Çatlama iğnesi ve 6. Gun gelen kanama

nagiss21

Üye
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2023
230
24
21
Merhabalar yardımcı olurmusunuz çatlama iğnesi vuruldum 30 Aralık öğlen 2 tam 36. Saatte ilişkiye girdim. 5 gun boyunca ilişki yaşandı. Çatlatma ignesinden sonra 6.gun pembemsi akıntı oldu adet gibi ama çok çok az ve rengi de ya pembemsi geliyor yada kahvrengi şimdi kahvrengi gelmeye başlamış 2.gunu kan Verdim 2.57 çıktı 4 gündür de devam ediyor.
Simdi az az geliyor damla gibi değilde akıntı gibi sulu boya gibi pcos hastasıyım. Çok adet olmuyor 22 yasindayim 9 kere bile olmadim bu yasima kadar bu adetse çok gelmesi gerekmiyordu çünkü uzun zamandır adet olmuyorum mantıken çok çok gelir en son oldugumda duphaston la oldum onda bile gunde 8 ped degistirdim ben bu seyden cok umitliyim nedense bilmiyorum .Catlatma iğnesini kullandığımda beri sadece folik asit kullandim başka hiç bisey kullanmadım. Bugun birdaha kan Verdim 0.453 çıktı. Bu durumda yaşayan varmi kime soruysam üstüne görmüşsündür diyor böyle bisey mi yasanlar yazabilirmi haftaya bidaha veriyim mi bi akrabasının yada tanıdığın başına gelen varmi lütfen yardımcı olun bana

Sanırım daha 10.gununuzdesiniz yada 9. Henuz cok erken

14.gun ve sonrasindaki kan tahlilleri gecerli oluyor doktorlar icinde

Umutsuzluga kapılmayın her an hersey olabilir insallah gebesindir benimde 7.gunum bende beklemedeyim insalallh hayirli haberler aliriz

Rica ederim hayirli haberlerimiz olsun insallah .birde bu akintilar normal sayiliyor sayfalarda bazi arkadaslarda da ayni durum mevcut herkesin igneye karsi vucudu farkli tepki veriyor

Rica ederim hayirli haberlerimiz olsun insallah .birde bu akintilar normal sayiliyor sayfalarda bazi arkadaslarda da ayni durum mevcut herkesin igneye karsi vucudu farkli tepki veriyor
Ciddi misin böyle igneye karşı oluyor mu akıntılar yemin ederim bilmiyordum ay içimi rahatlattiniz ya teşekkürler 🥰🥰

Negatif olup 16.17 gun sonra pozitif olanlari gordum burda 10 gun erken daha kisacasi hayirlisi olur insallah bikac gun sonra tekrarla elinde varsa test iki gunde bir yap koyulasma olcakmi diye sen bilirsin yinede

Benimde 7.gunum catlama ignesinin gece gunduz buralarda biseyler okuyup arastiriyorum :)
Ay sormayın bende çok araştırıyorum sizin için dua edicem hayırlı haberler alırsınız inşallah

Ciddi misin böyle igneye karşı oluyor mu akıntılar yemin ederim bilmiyordum ay içimi rahatlattiniz ya teşekkürler 🥰🥰
Buralarda gezersen herseyi ogrenmis oluyosun 🤣🤣🤣 benimde ilk oldugu icin gecem gunduzum birbirine girdi buralardan cikamiyorum🤣

Negatif olup 16.17 gun sonra pozitif olanlari gordum burda 10 gun erken daha kisacasi hayirlisi olur insallah bikac gun sonra tekrarla elinde varsa test iki gunde bir yap koyulasma olcakmi diye sen bilirsin yinede
Tamamdır o iş bende çok teşekkür ediyorum Rabbım nasip etsin ikimizede anne olmayı 🥰

X