çatlama iğnesi yaptırdıktan sonra bel,kasık... ağrıları yaşanlar var mı?

merhaba bende ocak ayının 26 sında pregnly çatlatma iğnesi vuruldum ve şuan çok merak ediyorum durum ne diye test yapmak istiyorum ama korkuyorum kızlar sizcede yapmalımıyım adet dönemim 20 snde falan o kadar beklemek isteniyorum yapsam şimdiden testi belli olur mu ?:bbo:
ben baya okudum ınternetten kacıncı gun test yapılıyor dıye genellıkle 12.gunde kesın sonuc alınıyormus.bende 29 unda ıgnemı oldum ve pazarteseı kan testı yaptırmayı dusunuyorum.en azından durumumu ogrenıp bosuna umıtlenmıyım.ne kadar gec ogrensem o kadar cok uzuluyorum ben.bence sızınkıde cıkar.

valla arkadaşım ben iğneyi olduktan 2 yada 3 gün sonra belim kasığım falan agrıı bazen bacaklarıma geliyordu.1 hafta falan sürdü.şimdi öle bişey yok.senin çok erken.belki kişiden kişeye degişiyordur belirtiler.umarım bunlar hamile kaldıgınız belirtileridir.a.s

bende bacak agrısı falan yok bilmiyorumkismile ınş arka arkaya mujde verırız ve burda hamılelıgımızın takıbını konusuruz.

canım bende ocagın 23 ünde oldum.aşı olduktan 11 gün sonra eczanelerde satılan testlerden alıp yaptım negatif çıktı.sen bilirsin ama daha erken.Sen de kasık agrısı bel agrısı var mı?inşallah hamişsindir.:Saruboceq:

kasık ağrım evet oluyo arada bel ağrım yok ama çok istiyorum hamile kalmayı artık ümitsizliğe kapılıyorum pazartesi bende test alıp yapayım umarım allah herkesin gönlüne göre verir :1no2::1no2:

ben baya okudum ınternetten kacıncı gun test yapılıyor dıye genellıkle 12.gunde kesın sonuc alınıyormus.bende 29 unda ıgnemı oldum ve pazarteseı kan testı yaptırmayı dusunuyorum.en azından durumumu ogrenıp bosuna umıtlenmıyım.ne kadar gec ogrensem o kadar cok uzuluyorum ben.bence sızınkıde cıkar.

bende o kadar ümitlenip sonrasında hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum ne kadar erken öğrenirsem kendimi o kadar çabuk alıştırıcam allahım herkesin gönlüne göre verir inşallah kurban olduğum allah hepimizin yardımcısı olsun isteyen herkese bebiş versin nur topu gibi

bende bacak agrısı falan yok bilmiyorumkismile ınş arka arkaya mujde verırız ve burda hamılelıgımızın takıbını konusuruz.

inşallah canım hepşmizde hamileyizdir.ya benim bugün karnım falan agrıyo.agrı gelip gelip gidiyor.midem bulanıyor ve ağzımın tadı degişti sanki.bide yediklerim affedersinz agzıma geliyor.ya üşüttüm yada psikolojik bilmiyorum.pazar sabahı tekrar test yapıcağım.şuan yanımda test yapmamak için kendimi zor tutuyorum valla.bide sağlık ocaklarında ücretsiz kan tahlili yapılıyor.ben yaptırdım.ama sonucu hemen çıkmıyormuş.hafta sonuna denk geldigi için salı günü çıkar dedi.yani kan verdikten 2 gün sonra sonuçlar çıkıyomuş.bilginize arkadaşlar.

ben test yaptm dayanamadım arkadaşlar ama malesef bebek yok çok moralim bozuk sıkıldım artık beklemekten

ben test yaptm dayanamadım arkadaşlar ama malesef bebek yok çok moralim bozuk sıkıldım artık beklemekten

arkadaşım kanda mı test yaptın?bide kaçıncı günün bugün?belki erken yaptırdın çıkmadı bazen kan testi bile negatif çıkıyormuş hamileyken.bende pazar sabahı yapıcam.rüyamda arka arkaya test yapıyorum hepsindede iki çizgi pozitif çıktı.kafaya taktım ya rüyama bile girdi.

