Çatlama iğnesi ve 6. Gun gelen kanama

Tamamdır o iş bende çok teşekkür ediyorum Rabbım nasip etsin ikimizede anne olmayı 🥰
Amin canım benim.ağır biseyler kaldırma kesinlikle yukariya uzanma biseyler almak icin beslenmene dikkat et ozellikle havuc ye ananas avakoda falan yemeye calis beslenme cok onemli mumkun oldugunca yapabiliorsan uzan ama bacagini uzatma karnina dogru cek oyle uzan

Amin canım benim.ağır biseyler kaldırma kesinlikle yukariya uzanma biseyler almak icin beslenmene dikkat et ozellikle havuc ye ananas avakoda falan yemeye calis beslenme cok onemli mumkun oldugunca yapabiliorsan uzan ama bacagini uzatma karnina dogru cek oyle uzan
Ciddi mi ay teşekkür ediyorum gerçekten ben bisey bilmiyormuşum

Bunlarida doktorum soyledi 3 gun hic bisey yapma sadece uzan demisti bana yatmaktan mal oldum🤣🤣🙈

Rabbim zamanı geldiyse bizede nasip edicek insallah

Hayirlisi insallah bebislerimiz bizimledir kacinci gün test yapmistin sen canım

İnsallaah yukselsin gun gectikte bende dayanamdim erken test yaptım igne etkisi halaa yalanci pozitif🤣

Cok su icmekten kynaklaniyomus su igneyi vucuttan erken atiyormus cok su iciyorsan eger ondan olabilir ama erken daha beklemekte fayda var sen kendine dikkat etmeye devam et Allahim insallah nasip eder 🤲

Cok su icmekten kynaklaniyomus su igneyi vucuttan erken atiyormus cok su iciyorsan eger ondan olabilir ama erken daha beklemekte fayda var sen kendine dikkat etmeye devam et Allahim insallah nasip eder 🤲
Cok su içmedim aslında folik asit kullanirken cok iciyordum. İnsan vücudu işte hepsi aynı olmuyor. Amin inşallah Rabbım kucağımızı boş bırakmasın

Cok su içmedim aslında folik asit kullanirken cok iciyordum. İnsan vücudu işte hepsi aynı olmuyor. Amin inşallah Rabbım kucağımızı boş bırakmasın
Kızlar benımde 4. Günümdü bugun ben öyle yatıp dinlenmiyorum genel olarak Avakado hergün tüketiyorum bebeğin tutunmasına yardımcı çünkü. Onun harici inofolic combi kullanıyorum yumurta kalitesini arttırıyor aynı zamanda folic asit. Her gün 2 kaşık pekmez yiyorum. Bu arada doktorum bana yatma özellikle günde en az 30 dk yürü dedi yumurtalıkları harekete geçiriyormuş biz bence çok abartıyoruz bu aman yatayım tutsun gibisinden 😂 Ben bi tık daha tecrübe sahibi oldum 2.5 senedir denemede umarım son denememiz olur da bebikolara kavuşuruz 🙏

Kızlar benımde 4. Günümdü bugun ben öyle yatıp dinlenmiyorum genel olarak Avakado hergün tüketiyorum bebeğin tutunmasına yardımcı çünkü. Onun harici inofolic combi kullanıyorum yumurta kalitesini arttırıyor aynı zamanda folic asit. Her gün 2 kaşık pekmez yiyorum. Bu arada doktorum bana yatma özellikle günde en az 30 dk yürü dedi yumurtalıkları harekete geçiriyormuş biz bence çok abartıyoruz bu aman yatayım tutsun gibisinden 😂 Ben bi tık daha tecrübe sahibi oldum 2.5 senedir denemede umarım son denememiz olur da bebikolara kavuşuruz 🙏
Umarım kavuşursun 😍

Merhabalar yardımcı olurmusunuz çatlama iğnesi vuruldum 30 Aralık öğlen 2 tam 36. Saatte ilişkiye girdim. 5 gun boyunca ilişki yaşandı. Çatlatma ignesinden sonra 6.gun pembemsi akıntı oldu adet gibi ama çok çok az ve rengi de ya pembemsi geliyor yada kahvrengi şimdi kahvrengi gelmeye başlamış 2.gunu kan Verdim 2.57 çıktı 4 gündür de devam ediyor.
Simdi az az geliyor damla gibi değilde akıntı gibi sulu boya gibi pcos hastasıyım. Çok adet olmuyor 22 yasindayim 9 kere bile olmadim bu yasima kadar bu adetse çok gelmesi gerekmiyordu çünkü uzun zamandır adet olmuyorum mantıken çok çok gelir en son oldugumda duphaston la oldum onda bile gunde 8 ped degistirdim ben bu seyden cok umitliyim nedense bilmiyorum .Catlatma iğnesini kullandığımda beri sadece folik asit kullandim başka hiç bisey kullanmadım. Bugun birdaha kan Verdim 0.453 çıktı. Bu durumda yaşayan varmi kime soruysam üstüne görmüşsündür diyor böyle bisey mi yasanlar yazabilirmi haftaya bidaha veriyim mi bi akrabasının yada tanıdığın başına gelen varmi lütfen yardımcı olun bana
Aynı sorunu şuan bende yaşıyorum damla damla kanama geldi ve karsik ağrım çok fazla var şuan acaba neden doktor ne dedi size

X