Çatlatma iğnesi hiç bir yerde yok

sedu066

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2016
516
272
27
Kizlar çatlatma iğnesi bulmakta sıkıntı yaşayan var mı ben hiç bir yerde bulamıyorum

Bizde de yoktu eczaneler kendi aralarında konuştular bir tane bulabildik oturduğumuz semtte Bursa’da oturuyoruz ama küçük yerlerde daha çok sıkıntı vardır
Bende şimdi bi tane nöbetçi eczanede buldum ayirttirdim akşama alacağım bu seferde gonal f dozun eksik kaldı

2 yıl oldu benim amh değerim düşük tüp bebeğe başlayacağım bu ay bayramdan sonra
Siz aşılama mi deniyorsunuz
Yok henüz bişey denemedik doktorlar her şey normal diye gönderdikleri için en son Amh istedi başka doktor 1.0 geldi o gibi geldi sorun ama eşimde de biraz sperm problemi var yumurtanız oluşuyor mu peki yumurtalık takibi yaptınız mı

Yok henüz bişey denemedik doktorlar her şey normal diye gönderdikleri için en son Amh istedi başka doktor 1.0 geldi o gibi geldi sorun ama eşimde de biraz sperm problemi var yumurtanız oluşuyor mu peki yumurtalık takibi yaptınız mı
Her ay adet görüyorum canım zaten bu işlemler sırasında çok kez USG yapıldı yumurtam var ama azalıyor işte zaman gectikce

X