Çatlatma İğnesi Olanların Paylaşım Alanı

kızlar bende ayın 5 inde catlatma ıgnesı oldum.
doktorum ayın 4 ü ve 6 sında ılişki onermıstı.
ayın 14 undede test yaptır dedı.
adet tarıhımde 22 şubat
sızce erken mı yaptırıyorum
gebelık tesını beklesem mı 1-2 gun daha
benım ılk klomen ve catlatma ıgnesı vurunmam.
1 tane yumurtam vardı dr. gıttıgımde.
sızce beklesem mı adetımı
yoksa doktorumumu dınlesem:eek:

canımk bence biraz daha bekle inşallah tutmuştur bende 6sında çatlatma iğnesi oldum

Bende de 3 yumoş vardı ama sadece 1i 18mm oldu. 8 şubatta oldum iğnemi drum 24 şubat adet tarihimde regl olmazsan gel kan testi yapalım dedi. Allahım inşallah bu ay meleklerimizi bizesağlıklı bir şekilde versin...

okuyorum da hepimiz peşpeşe iğnelerimizi olmuşuz hadi hayırlısı bakalım balsurat aynı gün allahım inşallah meleklerimizi koymuştur çıkmaz dimi kantestinde 0.00 görmek istemiyorum
yaptırmayacağım

okuyorum da hepimiz peşpeşe iğnelerimizi olmuşuz hadi hayırlısı bakalım balsurat aynı gün allahım inşallah meleklerimizi koymuştur çıkmaz dimi kantestinde 0.00 görmek istemiyorum
yaptırmayacağım

:lepi:Şuan bebişler rahime tam ekilmemiştir :)az sabırr
Ben test falan yaptırmıycam-tatlicadiarzu-idrarda pozitifi görürsem o zaman:CüvCüv:

benim ilişkiden 11 gün sonra test pozitif çıktı. kan testi hcg değeri 165 ti. normalı hamile olmayan b kadının 5 miş değeri. yani hormonun yükselmeye başlaması yeterli mutlu haberi almak için.. inşallah sizide mutlu habererinizi alırız...

Arkadaşlar ben ocak 27 çatlatma iğnemi vuruldum ve adet günüm ayın 12 si idi ve hala adet görmedim 3 gün önce evde idrar testi yaptım sonuç negatif sizce neden gecikti adetim???

ozaman doktorum bana nıye tarıh verdı acaba.
alanında cok da uzman bı doktor.
5-6 gun sonra bellı oluyor dedı doktorum
kanda hemen cıkıyomusss

canı bende 8 inde iğne yaptım normal adet tarihim 24 şubat ve dr da bana 24 de adet olmazsan gel burada kan testi yaptıralım dedi. eğer regl olursa telefonla ara dedi. tekrar takip edicez galiba. İnşallah gerek kalmazda bebişlerimiz gelir.

canlarım inş bu ay hepiniz hamiş kalırsınız ya ceylan siz hamiş kalmadan bende kalamıyom kız seni bir hamiş olarak görsem bende rahatlayacam hemen arkandan gelecem hayırlı cvp alırsıın inş

kızlar sonucum 5.63 çıktı yaaa offfffffffffffffffffffff offffffffffffffffffffffsenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

kızlar sonucum 5.63 çıktı yaaa offfffffffffffffffffffff offffffffffffffffffffffsenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

:sm_cool:NEDEN ağlıyorsunki canım bence sevinmenn lazımm ..Erken yaptırdığın için tahlili değer öyle çıkmışş olabilirrr.Çünkü bildiğim kadarı ile adete 1 hafta vardıı çok erken yaptırdınn.Bencee sabırla beklee değerin artabilirrrr..Belkidee çatlatıcının etkiside olabilir.Ama morelini bozma daha hiçbirşey belli değil:lepi:

:sm_cool:NEDEN ağlıyorsunki canım bence sevinmenn lazımm ..Erken yaptırdığın için tahlili değer öyle çıkmışş olabilirrr.Çünkü bildiğim kadarı ile adete 1 hafta vardıı çok erken yaptırdınn.Bencee sabırla beklee değerin artabilirrrr..Belkidee çatlatıcının etkiside olabilir.Ama morelini bozma daha hiçbirşey belli değil:lepi:

ama doktorum 10 un uzerıne cıkarsan gebe olmus olacaksın hemen benı ara ozaman dedıı.bende baktım 5.63 mesaj attım doktoruma.
gebelık testınde 6.13 ten azsa negatıf yazıyorr
o yuzden negatıf dedımm.ayın 5 inde ıgne oldum
4 ve 6 sında ılıskı dedı doktorummm
esımde uzulduuusenağlama

ama doktorum 10 un uzerıne cıkarsan gebe olmus olacaksın hemen benı ara ozaman dedıı.bende baktım 5.63 mesaj attım doktoruma.
gebelık testınde 6.13 ten azsa negatıf yazıyorr
o yuzden negatıf dedımm.ayın 5 inde ıgne oldum
4 ve 6 sında ılıskı dedı doktorummm
esımde uzulduuusenağlama

İnşallahh geç döllenme olmuşturr allah büyük canımm belli olmazz.Ben hala ısrarla çok erken olduğunu düşünüyorum.Belkide drun bir bildiği vardırrrr.:sm_confused:
4 ve 6 yazmışsınn...
Banada dr iğneden sonraki 3 gün söyledi..Bütün drlar farklı söylüyor
:1ninca:
Bence değerin artıcak:jeyyar:

benim ilişkiden 11 gün sonra test pozitif çıktı. kan testi hcg değeri 165 ti. normalı hamile olmayan b kadının 5 miş değeri. yani hormonun yükselmeye başlaması yeterli mutlu haberi almak için.. inşallah sizide mutlu habererinizi alırız...

