ÇATLATMA İĞNESİ OVİTRELLE

Evet ilk olacak nasip artık diyorum ama bu sitedende çıkamıyorum malesrf 😂
Ayy hamile kaldıktan sonrada çıkamıyorsun burdan maalesef hamile kalmak için okadar stres yaşıyorsun kalıncada acaba sağlıklı ilerleyecekmi bir sıkıntı çıkacakmı diye stres yapıyorsun herseyi çok stresli anacım :)))

Merhaba ben iğne günü,36 saat sonra 1 gün ara sonra tekrar 1 kere toplamda 3 ilişki oldu nasip aslında olacağı varsa oluyor bende az bulup hiç beklemiyordum ama nasipmiş
Aaa hamile misiniz 😍 Umut oldunuz valla çok teşekkür ederim yaaa inşallah rabbim bize de nasip eder

Canım beta hcg değerin kaçtı ki en son ? 1500 den düşükse kese görünmüyor belki ondandır
Canım şu şekilde perşembe 98.1 cumartesi 511.2 dün akşamda 1256 olmuştu sabah kahverengi lekelenme ile gittim keseyi göremedi,progestan diye bir ilaç verdi birde iğne vurdu bol bol dinlen cuma tekrar gel dedi

Canım şu şekilde perşembe 98.1 cumartesi 511.2 dün akşamda 1256 olmuştu sabah kahverengi lekelenme ile gittim keseyi göremedi,progestan diye bir ilaç verdi birde iğne vurdu bol bol dinlen cuma tekrar gel dedi
Tamam bence 1500 altında görememesi normal. Sen hiç strese girme bolll bol dinlen. Kötüyü düşünmek yok çok sağlıklı bir gebelik olacak inşallah 😍Protestan tutunmayı kolaylaştırıyormuş zaten

1500 altinda kese gorunmuyor. Su an en buyuk dusman stres. Karninizi sevin ve pozitif dusunun:) lekelenme normal, kahverengi olmasi eski kan demek, belki yerlesme kanamasini attiniz vucuttan yeni yeni. Iyi dusunun, iyi olsun.

1500 altinda kese gorunmuyor. Su an en buyuk dusman stres. Karninizi sevin ve pozitif dusunun:) lekelenme normal, kahverengi olmasi eski kan demek, belki yerlesme kanamasini attiniz vucuttan yeni yeni. Iyi dusunun, iyi olsun.
Hiç iyi düşünemiyorum morelim çok bozuk sadece yatıyorum başka yaptığım hiçbirşey yok ağrım sızım yok ama lekelenme yaşıyorum

Tamam bence 1500 altında görememesi normal. Sen hiç strese girme bolll bol dinlen. Kötüyü düşünmek yok çok sağlıklı bir gebelik olacak inşallah 😍Protestan tutunmayı kolaylaştırıyormuş zaten
Bilmiyorum çok karışık duygulardayım tek yaptığım şey yatmak

X