arkadaşlar ben bugün test yaptım çok ama çok silik çizgi gördüm.inşallah gördügüm çizgi pozitiftir.

arkadaşlar ben bugün test yaptım çok ama çok silik çizgi gördüm.inşallah gördügüm çizgi pozitiftir.

canım pozitiftir inş cok sevındım en azından bızzlerede umut olur belkı cunku benım bu ay ıcın hıcbır umudum yok belırtım cok cunku.hıcbırsey hıssetmıyorum senın belırtılerınde vardı zaten...

canım pozitiftir inş cok sevındım en azından bızzlerede umut olur belkı cunku benım bu ay ıcın hıcbır umudum yok belırtım cok cunku.hıcbırsey hıssetmıyorum senın belırtılerınde vardı zaten...

inşallah pozitiftir canım ama ben çok sevinemedim.ne bileyim kesin olmadan sevinmiyecemde.çünkü bazı arkadaşlarında silik çıkıp sonra negatif çıkanlar olmuş.belki test hatalıydı.tekrar mı yapsam.yada beklesem mi.kandada baktırdım salı günü çıkıcak sonuç.sen ne durumdasın kasık bel agrısı falan var mı?2 gün önce bende gene başladı gelip gidiyor bakalım hayırlısı.inşallah kesinleşirde pozitifliği o zaman oh be diyecem.inşallah sende hamiş olursun.olmazsada üzülme herşeyin bir vakti zamanı var.bence hamile kalmak bişey degil en son nokta tüp bebek yaptırırsın önnemli olan saglıklı ve devamını getirmek kucagına almak.çotanak28 arkadaşımızda çatlama ignesi olmuş hamile kalmış ama malesef kaybetmiş bebegini.benimde başıma geldi böyle bir olay.ALLAH kimseye yaşatmasın.onu o kadar iyi anlıyorum ki.mafoldumben

[ŞenizQUOTE=lalmina;11452809]inşallah pozitiftir canım ama ben çok sevinemedim.ne bileyim kesin olmadan sevinmiyecemde.çünkü bazı arkadaşlarında silik çıkıp sonra negatif çıkanlar olmuş.belki test hatalıydı.tekrar mı yapsam.yada beklesem mi.kandada baktırdım salı günü çıkıcak sonuç.sen ne durumdasın kasık bel agrısı falan var mı?2 gün önce bende gene başladı gelip gidiyor bakalım hayırlısı.inşallah kesinleşirde pozitifliği o zaman oh be diyecem.inşallah sende hamiş olursun.olmazsada üzülme herşeyin bir vakti zamanı var.bence hamile kalmak bişey degil en son nokta tüp bebek yaptırırsın önnemli olan saglıklı ve devamını getirmek kucagına almak.çotanak28 arkadaşımızda çatlama ignesi olmuş hamile kalmış ama malesef kaybetmiş bebegini.benimde başıma geldi böyle bir olay.ALLAH kimseye yaşatmasın.onu o kadar iyi anlıyorum ki.mafoldumben[/QUOTE]

canım benım kasık agrım sancı seklınde gelıp gıdıyor belımde agrıyor bazen onun dısında vucudumda hıcbır degısıklık yok bıde ozellıkle aksamları karnımda ınanılmaz gaz sancısı oluyor karnım kocaman oluyor gazdan ama bunlar ıgnedende olabılır gercı dun test yaptım negatıftı yanı ıgnenın etkısı gecmıs ama yınede sanırım gaza falan neden olabılır.doktorun sana doyledımı en erken ne zaman kanda cıkarmıs...bu arada beence sende testı tekrarla yarında sevınelımm

