çatlatma iğnesi

tubacım aslında ben üniversitedeki hocaları bile görmedim tahlillerimi yapıyorlar hocalar inceliyormuş hemşireler yada asistanlar ne yapacağımı söylüyorlar ama şimdilik bi problem görmedim baksana herkes özele gidiyormuş ben çokmu yavaştan alıyorum acaba yaşımda 32 .19 20 yaşındaki arkadaşlar bile yolun yarısını geçmiş ben daha başındayım eh artık rabbime sığındım verende o alanda neyi takdir ettiyse onu yaşarız yeterki hayırlısı olsun:sm_confused::emir_bebek:

canım bende üniv. hastanesine gidiyorum ve senle aynı yaştayım.. ben memnunum çünki her ne kadar asistanlar ilgilensede her muayenemde hocalarına danışmadan bana bişey vermiyorlar.. ben 3 aşılama yaptırdım asistanlar takip etti hocaya her seferinde rapor verdiler ultrason takiplerimi ve aşılamalarımıda hocaları yaptı her seferinde.. bence için rahat olsun..
inşallah en kısa zamanda hepimiz bebişlerimize kavuşuruz.. herşeyin hayırlısı olsun...

kizlar bu catlatma igensini kendi istegimizle dr gozetimindemi yaptiriyoruz?
Hangi nedenlerden dolayi yapiliyo?
Maliyeti ortalama ne kadar?
İstanbulda onereceginiz dr varmi?
cevaplarsaniz sevinirim optum

Arkadaşım çatlatma iğnesini doktor veriyor.Önce yumurtan 19-20 mm olmuşmu diye bakıyor. olduysa çatlatma iğnesini vurduruyor.
Ben özele gittim ilaçları orda yazdı 50 ytl falan tuttu.

kizlar bu catlatma igensini kendi istegimizle dr gozetimindemi yaptiriyoruz?
Hangi nedenlerden dolayi yapiliyo?
Maliyeti ortalama ne kadar?
İstanbulda onereceginiz dr varmi?
cevaplarsaniz sevinirim optum

çatlatma iğnesini doktor öneriyor. öncesinde yumurta gelişimi için hap kullanıyorsun. iğne iki tane . karıştırılıp bir defada kalçadan yapılıyor. ssk karşılamıyor ama zaten pahalı değil ben 25 ytl verdim. sonuç için gün sayıyorum. inşallah hepimizin yüzü güler.

arkadaşlar ben geçen hafta perş iğne oldum. İğneden sonra sanki iştahım çok açıldı. Forumda da iğnenin kilo aldırdığını okudum. İğneden dolayı kilo alan var mı? İştahı açılan var mı?

arkadaslar bende persembe sabahı ıgneyı olucam
2 kutu benımkı 5000 lik 2 toz 2 su olarak
butun bunların hepsı karıstırılıp 1 kerede vuruluyor dımıı

ewt canım ben de dün vurdurdum 2toz 2 su karıştırıp bir defada vurdular ama canım çok yandı
bu akşam da ilişki dedi dr
size hangi gün dedi tekrar bakcakmı çatlamış mı diye

kızlar perşembe günü banada çatlatma iğnesi vuruldu ama kalçadan değil aşı gibi kolumdan yapıldı tabiki doktorum dedi.neden herkese kalçadan yapılmış ama bana koldan şimdi üzüldüm yaa faydası olmayacakmı acaba:KK43:bide benim yumurtalar oluşmuş ama sadece 1 tanesi gelişmiş bu şekilde hamile kalma şansım nedir kıslar acil cevap bekliyorum bu şekilde hamile kalan varmı aranızda yardım edin lütfennn.

merhaba arkadaslar, pregnyl igne kalcadan ovitrelle ise koldan vuruluyor. Bana bugun ovitrelle ignesi vuruldu kolumdan.doktorum bana rapor verdi rapor ile aldim igneyi ssk karsiladi. Bu 2.ci ignem ins bu sefer tutar kizlar. Doktorlariniz size igne yapildigi gun iliskiye girin dedi mi??

