çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

merhaba kızlar bende 16 temmuzda çatlatma iğnesini oldum.adetime daha 2 3 gün vardı ama bugün adet oldum.allah büyük zamanı var demekki allah isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip etsin kimseyi evlat hasretiyle sınamasın.çok zorrr

:80: slm kızlar öncelikle hikayemi yazayım...önceki denememizde seropheneyle hamile kaldım ve gec döllenmeyle ama malesef ki 10 haftalıkken kalp atışlarını duyamadgmız için kürtajla alınması gerektiğni söledi dr. kürtaja 1 gün kala kendiliğinden düştü burası sevindiriciydi kürtaj olmama gerek kalmadı çok garip bir duygu sevinmek ve üzülmek bir arada neyse 2-3 ay korunmamızı önerdi dr. kontrollere gittiğimde rahim güsel kendini temizlemiş herşey yolunda dedi 3 ay gecti ve serophene tedavisini bu ayda uyguladık 5. günü başlayarak 2 adet şeklinde yuttum ultrason kont. cagırdıgnda 5 yumurtamın oldugnu ve hemen ertesi günü çatlatma iğnemi vurdurmamı söledi daha önceki hamileliğimde kontrolden 1 hafta sonra vurdur iğneni demişti bu sefer boyutlarına ulaşmış hemen yrn yaptr dedi ve dün 12:30 da iğnemi vuruldum akşam ilişkiye girdik bgn acaba ara verip yrn mı yapsak yoksa ara vermesek mi die kafam karışık kızlar sizce nasıl ii olur iğneden 12 saat sonra ilişkide bulunduk bgn ara verirsem yrn akşama 60 saat gecmiş oluo...iğneden sonra ilişki durumunuz nasıldı ????????????????inş. bu ay hepimizin yüzü güler mübarek bir ay içine giriorz inş. hayrlı sonuçlar alırız...AMİİİİNNN:81: :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

:80: slm kızlar öncelikle hikayemi yazayım...önceki denememizde seropheneyle hamile kaldım ve gec döllenmeyle ama malesef ki 10 haftalıkken kalp atışlarını duyamadgmız için kürtajla alınması gerektiğni söledi dr. kürtaja 1 gün kala kendiliğinden düştü burası sevindiriciydi kürtaj olmama gerek kalmadı çok garip bir duygu sevinmek ve üzülmek bir arada neyse 2-3 ay korunmamızı önerdi dr. kontrollere gittiğimde rahim güsel kendini temizlemiş herşey yolunda dedi 3 ay gecti ve serophene tedavisini bu ayda uyguladık 5. günü başlayarak 2 adet şeklinde yuttum ultrason kont. cagırdıgnda 5 yumurtamın oldugnu ve hemen ertesi günü çatlatma iğnemi vurdurmamı söledi daha önceki hamileliğimde kontrolden 1 hafta sonra vurdur iğneni demişti bu sefer boyutlarına ulaşmış hemen yrn yaptr dedi ve dün 12:30 da iğnemi vuruldum akşam ilişkiye girdik bgn acaba ara verip yrn mı yapsak yoksa ara vermesek mi die kafam karışık kızlar sizce nasıl ii olur iğneden 12 saat sonra ilişkide bulunduk bgn ara verirsem yrn akşama 60 saat gecmiş oluo...iğneden sonra ilişki durumunuz nasıldı ????????????????inş. bu ay hepimizin yüzü güler mübarek bir ay içine giriorz inş. hayrlı sonuçlar alırız...AMİİİİNNN:81: :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

cnm öncelikle geçmiş olsun.. bnm dr um iğneden 36 saat snra ilişki önerdi bnce sen bu geceyi değerlendir. yarından snra ara verirsin..

herkeze selam arkadaşlar.bildiğiniz gibi bende çatlama iğnesi yaptırmıstım ama işe yaramadı.dün doktoruma gittim.tekrar çatlama iğnesni deniez dedi bende tedavime rahimlerime baktırıp ondan sonra ne yapıcamıza karar vermek istiyorum dedim.bıktım artık sizin para için gerekli gereksiz test yaptırmanızdan dedim.şaşırdı doktorum.devlete gideriz bakmazlar dedim 2,3 kuruş paramızı denkleştirip özele geliyoruz dedim gereklisinin yanında gereksizinide yaptırıosunuz dedim.artık okadar bilgilendik ki okumaktan doktorlar kadar bilgiye sahibiz nerdeyse.anlatmak istediğim şu kızlar yorucu o kadar tedavinin yanında bir baktım ki ne gücüm nede param kaldı.artık tedavimi ben yönlendiriyorum.kafama yatmayan şu bize tedavi uyguluyolar ilaçlarla başlayıp aşamalı gidiyoruz.ya tüpler tıkalıysa.tıkalı tüplere tek çözüm tüp bebek.1-rahim filmi çekilmeli tıkalı değilse 2- ilaç tedavisi denenmeli 3-çatlama iğnesi 4-aşılama yapılmalı bence sıralama böyle olmalı doktoruma aynen böyle dedim ewet haklısın ama bu şekilde daha cok yıpranırdın dedi.sinirimden güldüm.biz zaten heran yıpranmış durumdayız dedim doktorum ii bi doktor ama bi yerden sonra herkez cıkarına bakar.yani kızlar bu kadar tedavi ve dökülen paralar bana cok şey öğretti.sorunumu biliyorum ve takip edicem yolu pazartesi testte tüplerim tıkalı cıkmassa birkaç kez aşılama denicem dahada üstüne düşmicem.tüpler tkalıysa zaten tek çözüm tüp bebek. ramazanda da bol bol dua edicem tüm kader kardeşlerime ve kendime.

