çatlatma iğnesi

selam kizlar benim kafam cok karisdi cimdi ben yumurta ignesinide catlama ignesinide göbekten yaptim bana kalcadan felan denilmedi bide ben yani sürekli esim yapti igneleri,bunda bi aksilik varmi sizce???????????????????????????????????

size bu konuda yardımcı olabılecegımı zannediyorum.yumurta iğneside catlatma iğneside gobekten yapılıyo.sadece ilaç farklı olunca ona gore kalcadan yapılıyo.mesela pregny kalcadan ovitrelle catlatma iğnesi gobekten yapılıyo.ayriyetten cok basıt eşınde yapabılır kendınde yapabılırsın bunda bı aksılık yok yanı ben cok korkuyorum ıgneden esım nazımı cekemez dıye saglık ocagında vurdurdum.ama ne yazık kı bu ay catlamadı.otekı ay da catlamassa rahım fılmıme bakıcaklar.umarım hamıle kalırsınnn.kafana cok takma arastırmada ben bu ay denemeye basladıgımda hıc arastırmamaya bakıcam stres de etkılıyo bence.

ben 1 kutu klomen kullandım pazartesi bitti klomen bugünde doktor 20 mm yumurtam olduğunu söyledi bana 1 tane çatlama iğnesi verdiler onu kolumdan yaptılar birde bana yarın başlamam üzere 1 kutu duphaston verdi doktor ve yarında itibaren 1 hafta eşimle birlikte olmamı ve sonrasında adet günüme kadar beklememi söyledi.:97:

Evet canım banada önce fostimon verdi 5 gün kalçadan sonrada ovitrell verdi doktorum göbekten kendim yaptım ama bebeiş olmadı tedavideyim şuan

Merhaba arkadaslar,
Catlatma ıgnesı bende kullandım ama bana daha cok klomen vermıslerdı ıse yaramadı ne yazık kı :2:
bu ay baska bır doktora gıttım yumurtam 22 mm e ulasmıstı dune kadar bır umudum vardı ama yıne olmadı :KK43: cok zor bır durum napıcam bılmıyorum bu ay esımden test ıstedıler benden de hormon testı. daha sonrada bakalım ne olacak belkı hsg ıster ondan da korkuyorum acıkcası.
allah yardımcımız olsun ve herkese bır bebıs versın

ben regl dönemimin 9.cu günü ovitrelle iğneyi koldan yaptırdım.doktorum bana iğneyi olduğum gün ve ikinci günü beraberlik önerdi daha sonra 1 gün ara ve 2 gün daha beraberlik önerdi.şimdilik beklemedeyim.çünkü iğneyi yaptıralı 5 gün oldu daha.iğne asla acıtmıyor.ama esinlikle şişkinlik yapıyor göbek bölgesinde.

kızlar bende oviterlle vuruldum ama koldan..ya göbekten ya koladan dediler bende kolu tercih ettim..yaa faydası olmazmı koldan acaba..birde ssk karşılıyormu bu ilacı ..doktor karşılmaz dedi..ben 75 tl ödedim...bana iğneyi vuruldukatn bir gün sonra ilişki önerdi..bir gün arayla...

arkadaşlar ben de koldan vurundumm. doktorm öyle söyledi. kol yada göbekten dedi. ben de kolu tercih ettim. ve çatladı yumurtalar. ilk gün felaket ağrım oldu. bugün iğneyi vurunduğumun 7. günü.. bakalım hayırlısı..

Kızlar acilllllllllll cevapp geçen ay tutturamdık bu gün gittim yine serophene verdi bu sefer çatlama iğnesi istesem sizce hamile kalabilirmiyim bu ay bana yardımcı olursanız sevinirin

kızlar bu benim 2. ayım geçen ay kullandım hamile kalamadım inşallah dua edin bu ay kalayım sizce kaç ay kullamak gerekio 2. ayında hamile kalan varmı varsa cevaplasın kızlar yardımınıza ihtiyacım var

KIZLAR BANADA İLK DEFA BUGÜN ovitrelle İÇNESİ YAPILDI HADİ BAKALIM HAYIRLISI HİÇ UMUDUMDA YOK AMA BAKALIM GÖRCEZ

kızlar perşembe günü banada çatlatma iğnesi vuruldu ama kalçadan değil aşı gibi kolumdan yapıldı tabiki doktorum dedi.neden herkese kalçadan yapılmış ama bana koldan şimdi üzüldüm yaa faydası olmayacakmı acaba:KK43:bide benim yumurtalar oluşmuş ama sadece 1 tanesi gelişmiş bu şekilde hamile kalma şansım nedir kıslar acil cevap bekliyorum bu şekilde hamile kalan varmı aranızda yardım edin lütfennn.
Merhaba eski bi yazışma ama banada bu gün çatlatma iğnesi verdiler koldan yapılıyor sizin tedavinin sonucu nasıl gecti

X