Çatlatma iğnesi yaptıranlar

Merhaba. Ben de 1 ağustos sabahı ovitrelle vuruldum. Psikolojik mi bilmiyorum iğnenin ertesi gününden beri kasık ve bel ağrılarım var. Yani şu an, sanki 5 dk sonra adet olacakmışım gibi ağrı çekiyorum. Kaçıncı gün evde test yapabilirim? Bakıp tek çizgi görmek istemiyorum. Ama iğnenin etkisiyle çift görüp ümitlenmekten de korkuyorum. Ortalama 27-28 günde bir adet oluyorum, geçen ay 21 temmuzda adet oldum. Kaç gün daha bekleyeyim sizce test için? Doktor 18-19 ağustos gibi yaptır dedi. Ama o kadar nasıl dayanacağım bilmiyorum.

Merhaba. Ben de 1 ağustos sabahı ovitrelle vuruldum. Psikolojik mi bilmiyorum iğnenin ertesi gününden beri kasık ve bel ağrılarım var. Yani şu an, sanki 5 dk sonra adet olacakmışım gibi ağrı çekiyorum. Kaçıncı gün evde test yapabilirim? Bakıp tek çizgi görmek istemiyorum. Ama iğnenin etkisiyle çift görüp ümitlenmekten de korkuyorum. Ortalama 27-28 günde bir adet oluyorum, geçen ay 21 temmuzda adet oldum. Kaç gün daha bekleyeyim sizce test için? Doktor 18-19 ağustos gibi yaptır dedi. Ama o kadar nasıl dayanacağım bilmiyorum.
Canım bence iğnenin 12. Gününden itibaren idrar testi yaparak takip edebilirsin negatiften pozitife pozitif ten negatife dönebiliyor sonuçlar idrar testiyle takip et derim benimde bugün 18. Günüm ve hala adet olmadım 11. Günü kan verdim 1.75 çıktı belki yükselir diye idrar testiyle takip ettim iki günde bir hep negatif ama hala neden olmadım acaba kistmi oluştu aklımda deli sorular 🤦

Merhaba, benim de sizinle çok benzer. Sat 21 Temmuz, iğne günüm 2 Ağustos. İğne günü dahil 11. gündeyim. Bana da doktorum 18 Ağustos kan ver dedi ama çoğu kişi 14. günden itibaren sonucu almış. Ben 15 Ağustos Salı günü kan vermeyi düşünüyorum.
Hepimizin güzel haberler alması dileğiyle 🥰🌸

Merhaba, benim de sizinle çok benzer. Sat 21 Temmuz, iğne günüm 2 Ağustos. İğne günü dahil 11. gündeyim. Bana da doktorum 18 Ağustos kan ver dedi ama çoğu kişi 14. günden itibaren sonucu almış. Ben 15 Ağustos Salı günü kan vermeyi düşünüyorum.
Hepimizin güzel haberler alması dileğiyle 🥰🌸
Merhaba kan verdinmi

Bende bugun yaptırdım. Bir yıldır olmuyor du bu ay klomen kullandım. 3 yumurtan oluşmuş dedi ve çatlatma iğnesi verdi. Şuan ara ara hafif kramp var. Doktor bize 36 saat sonra değerlendirin dedi ama çok geç geliyor. Bazıları iğne günü de değerlendirmiş. Biz 24.saat gibi düşünüyoruz inşallah doğru birşey yapıyoruzdur
Hemen hemen aynı durumdaymışız benim de PCOS'tan dolayı 1 yıldır olmuyor. 3 yumurtayla çıktık yola bakalım. İğneden 36 saat sonra çatlıyor dedi doktorum seninkilerin boyutları ne kadardı? Mesela 21 -22 mm ise 24 saat mantıklı benimkiler 16-17 mm'di

Canım bence adet tarihin geçsin 2 gün sonrasında test yap
Adet tarihim de karmakarışık, normalde 32 güne falan çıktı döngüm, buna göre bat 21 Ağustos, sat 21 Temmuz. Ama ovitrelle 2 Ağustos sabahıydı, yani en geç 18i gibi regl olmalıyım sanırım. 3 gün varken erken gebelik testinde gölge de olsa görmem gerekmez miydi? 3 gün daha belki bir umut 🥰 Teşekkür ederim, bunu duymaya ihtiyacım vardı gerçekten 🙏🏻🌸

Hemen hemen aynı durumdaymışız benim de PCOS'tan dolayı 1 yıldır olmuyor. 3 yumurtayla çıktık yola bakalım. İğneden 36 saat sonra çatlıyor dedi doktorum seninkilerin boyutları ne kadardı? Mesela 21 -22 mm ise 24 saat mantıklı benimkiler 16-17 mm'di
Canım benim 17-19-19 bir tane de 15 vardı ama nasip olmadı. İçlerinden 3 ü çatlamıştı 1 tanesi kist oldu

Ben tüp bebek istediğimde 8 aylık evliydim doktor çok erken dedi. Su an 14 aylık evliyim. Başka bi doktor ilk deneme tüp bebek değil önce bunları yapmamız lazım dedi. İnşallah hayırlı güzel sonuçlar alalım
Bende de insülin direnci pcos yumurta tembelligi adet düzensizliği kilo var canım bende tedavi ile.hamilr kaldım umudunu kesme

Kızlar bende bu ay iki kutu klomen ve çatlatma iğnesi vuruldum iki yumurta gelişmişti dün kan verdim 2 çıktı adetim gecikeli 8 gün oldu adet söktrücü verdi ama hiç düzensizlik oluşmazdi ilk defa bu kadar geçti kullanmalıyım sizce

Kızlar bende bu ay iki kutu klomen ve çatlatma iğnesi vuruldum iki yumurta gelişmişti dün kan verdim 2 çıktı adetim gecikeli 8 gün oldu adet söktrücü verdi ama hiç düzensizlik oluşmazdi ilk defa bu kadar geçti kullanmalıyım sizce
merhaba
iğne tarihin ne zamandı cnm?

X