ÇATLATMA İĞNESİ OVİTRELLE

zehradr61

Üye
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2023
110
22
24
Merhabalar herkese 1 isen 3 aylık evliyim geçen sene Nisan ayında kimyasal düşük yaşadım ondan sonra hamile kalamadım bu ay klomen+çatlatma iğnesi denedik.bugün iğneden sonraki 9. Günüm. 2 gündür sırtım ve belim hafiften ağrıyor tatlı bir ağrı.dün sabahtan beride sadece sırf bembeyaz akıntım var ne olduğunu çözemiyorum.yardımcı olabilecek arkadaşlar varmı acaba şimdiden teşekkür ediyorum.. :)

Merhabalar herkese 1 isen 3 aylık evliyim geçen sene Nisan ayında kimyasal düşük yaşadım ondan sonra hamile kalamadım bu ay klomen+çatlatma iğnesi denedik.bugün iğneden sonraki 9. Günüm. 2 gündür sırtım ve belim hafiften ağrıyor tatlı bir ağrı.dün sabahtan beride sadece sırf bembeyaz akıntım var ne olduğunu çözemiyorum.yardımcı olabilecek arkadaşlar varmı acaba şimdiden teşekkür ediyorum.. :)
Merhaba test yaptınızmı

İğne etkisi olma ihtimali yüksek. İğne etkisi geçene kadar belirti yaşamanız normal 🌸

Hadi inşallah hamişsinizdir🙏
IMG_0105.jpeg

İğne etkisi olma ihtimali yüksek. İğne etkisi geçene kadar belirti yaşamanız normal 🌸
Merhaba canım benim de biraz akıntım vardı iğnenin 9 günündeyim regime 4 gün kaldı test yaptığımda pozitif çıkıyor ancak iğneden kaynaklı olduğunu biliyorum çünkü iğnenin içinde hamilelerden alınan hormon varmış bu yüzden pozitif çıkıyor o yüzden çok fazla umutlanmak istemedim ara ara rega sancısı ve şişkinlik yaşıyorum ama yine de Allah'tan ümit kesilmez sen de aynı şekilde en azından 12 13 günü bekle daha sonra test yap kişiden kişiye göre değişiyor bazı insanların 8 veya 9 günde kandan atılıyor su içmeye de bağlı onlar pozitif görüp yine hamileliği de yaşayabiliyorlar bakalım bekleyeceğiz

O zaman vardır erken gebelik testi mi yaptığınız test
Evet erken gebelik testi ama varmı yokmu emin değilim dün iğneden sonraki 13.günümdü test yaptım negatif hiç çizgi vs çıkmadı bugün 14.günüm reglime 4-5gün var çizgiyi çıplak gözle daha net görüyorum ama dakika tutup beklemedim kuruma çizgisi desem diğerinde yok ama kuruma çizgisi bilmiyorum çok üzgünüm çokta ümitlenmek istemiyorum

Evet erken gebelik testi ama varmı yokmu emin değilim dün iğneden sonraki 13.günümdü test yaptım negatif hiç çizgi vs çıkmadı bugün 14.günüm reglime 4-5gün var çizgiyi çıplak gözle daha net görüyorum ama dakika tutup beklemedim kuruma çizgisi desem diğerinde yok ama kuruma çizgisi bilmiyorum çok üzgünüm çokta ümitlenmek istemiyorum
Hiç üzülme adet gelmedikçe umut hep var yenilersin 2 gün sonra

Evet gözüküyor çizgi ben gördüm ama geçen sefer bende yaptım öyle kaset testte adete 2 gün kala çizgi çıktı adet oldum bide yanıltıyor testler bugün daha kaset test yaptım çizgi gördüm kan verdim beta 0 çıktı şoka girdim yenilersiniz hiç stres yapmayın
Hiç ne olacak inanın bilmiyorum çok stresliyim

X