Çatlaklar Çatlaklar İçin Bitkisel Çözüm

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
ya arkadaşlar bende bir uzman doktordan çatlak için 2 ürün tavsiyesinde bulundu madessol ve Contractubex dedi.sabah akşam kullancaksın dedi.çok met diyor sitedeki arkadaşlar..önce madessol sürülüçek sonrada bir saat sonrada Contractubex sürücekssin dedi doktor bana.bakalım yeni aldım dün yani etki henüz yok ama bekliyçem

arkadaşım bunu tavsiye eden doktor nerede?nettemi okudun yoksa bizzat yüzyüzemi söyledi?bende her iki kremde var geçen yıl düzenli olmamak kaydıyla bir süre kullanmıştım ikisindende ama herhangi bir sonuç alamamıştım(benim çok az göğüs üstlerinde var sadece).doktor tedavi ne kadar sürer dedi ve sadece görünümünümü azaltıyomuş yoksa geçiyormuymuş?

bu nedir böyle çok zahmetli aktarı zengin yapcaz vallakaydirigubbakcemile3

arkadaşlar merhaba,
kendimizi boşuna kandırmayalım! yağlara,kremlere ne ürün olursa, olsun çatlak konusunda hiç birşey etkili değil.!! hepsi hikaye hepsi para tuzağı!! Benim kadar bu konuda para harcayan yoktur heralde! üstelik ürünleri yurt dışından getirtiyordum!!! Ayrıca, ben estetik cerrahi merkezinde çalıştım. yanında çalıştığım estetik doktorum, hemen hemen herşeyin çaresi var ama, bu konuda henüz kanıtlanmış birşey yok dedi.! siz, siz olun paranızı sizi daha farklı mutlu edecek yerlere harcayın! doktorumla arada bir görüşüyorum. bu cilt çatlakları konusunda çalışmaların halen sürdüğünü, bir mucize olup bunları tamamen yok edecek bir icat çıkarsa ilk senin haberin olur merak etme dedi:) yıllardır benim kadar bunu kafaya takan biri yoktur demiştim. Ancak görüyorum ki, benim gibi çok da bu konuda dertli bayanlar var:KK43: Ama şunu iyi bilin ki artık dert etmiyorum!!! piskolojik olarak rahatlıyorsanız, paranızı kremlere, yağlara vermeye dvam edin:) çünki, en önemlisi belirtmek isterim! sağlık kadar daha önemli birşey yok hayatta!!! ben 2 yıl önce beyin ameliyatı oldum. yetmiyormuş gibi 1.5 yıl sonra tümör tekrarladı! şimdi bu nedenden dolayı öyle şeyler yaşadım ve yaşıyorum ki, aklıma ne çatlak geliyor nede buna benzer başka bir şey!!! yine de, bu konuda çok etkili işe yarıyor denilen bir şey çıkar da, dr dan haber alırsam, SÖZ veriyorum buraya yazarım! Sağlıklı, huzurlu, mutlu yaşamlar dilerim!

arkadaşlar merhaba,
kendimizi boşuna kandırmayalım! yağlara,kremlere ne ürün olursa, olsun çatlak konusunda hiç birşey etkili değil.!! hepsi hikaye hepsi para tuzağı!! Benim kadar bu konuda para harcayan yoktur heralde! üstelik ürünleri yurt dışından getirtiyordum!!! Ayrıca, ben estetik cerrahi merkezinde çalıştım. yanında çalıştığım estetik doktorum, hemen hemen herşeyin çaresi var ama, bu konuda henüz kanıtlanmış birşey yok dedi.! siz, siz olun paranızı sizi daha farklı mutlu edecek yerlere harcayın! doktorumla arada bir görüşüyorum. bu cilt çatlakları konusunda çalışmaların halen sürdüğünü, bir mucize olup bunları tamamen yok edecek bir icat çıkarsa ilk senin haberin olur merak etme dedi:) yıllardır benim kadar bunu kafaya takan biri yoktur demiştim. Ancak görüyorum ki, benim gibi çok da bu konuda dertli bayanlar var:KK43: Ama şunu iyi bilin ki artık dert etmiyorum!!! piskolojik olarak rahatlıyorsanız, paranızı kremlere, yağlara vermeye dvam edin:) çünki, en önemlisi belirtmek isterim! sağlık kadar daha önemli birşey yok hayatta!!! ben 2 yıl önce beyin ameliyatı oldum. yetmiyormuş gibi 1.5 yıl sonra tümör tekrarladı! şimdi bu nedenden dolayı öyle şeyler yaşadım ve yaşıyorum ki, aklıma ne çatlak geliyor nede buna benzer başka bir şey!!! yine de, bu konuda çok etkili işe yarıyor denilen bir şey çıkar da, dr dan haber alırsam, SÖZ veriyorum buraya yazarım! Sağlıklı, huzurlu, mutlu yaşamlar dilerim!

