Çatlatma iğnesi ovıtrelke yorum lütfen 🥹

Sen ne hissediyorsun var mı ?
Benim içimden hissiyat olarak var geçiyor ama bilmiyorum öyle istediğim için de olabilir 8-9-10-11.gün yaptığım testler bunlar bi inceler misin kimisinden direk negatif gözüküyor ya ondan heveslendim

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    109,1 KB · Görüntüleme: 67
7 Mart'ta aşılama oldun aslında senin bugün 8. Günün. Aşılamadan bir gün sonrasından başlayacaksin saymaya
Bide kaset teste böyle çıkıyor ya iğne etkisi de 12.günde geçiyor diyorlar 10-12 gün arasında yani hiç çıkmaması gerekmez miydi çizginin ? Kafam allak bullak 😀 seni de yoruyorum kusura bakma

Bide kaset teste böyle çıkıyor ya iğne etkisi de 12.günde geçiyor diyorlar 10-12 gün arasında yani hiç çıkmaması gerekmez miydi çizginin ? Kafam allak bullak 😀 seni de yoruyorum kusura bakma
Yani olabilir ard arda test yapıp durmussun ve hep silik çizgi var. İnsan umutlanamaz ki böyle. Bakınca ilaç etkisi gibi duruyor ama gene de umudunu kırmak istemiyorum 😊 Dayanamıyorsan kan testi ver ama negatif görürsen üzülürsün

Yani olabilir ard arda test yapıp durmussun ve hep silik çizgi var. İnsan umutlanamaz ki böyle. Bakınca ilaç etkisi gibi duruyor ama gene de umudunu kırmak istemiyorum 😊 Dayanamıyorsan kan testi ver ama negatif görürsen üzülürsün
Alıştık artık sonuçlara 😀 çoklu almıştım da ondan yaptım öyle peşpeşe takip etme amaçlı

X