çotanak28 Allah sabır versın canım.ne gelırse ıyısıde kotusude rabbımden gelıyor.bak sen en azından hamile kalabılıyorsun Allah inş tez zamanda yine verir canımm.geçmiş olsun

arkadaşım kanda mı test yaptın?bide kaçıncı günün bugün?belki erken yaptırdın çıkmadı bazen kan testi bile negatif çıkıyormuş hamileyken.bende pazar sabahı yapıcam.rüyamda arka arkaya test yapıyorum hepsindede iki çizgi pozitif çıktı.kafaya taktım ya rüyama bile girdi.

hayır test aldım yaptım 12 gün oldu bugün çatlatma iğnesi yaptıralı benimde yakınım rüyasında görmüş pozitif diye havalara uçuyomuşum psikolojimiz direk bozuluyo ya hepimizin gönlüne göre versin allahım testin sonucu umarım pozitif olmuştur heyecanla senden gelecek cevabı bekliyorum :çok üzgünüm:

çotanak28 Allah sabır versın canım.ne gelırse ıyısıde kotusude rabbımden gelıyor.bak sen en azından hamile kalabılıyorsun Allah inş tez zamanda yine verir canımm.geçmiş olsun

tesekkur ederım canım allah razı olsun rabbım en yakın zamanda hepımıze hayırlı evlatlar nasıp etsın :Saruboceq:

hayır test aldım yaptım 12 gün oldu bugün çatlatma iğnesi yaptıralı benimde yakınım rüyasında görmüş pozitif diye havalara uçuyomuşum psikolojimiz direk bozuluyo ya hepimizin gönlüne göre versin allahım testin sonucu umarım pozitif olmuştur heyecanla senden gelecek cevabı bekliyorum :çok üzgünüm:

kesinleşince yazıcam bende.salı kesin belli olur artık.

arkadaşlar bende carsamba gunu test yapayım dıyorum ama bırseyı cok merak etttım bacak agrısı yazılmıs ya bacak agrısı nasıl oluyor yanı bacagınız boydan agrıyor yurumekte falan zorlukmu cekılıyor benımde bacagıma ara ara gıren bır kramp seklınde agrı var bugun bıraz daha sık ama o kadar sanırım sızın dedıgınız daha cıddı bır agrı.genelde kasık ve bacak agrısı hamılelık belırtısymıs sanırım ondan soruyorum laelaelaelaelae

arkadaşlar size üzücü bir haberim var.malesef hamile degilim.kan testi yaptırdım negatif.sonuç:0,100 çıktı 1 bile degil.ama üzülmedim.daha zamanı var demekki.o zamana kadar bekliyecez.bundada vardır bir hayır.biz elimizden geleni yapıyoruz gerisi ALLAHA kalmış ne zaman isterse o zaman.

arkadaşlar bende carsamba gunu test yapayım dıyorum ama bırseyı cok merak etttım bacak agrısı yazılmıs ya bacak agrısı nasıl oluyor yanı bacagınız boydan agrıyor yurumekte falan zorlukmu cekılıyor benımde bacagıma ara ara gıren bır kramp seklınde agrı var bugun bıraz daha sık ama o kadar sanırım sızın dedıgınız daha cıddı bır agrı.genelde kasık ve bacak agrısı hamılelık belırtısymıs sanırım ondan soruyorum laelaelaelaelae

inşallah senin güzel haberlerini alırız canım.hamile olabilirsin.sen kan testi yaptır ama istersen ilk önce idrarda baktır erken bile olsa silik çizgi çıkıyor gerçi bendede çıktı ama silik çizgi hamile degilmişim.ama senin benim gibi olacak diye bir durum yok.çok arkadaşın silik çıkıp pozitif olanlar var.sen bilirsin istersen hiç ugraşma kanda baktır sonucu daha kesin.hadi bakalım hayırlısı.yapınca test yaz ok.:dance:

senın test sonucun kac cıktıki.uzulme dıyecem ama bılıyorum ınsan etkılenıyor.inş önümüzdeki ay iyi haber alırsın buyuk ıhtımal bende de bısey yok bugun karnım cok agırdı hastalanıcam sanırım gun boyu cok sıkıntı cektım.ya sende belırtıde vardı bır suru

X