Canım güzel Dileklerin için teşekkürler :nazar:
İnşallah bu ay hepimiz hamile kalırızŞeniz
Arkadaşlar ben ocak 27 çatlatma iğnemi vuruldum ve adet günüm ayın 12 si idi ve hala adet görmedim 3 gün önce evde idrar testi yaptım sonuç negatif sizce neden gecikti adetim???
Canım ya geç döllenmedir ya da stresten olamıyorsun biraz rahatla lütfen kıyamam sana :sm_confused:
ozaman doktorum bana nıye tarıh verdı acaba.
alanında cok da uzman bı doktor.
5-6 gun sonra bellı oluyor dedı doktorum
kanda hemen cıkıyomusss
canım alanında uzman olabilir dr.merakından sana erkenden test yapmanı istemiştir en ideal kanda erken çıksa da 11 günü geçmesi gerek biliyorumsengözlerimebaksanab
canı bende 8 inde iğne yaptım normal adet tarihim 24 şubat ve dr da bana 24 de adet olmazsan gel burada kan testi yaptıralım dedi. eğer regl olursa telefonla ara dedi. tekrar takip edicez galiba. İnşallah gerek kalmazda bebişlerimiz gelir.
:Saruboceq:İnşallah yafrum inşallahh:Saruboceq:
Süperrrrrrrr 5.'in üstü hamile değil mi bence hamilesin ve değerlerin yükselecek benim içim kıpraştı:hooray:
canlarım inş bu ay hepiniz hamiş kalırsınız ya ceylan siz hamiş kalmadan bende kalamıyom kız seni bir hamiş olarak görsem bende rahatlayacam hemen arkandan gelecem hayırlı cvp alırsıın inş
canım kuzum inşallah kalacaksın bitanem neden kalamayabiliyorsunki bence bu ay tuttu bende peşlerinizden gelcemyerimseniben

Balsuratcım Hamile kalacağız dimi meleklerimiz rahme yerleşmek için yer açıyorlar kendilerine :jeyyar:

slm kızlar bende pazartesı 2. catlama ıgnemı yaptırıcam dr.um 3 gun hergun sonra gunasırı ılışki onerdı
calısmaları sıkı tutmam gerek cunku bu ayda tutturamazsak rahım fılmı cekılecek cok korkuyorum aranızda cektıren varmı kızlar
bırde bırsey sorcam ıgneden bır hafta sonra gel tahlıl yaptıralım dedı dr. gebelık degıl baska bısey
aranızda yaptıran var mı kagıda yazıp verdı ama okuyamadıgım ıcın arastıramadım
en kısa zamanda bebıslerımızın haberını almak dılegıyle

Balsuratcım Hamile kalacağız dimi meleklerimiz rahme yerleşmek için yer açıyorlar kendilerine :jeyyar:

Ceylancımm inşallahh söylediğin gibi olurrr.Bütün hissettiğimiz kasık ağrıları inşallahh bebe habercisidir:CüvCüv:

slm kızlar bende pazartesı 2. catlama ıgnemı yaptırıcam dr.um 3 gun hergun sonra gunasırı ılışki onerdı
calısmaları sıkı tutmam gerek cunku bu ayda tutturamazsak rahım fılmı cekılecek cok korkuyorum aranızda cektıren varmı kızlar
bırde bırsey sorcam ıgneden bır hafta sonra gel tahlıl yaptıralım dedı dr. gebelık degıl baska bısey
aranızda yaptıran var mı kagıda yazıp verdı ama okuyamadıgım ıcın arastıramadım
en kısa zamanda bebıslerımızın haberını almak dılegıyle

Slm canım ben o tahlili hiç yaptırmadım ama biliyorumm sitedeki arkadaşlardan.progestoron tahlili yaptırıcaksın büyük ihtimal....
Ben geçen ay rahim flimi çektirdim
:jeyyar::1ninca:Bende felaket korku vardı .O yüzden anestezi ile çektirdim hiçbirşey hissetmedim uyandıktan sonra bile hiç ağrım ve lekelenmem olmadı :)hihoyyyt

canım neden uzuluyorsun kı 5 den yukarı cıkınca hamılelık oluyor dıye bılıyorum ben
erken yaptırdıgın ıcın dusuk cıkmıs olabılır bır ıhtımal daha var catlama ıgnesının etkısıde olabılır yapacagın tek sey beklemek ve ınsallah adetın gelmezse testı tekrarlamak cıkmazsada uzulmek yok tedavıye ve calısmalara son gaz devam kaydirigubbakcemile Şeniz :CüvCüv: :emir_bebek:

Slm canım ben o tahlili hiç yaptırmadım ama biliyorumm sitedeki arkadaşlardan.progestoron tahlili yaptırıcaksın büyük ihtimal....
Ben geçen ay rahim flimi çektirdim
:jeyyar::1ninca:Bende felaket korku vardı .O yüzden anestezi ile çektirdim hiçbirşey hissetmedim uyandıktan sonra bile hiç ağrım ve lekelenmem olmadı :)hihoyyyt

sagol canım ya sabahtan berı merak edıyorum ne bu dıye
bende cok korkuyorm tepkı kısıye gore degısıyor sanırım bazıları hıc bırsey hıssetmedım yazmıs bazıları cok kotu bayıldım falan karıstım bıraz -tatlicadiarzu-

senın fılm sonucun nasıl cıktı bırde ben ozel hastaneye gıdıyorum ssk anlasması var
ısteyınce anestezı yapıyolar mı ve ne kadar odedın ayy cok sordum galıba

X