merhaba arkadaslar, pregnyl igne kalcadan ovitrelle ise koldan vuruluyor. Bana bugun ovitrelle ignesi vuruldu kolumdan.doktorum bana rapor verdi rapor ile aldim igneyi ssk karsiladi. Bu 2.ci ignem ins bu sefer tutar kizlar. Doktorlariniz size igne yapildigi gun iliskiye girin dedi mi??

arkadasım banada 2 gün önce ovitrelle yapıldı.benimkinede rapor cıkartık ssk karsıladı.ama benim igneyi karnımdan yaptı ve hemen iliskiye girebilirsin dedi.su anda 5 yasında kızım var ilk igne ile hamile kalmıstım.insallah ikinciside ögle olur:emir_bebek:

Kızlar cuma gunu öğlen 12 de bende ovıtrelle ıgne vurunucam göbekten.
dr um kendın yapabılırsın dedı.
bana iğneden bırgun once ve bırgun sonra ilişki onerdı ve
bu ay %100 tutacak dedı.eşimin spermıogram sonucuda mükemmel çıktıı.:CüvCüv:

Bu arada bu iğne 76 lira
ben özele gittiğim için ssk karsılamıyorr

Cnm özelde olsa ssk olduğu için ilk 3 iğneyi ssk karşılıyor sonrasında karşılamıyor. bende 2 aydır kendim alıyorum ben 75 e almıştım. inşallah dualarınız kabul olur ve bu ay bebişin oluşur.

Cnm özelde olsa ssk olduğu için ilk 3 iğneyi ssk karşılıyor sonrasında karşılamıyor. bende 2 aydır kendim alıyorum ben 75 e almıştım. inşallah dualarınız kabul olur ve bu ay bebişin oluşur.
canım ben gecen ay pregnıl ıgne oldum kalcadan
dr um bu ay ovıtrelle sanırım bu ıgneyı verdı
gobegınden kendın yapacaksın dedı.
sen nasıl yapıyorsun bu ıgneyı
canın cok yanıyor mu??? offfffff ne zor iş
benım dr um bu ay %100 hamılesın dedıı bakalım olacakmıı??

bende prengly kalçadan vurunuyordum ama ovitrelleyi kolumdan vurdular. %100 hamilesin nasıl diyebildi doktorun anlamadım. benim 4. iğnemdi ve yine olmadı. benim doktorum ki bizi 2.senenin sonunda tedaviye başlattı kesin kendiliğinden bebeğiniz olacak diyordu ama olmadı. her ay arıyorum biz yine tutturamadık dediğimde gülüyor. nasipten ötesine geçilmiyor bazen.

bende prengly kalçadan vurunuyordum ama ovitrelleyi kolumdan vurdular. %100 hamilesin nasıl diyebildi doktorun anlamadım. benim 4. iğnemdi ve yine olmadı. benim doktorum ki bizi 2.senenin sonunda tedaviye başlattı kesin kendiliğinden bebeğiniz olacak diyordu ama olmadı. her ay arıyorum biz yine tutturamadık dediğimde gülüyor. nasipten ötesine geçilmiyor bazen.

Canım bilemiyorum belkıde benı motıve etmek için öyle soyledı.
ama bende ve esımde hıcbır sorun yok.bakalım %100 mü
yoksa değilmi 15 gun sonra belli olur..
bugun iğnemi vurunucam yarım saat sonraa
acep acıcak mı????? -tatlicadiarzu-

arkadaşlar iğnemin 19. gününde hasta oldum demekki igne vurulduktan 14 15 gün sonra illaki hasta olunmuyormuş bunu gördüm adet gününü beklemek gerekiyo

selam kizlar benim kafam cok karisdi cimdi ben yumurta ignesinide catlama ignesinide göbekten yaptim bana kalcadan felan denilmedi bide ben yani sürekli esim yapti igneleri,bunda bi aksilik varmi sizce???????????????????????????????????

X