ÇATLATMA İĞNESİ OVİTRELLE

Ay bugün yaptığınız testte silik çizgi varsa vardır inşaAllah 🌸 testlerdeki çizginin belirginleşmesini bekleyin ya da kan verin, hayırlı olsun 🌸
Silik çizgi var ama kuruma çizgisi falan mı acaba inanın hiç bilmiyorum çok endişeliyim siz gördünüzmü fotoğraf ta varmı sizce?

Evet erken gebelik testi ama varmı yokmu emin değilim dün iğneden sonraki 13.günümdü test yaptım negatif hiç çizgi vs çıkmadı bugün 14.günüm reglime 4-5gün var çizgiyi çıplak gözle daha net görüyorum ama dakika tutup beklemedim kuruma çizgisi desem diğerinde yok ama kuruma çizgisi bilmiyorum çok üzgünüm çokta ümitlenmek istemiyorum
Igneden sonraki 14.gun regl gununuzdur zaten. Igne olmadan onceki regl duzeni gibi hesaplama yapilmaz. Regl gunu, catlamadan 14 gun sonrasi kabul edilir.

14 gün sonra regl olmanız gerekiyor dediniz ya 14.gün dündü benim bugün 15. Günüm ama benim 19unda regl olmam gerekiyor konuyu tam anlamadım🥹🥹
Regl gunu, catlatma ignesinden sonraki gunu 1.gun saydiginizda 14.gun oluyor.
Diyelim ki 1 subatta igne oldunuz;
1.gun:2subat
14.gun:15subat
Bu durumda sizin regl olmaniz gereken tarih 15subattir.
Ama elbette ki nasil havadan stresten o bu sekilde normalde gunlerimiz sasiyor, bir ihtimal birkac gun gecikmeniz olabilir.
Bazi kisilerde de kimyasal gebelik oluyor, kimyasal gebelikte beta degeriniz once cikiyor sonra dusuyor ve sifirlandiginda regl oluyorsunuz, bu gibi durumda da regl gecikmesi gorulebilir.
Onun disinda, catlatma ignesi yapildiysa 14.gun test yapabilirsiniz.

X