Çatlatma iğnesi ovıtrelke yorum lütfen 🥹

nisanursular

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2023
1.019
269
25
Kızlar merhaba ovıtrelle çatlatma iğnesi vurulduğum günle birlikte 11.gün kaset test yapsam doğru sonuç verir mi ?
Yani yarın sabah yapsam ?
Bugün yaptım silik çizgi çıkıyor kanlanmış gibi bi tık 10.gündü bugün ne düşünüyorsunuz ?
5 martta vuruldu 7 martta aşılama oldu

Kızlar merhaba ovıtrelle çatlatma iğnesi vurulduğum günle birlikte 11.gün kaset test yapsam doğru sonuç verir mi ?
Yani yarın sabah yapsam ?
Bugün yaptım silik çizgi çıkıyor kanlanmış gibi bi tık 10.gündü bugün ne düşünüyorsunuz ?
5 martta vuruldu 7 martta aşılama oldu
Bugün 8. Günün belki erken gebelik testlerinde silik çıkabilir ama yine de erken. İdrarı çok damlatma o yüzden kanlanma olabilir. Normal kaset testlerinde gözükmez henüz

Denemek istiyorum ama bi yandan da muallak kalıyorum iğne etkisi geçmiş midir peki sizce artık bugün iğnenin 11.günü
İğne etkisi 10-12 gün kadar da kalabilir diyolar ama bilemiyorum. Ben sabırla bekledim hep çünkü negatifi gorursem bir kere göreyim hayal kırıklığına ugramayayim diye. Ama sen çok sabırsız gibisin 😂 2 gün sonra yap bence

İğne etkisi 10-12 gün kadar da kalabilir diyolar ama bilemiyorum. Ben sabırla bekledim hep çünkü negatifi gorursem bir kere göreyim hayal kırıklığına ugramayayim diye. Ama sen çok sabırsız gibisin 😂 2 gün sonra yap bence
Evet çok merak ediyorum şimdi kaset test yaptım ilk idrarla gene silik çıktı

Sence iğne etkisi mi hala ?

Eklentiler

• IMG_1261.jpeg
    IMG_1261.jpeg
    74,1 KB · Görüntüleme: 50
  • IMG_1260.jpeg
    IMG_1260.jpeg
    108,7 KB · Görüntüleme: 48
X