Çatlatma iğnesi olanlar

Tabiki canım. Bende pkos var 1yıl 9ay oldu evleneli. Aralık ayında klomen çatlatma iğnesi kullandım 2yumurtam oluştu fakat tutmadı. Ocak ayınca rahim filmi çekildim. 27martta gebeliğimi öğrendim 3ay olacakdı film çekileli. Bu şekilde oldu.. bu arada bende sürekli yumurtlama testi kullanıyordum buda o şekilde oldu😀
Ay maşAllah 🧿 benimde tam tersi oldu rahim filmi çektirdim aralıkta Ocak şubat ara verdim martta başladım çocuk düşünmeye ve ovülasyın testine martta olmadı , nisanda klomen iğne tedavisi yaptık , 4. Günümdeyim iğnenin inşAllah bende (hepimiz) saglıklı sonuç alırız. İnanılmaz hormon değişikliğim var kendime hayret ediyorum bazen 😀

Merhaba hayırlı olsun sağlıkla kucağınıza alın bebeğinizi inşallah 🤲🏻 bende de pco var adet düzeni için duphaston kullanıyorum kasımda klomen ve ovitrelle kullandım gebelik oluşmadı. Şubatta rahim filmi çekildim temiz çıktı. Bu ay yine letu ve ovitrelle verdi. Sizin gebeliğiniz çatlatma iğnesi ile mi oldu yoksa kendiliğinden mi ? Benim yumurtam büyümüyor ve çatlamıyor
Bol bol havuç suyu ve havuç yiyin sağlıklı beslenin boş su için çatlar 🫶

X