Klomen çatlatma iğnesi

lilaa3452

Üye
Kayıtlı Üye
23 Mart 2024
226
58
25
Arkadaşlar klomen kullandım 3 4 tane yumurtam oluştu 19 mm ve 20 mm dedi doktor çatlatma iğnesi vurdum 18 inde daha önce böyle olup sonuç alanınız var mı

Benim de 19 ve 20 mm 2 tane oluşmuştu çatlatma iğnesi vurulmadım çatladılar kendisi şu an hamileyim, günleri değerlendirin olur allahın izniyle

Benim de 19 ve 20 mm 2 tane oluşmuştu çatlatma iğnesi vurulmadım çatladılar kendisi şu an hamileyim, günleri değerlendirin olur allahın izniyle
Ayy çok umut oldun bana günlerdir kafayı yedim düşünmekten çok teşekkürler benimde aynı seninki boyutlarında oluştu dua edermisin bana hamilesin :))

Arkadaşlar klomen kullandım 3 4 tane yumurtam oluştu 19 mm ve 20 mm dedi doktor çatlatma iğnesi vurdum 18 inde daha önce böyle olup sonuç alanınız var mı
Bende kullandım klomen 16ve 21mm iki yumurtam oluştu fakat gebelik olmadı maalesef umarım siz güzel sonuçlar alırsınız 🤲🏻❤️

Peki tecrübeli olduğun için bişey daha sormak istiyorum benim Şuan rahim kasılmasımı desem batması mı desem o tarz bişey var sende yaşadın mı
Evet sızlamalar oluyodu sonradan adet olacakmışım gibi kasık ağrısı olmuştu ilk belirtilerimde

X