Çatlatma iğnesi olanlar

Sizin süreciniz nasıldı ? Okuduysam da unuttum kusura bakmayın.
Çatlatma aşılama falan oldunuz mu bu gebeliğinizin öncesinde, biraz bahseder misiniz 😌
Tabiki canım. Bende pkos var 1yıl 9ay oldu evleneli. Aralık ayında klomen çatlatma iğnesi kullandım 2yumurtam oluştu fakat tutmadı. Ocak ayınca rahim filmi çekildim. 27martta gebeliğimi öğrendim 3ay olacakdı film çekileli. Bu şekilde oldu.. bu arada bende sürekli yumurtlama testi kullanıyordum buda o şekilde oldu😀

Ben 34 gunde bir oluyodum, hatta ovulasyon testlerinde cift cizgi goruyodum ve 14 gun sonra da regl oluyodum, sorun yok saniyodum. Ama megerse pcos varmis yumurtalarim cok oluyomus yeteri kadar buyumuyomus ve catlamiyomus. Her sey duzenliydi hormon testlerim de cok iyiydi. Yumurta kontrolu yapilmaya baslaninca anlasildi.

Tabiki canım. Bende pkos var 1yıl 9ay oldu evleneli. Aralık ayında klomen çatlatma iğnesi kullandım 2yumurtam oluştu fakat tutmadı. Ocak ayınca rahim filmi çekildim. 27martta gebeliğimi öğrendim 3ay olacakdı film çekileli. Bu şekilde oldu.. bu arada bende sürekli yumurtlama testi kullanıyordum buda o şekilde oldu😀
Hayırlı olsun gebeliğiniz darısı başımıza inşallah 🙏 bende pkosum bu ay tedavi gördüm çatlatma iğnesine gerek yok yumurtaların büyümüş ilişki günü önerdi . Siz testi ne zaman yaptınız ve belirtiler nelerdi adet günü gelmeden

Merhaba bende klomen+ovitrelle kullanıyorum bu ay 2. Denemem çatlatma iğnesi vurulalı 13 gün oldu bugün doktorum iğneden sonra kontrole gittiğimde 3 tane folikül gördüğünü söyledi bu iyi bir şey mi tabi bilmiyorum adetin 3. Günü gel dedi bu aydan da mı umudumu kesmeliyim doktor neden çağırdı aksi gibi 3.gün bayrama denk geliyor

Merhaba hayırlı olsun sağlıkla kucağınıza alın bebeğinizi inşallah 🤲🏻 bende de pco var adet düzeni için duphaston kullanıyorum kasımda klomen ve ovitrelle kullandım gebelik oluşmadı. Şubatta rahim filmi çekildim temiz çıktı. Bu ay yine letu ve ovitrelle verdi. Sizin gebeliğiniz çatlatma iğnesi ile mi oldu yoksa kendiliğinden mi ? Benim yumurtam büyümüyor ve çatlamıyor

X