canım çok geçmiş olsun haklısın bencede.vücudumuzdaki birkaç çizgiyi kamufle edebiliriz önemli olan sağlığımızın değerini bilmek.Allah tekrar yaşatmasın sana cümlemizede sağlık sıhhat versin

Teşekkür ederim nergis. Allah şifa bekleyen tüm hastalara yardım etsin! Şu yaşam, hayat kavgasında dert edecek daha önemli sorunlar var diye düşünüyorum sadece! ve Arkadaşlar, daha radikal, daha çözümü olabilen şeylerde birbirimize yardımcı olabilirsek, sanırım kendimizi daha huzurlu hissederiz! Herşey gönlünüzce olsun!
Allaha emanet olun...

19 yaşımdayım ve neredeyse 2 3 yıldır çatlaklarım var doğumda yapmadım kilomda yok 45 kiloyum neredeyse yine 2 3 yıldır iğrenç görünüo kalçalarım dokununcada hissediliyo ayrıca. ve ailemde ablamda ve kuzenimdede var aynı çatlaklardan. onlarda henz 21 yaşındalar. Genetik mi benim durumum olabilir mi böyle bişey ?

slm herkese benmde çatlaklarım var maleseff ama yağlar birazda olsun düzeltiyor diye düşünorum

arkadaşlar benimde bacaklarımda gögüslerimde ve bel bölgemde çatlaklar var ve ün geçtikçe artıyo:KK43:madecassol u kullanıyorum daha 1 hafta oldu ama pek bi etki görmedim zaten uzun sürekullanmak gerekiyomuş onun yanında kullanıpda etkisini gördüğünüz bi ürün varsa lütfen söyleyin şimdiden teşekkürler

arkadaşlar cildiyeci dok yeni yani kırmızı çatlar için hirudoid forte adlı kremi verdi 2 ay düzenli kullanmak gerekiyomuş benim çatlaklarımın çogu yerleşmiş ama bazıları kırmızı onun için başlayacagım umarım işinize yarar

bide yine bi sitede okudum bepanthen merhem bepanten plus madecassol merhem ve evigen ampul u boş bi krem kabında karıştırıp krem kıvamına getirip sabahları sadece madecassol u akşamlarıda bu karışımı sürmek ii geliyomuş denemeye deger ben fiyatları araştırdım yaklaşık evigen ampul 4tl bepanthen plus ve merhem 4,5 tl madecassol de doktora yazdırmazsanız 7,20 tl bende yarın alıp denemeye başlayacagım umarım işe yarar

hirudoit forte kırmızıları silikleştirmeye başladı kızlar beyazlar hala benimle ama bu da bi gelişme

Ben bu yağların işe yarayacaqını sanmıyorum ... deneyıpde faydasını goren varsa yazabılırmı nasıl ve hanqı yagları uyguladıınız

kremler bi gün bakıyosun geçiyo gibi sonra geri aynı bende yağları bi deneyecegim umudum kesiliyo :KK43:((

bacaklarımda catlaklar var eyvahedigeldismile daha once catlaqı olupta sonradan ıyılstırmeyı basarmıs olan varmı varsa kesın cozum solesın:KK43:

üzgünüm ama çatlaklar için kesin bir yöntem yok.ne doğal ne de kimyasal...soğuk lazerle geçiyormuş ancak:KK43:

arkadaslar bende bugun susam yagı kakao yagı we tatlı badem yagı aldım sert kese ve yosun sabunu da aldım ılk once banyo yapacagım yosun sabunuyla ıyce keselenıcem dustan cıknca karısımı surucem catlak bolgelere masaj yaparak en az 10 dk beklıcem ınsllh cozume ulasırım en azından azalsınn

arkadaşlar madecasol un iyi geldiğini bende duydum ama hiç uğraşamadım doğrusu çok üşendim ama madecasol ün görevi hücre yenilemekmiş.....

arkadaşlar madecasol un iyi geldiğini bende duydum ama hiç uğraşamadım doğrusu çok üşendim ama madecasol ün görevi hücre yenilemekmiş.....

X