Çatlatma iğnesi 13.gün

Eylul lina

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mart 2021
223
72
24
Kızlar merhaba bugün çatlatma iğnemin 13.günü ama regl olacakmışım gibi ara ara sancı giriyor regl günüm bu ayın 15 i ekstra bir belirti de yok yarın veya bir sonra ki gün test yapsam erken mi olur

14 . Günde öğrendim bende hamileliğimi çatlatma iğnesinden 14 gün sonra pazartesi yaparsan sonuç alırsın bence

Kızlar merhaba bugün çatlatma iğnemin 13.günü ama regl olacakmışım gibi ara ara sancı giriyor regl günüm bu ayın 15 i ekstra bir belirti de yok yarın veya bir sonra ki gün test yapsam erken mi olur
Canım bence erken olmaz 14 veya 15. Günde yap daha doğru sonuç alabilirsin bende bugün 12. Gunumdeyim pazartesi 14. Günüm oluyor bekliyorum test yapmadım pazartesi de geçtikten sonra eğer ki regl olmazsam salı günü falan yapmayı düşünüyorum testi

14 . Günde öğrendim bende hamileliğimi çatlatma iğnesinden 14 gün sonra pazartesi yaparsan sonuç alırsın bence
Merhaba canım çok sevindim senin adına darısı bizlere inşallah pcosum demişsin çatlatma iğnesi ile hamile kalmışsın canım bende pcosum bu ikinci çatlatma iğnesi denemem bugün 12. Günüm gün içinde adet ağrısı geldi girdi sanırım bu ayda olmadı tabi şuan geçti ama ara ara yokluyor senden ricam belirtilerin nasıldı neler yaşadın bana biraz bahseder misin?

Öyle deme bende pcostum umut her zaman var bu olmaz diğeri olur sakın umudunu kaybetme canım bende öyle demiştim
Adet düzenin nasıldı hangi ilaçları kullandın sürecinden biraz bahsedip bizlere de Umut olsan 🙏🥰 bazen insan cidden umudunu kaybediyor sanırım benim çocuğum olmayacak mı diye düşünüyorum kendimi yıpratıyorum🥲

Adet düzenin nasıldı hangi ilaçları kullandın sürecinden biraz bahsedip bizlere de Umut olsan 🙏🥰 bazen insan cidden umudunu kaybediyor sanırım benim çocuğum olmayacak mı diye düşünüyorum kendimi yıpratıyorum🥲
Benim düzenim yoktu yani 35 günde 40 günü bulduğu da oluyordu klomen kullandım çatlatma iğnesi oldum belirtilerim adet sancısıydı adet olucam zannettim göğüs hassasıyetim vardı birde asla umudunu kaybetme bende umutsuzdum

Benim düzenim yoktu yani 35 günde 40 günü bulduğu da oluyordu klomen kullandım çatlatma iğnesi oldum belirtilerim adet sancısıydı adet olucam zannettim göğüs hassasıyetim vardı birde asla umudunu kaybetme bende umutsuzdum
İnşallah rabbim kolaylaştırır tez vakitte nasıp eyler insallah teşekkür ederim cevapladigin için 🫶💕

Merhaba canim bugün ignenin 14. Günü sabah ilk idrarla kaset test yaptım ve ilk 10 dk içinde böyle silik çizgi çıktı acaba hala iğne etkisimidir?

Eklentiler

• IMG_20240415_103338.jpg
    IMG_20240415_103338.jpg
    30,1 KB · Görüntüleme: 42
X