbuyukkk:

arkadaslar nette buldum bu tarifi kadın yurt dısındakı bı doktordan almıs tarıfı adam 6ay kullan hiç çatlağın kalmaz demiş kadında 2haftadır kullanıyo olmasına ragmen çok azaldıgını söylüyo.tarıf söyle:1kasık elma sırkesı,jojoba,avakado,hint,acıbadem,çilek,kayısı,badem,gül,servi ve susam yağlarını havuç ceviz,elma ve kiviyi blenderdan gecirip suruyoruz.ama önce ökse otunu kaynatıp suyunu çatlaklara sürüyoruz sonra yaglarla en az yarım saat masaj yapıp yaklasık 1saat sonra dusa girip kese yapryoruz.gül kayısı ve çilek yagı digerlarinden daha fazla konacak.tüm yagları karıstırıp elme kivi ceviz ve havucu sürecegimiz zaman elkiyoruz.bence oldukça zahmetli aşagı yukarı 40ytl tutan bi karısım ama ben yaparım arkadaslar hemde hemen :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool:
cnm ya senin sonuç ne durumda düzenli kullandınmı sonucu yazarsan sevinirim

ben bonie kullandım hiç bir faydasını görmedim verdiğim o kadar para ile kaldım! şimdi bahsettiğiniz kremlerden alıcam inş faydasını görürüm. tenim o kadar beyaz ki en ufak şey ortada:KK43: ne arasan var selülit,çatlak,varis,kılcal damar kanamaları:KK43: ve daha çocuk falan da yok hamile kalınca yaratığa dönüşeceğimden korkuyorum:KK43: peki kılcal damar kanamaları -hani şu kırmızı küçük çizgiler-onalr içinm formülü olan var mı?

mota neden kılcal damar kanamaları ve varisler için doktora gitmiyorsun. tıbda bunların çaresi vardır illaki ya.

yaa arkadaşlar kaç ay olmuş.kullandım, yaptım, ettim ve şunun şöyle faydasını gördüm diyen arkadaşlarımız niye yok...mesela konuyu açan arkadaş sonuç ne oldu bi der misiniz ???

evet ya lost kon uuy açmışın bi güzel öneriyide yapmışın arkadaşım ama sonucundan haber versen diyoz

arkadaşlar bende yeni üyelerdenim yani benimde çatlaklarım var doğumdan kaldı ama bu kremleri kullanmaya başladım 3 gün oldu ampülüde aldım ama onu haftada 1 kere sürücem bakalım sonuşlar ne olucak size yazarım byyy

arkadaşlar ben learec kullandım hamileyken böle olacağını biliyordum düzenli düzenli sürdüm hiç çatlağım yok maşallah ama popoya sürmeyi unutmuşum
biraz pahalı ama 9 ayda 4 tüp anca gider sonra hiç doğum yapmamış gibi oluyor

arkadaşlar ben şu kremleri kullanmaya başladım 1 hafta olmak üzere ama acayip bi kaşıntı var çatlaklarımda acaba işe yarıyomu ne dersiniz ama daha ampülleri kullanmadım eger işe yararsa gelişmelerden sizi haberdar ederim byyyyy

bende kullanmaya başaldım ama kaşıntı felan olmadı...ampülleri ssk karşılıyo mu?

bende de çatlak var ben ümidi kesmistim birkaç dermatologtan tedavisi yok lafını duyunca ama şimdi hamileler diyo ki şunu kullandım doğum yapmamş gibi oldum peki onlar önlemek için mi kullanıyorlar yoksa tedavi etmek için mi?fisfisfis

ayrıca da kılcal damar konuşması oldu burda kılcal damarlarımı aldırmış dedi
kılcal dmarlar ölr alınıyo mu ?
ben 16 yaşındayım ve genetik varis var bacaklarım ağrımıyo ama damarlarım yüzeysel bende bu uygulamayı yapabilirmiyim acaba?:uhm:

bende de çatlak var ben ümidi kesmistim birkaç dermatologtan tedavisi yok lafını duyunca ama şimdi hamileler diyo ki şunu kullandım doğum yapmamş gibi oldum peki onlar önlemek için mi kullanıyorlar yoksa tedavi etmek için mi?fisfisfis

canım o arkadaşlar önlemek için kullanmışlar. ve çatlakları olmamış. benim gibi hamilelikte krem bile sürmeye üşenmemişler.:eek:klava:bende popomu kaldırıp kremimi sürseymişim bendede olmayacaktı belkide:eek:klava:şimdi çoookkkk pişmanım. ama son pişmanlık çare etmez der atalarımız. ve dedikleri gibide oldu işte son pişmanlık ve çare yokkkk

çatlaklara en iyi gelen yosun özlü termal tuzu ben deniyorum ve faydasını görüyom aktarlardada var zaten

çatlakları kremle yeneceğimizi sanmıyorum ben.lazerle yada ileri teknoloji ürünleriyle bile.zaman alıyor bu çatlaklardan kurtulmak.şu an için bunu çözen krem yok arkadaşlar boşuna denemeyin.deri içine yerleşmiş bişey.kurtulmak öyle kolay değil

X