herkeze selam arkadaşlar.bildiğiniz gibi bende çatlama iğnesi yaptırmıstım ama işe yaramadı.dün doktoruma gittim.tekrar çatlama iğnesni deniez dedi bende tedavime rahimlerime baktırıp ondan sonra ne yapıcamıza karar vermek istiyorum dedim.bıktım artık sizin para için gerekli gereksiz yaptırmanızdan dedim.şaşırdı doktorum.devlete gideriz bakmazlar dedim 2,3 kuruş paramızı denkleştirip özele geliyoruz dedim gereklisinin yanında gereksizinide yaptırıosunuz dedim.artık okadar bilgilendik ki okumaktan doktorlar kadar bilgiye sahibiz nerdeyse.anlatmak istediğim şu kızlar yorucu o kadar tedavinin yanında bir baktım ki ne gücüm nede param kaldı.artık tedavimi ben yönlendiriyorum.kafama yatmayan şu bize tedavi uyguluyolar ilaçlarla başlayıp aşamalı gidiyoruz.ya tüpler tıkalıysa.tıkalı tüplere tek çözüm tüp bebek.1-rahim filmi çekilmeli tıkalı değilse 2- ilaç tedavisi denenmeli 3-çatlama iğnesi 4-aşılama yapılmalı bence sıralama böyle olmalı doktoruma aynen böyle dedim ewet haklısın ama bu şekilde daha cok yıpranırdın dedi.sinirimden güldüm.biz zaten heran yıpranmış durumdayız dedim doktorum ii bi doktor ama bi yerden sonra herkez cıkarına bakar.yani kızlar bu kadar tedavi ve dökülen paralar bana cok şey öğretti.sorunumu biliyorum ve takip edicem yolu pazartesi testte tüplerim tıkalı cıkmassa birkaç kez aşılama denicem dahada üstüne düşmicem.tüpler tkalıysa zaten tek çözüm tüp bebek. ramazanda da bol bol dua edicem tüm kader kardeşlerime ve kendime.

slm arkadaşlar ben geçenlerdede yazmıştım.çatlatma iğnemi vurduralı 14 gün oldu test yaptırmaya korkuyorum testten değilde sonuçtan korkuyorum.bekleyim diyorum ama beklerken daha çok umutlanıyorum bana bi akıl verin ne olur yoksa kafayı yicem.gebelik testi alsam onda çıkarmı acaba???

slm arkadaşlar ben geçenlerdede yazmıştım.çatlatma iğnemi vurduralı 14 gün oldu test yaptırmaya korkuyorum testten değilde sonuçtan korkuyorum.bekleyim diyorum ama beklerken daha çok umutlanıyorum bana bi akıl verin ne olur yoksa kafayı yicem.gebelik testi alsam onda çıkarmı acaba???

gebelikte belki cıkmayabilir cünkü 14 gün olmus ama kan testinde kesin sonuc alırsın kendini daha fazla umutlandırma canım umutlanmak cok acı.biran önce emin ol.bende bilerek test yaptırmadım umutlandım daha sonra dayanamadım ve sonuc negatif sen bilirsin ama benim önerim yap biran önce ve paylaş bizimle hakımızda hayırlısı olsun

çatlama iğnesinden sonra 7. günüm. sadece bir tane yumurtam vardı. olmasını çok istiyorum 10 ay oldu strese girdim çok :KK43: 14. güne kadar bekleyeceğm test yaptırmak için ama çok sabırsızlanıyorum

kızlaaaaarr bna yardım edin ltfn.. 4 temmuzda iğne vurundum ve hala adet olmadım iğneden snra muhakkak olunmuomu bn öle biliodum. dr a gitsem mi yoksa biraz daa beklesem mi?

kızlaaaaarr bna yardım edin ltfn.. 4 temmuzda iğne vurundum ve hala adet olmadım iğneden snra muhakkak olunmuomu bn öle biliodum. dr a gitsem mi yoksa biraz daa beklesem mi?

canım 4 temmuzda olmuşsan iğne bir test yaptırman lazım büyük ihtimal hamilesindir bu kadar vakit adet olmadğına göre :) idrar testnde bile çıkar. haberdar et bizi

canım umutlanmanı istemem hamile olmayabilirsin ama oalabilirsinde cunku benimde iğnede sonra uzun bi süre baya bi adetim gecikti ama sonucta hastalandım gebelik testi yapmadınmı peki hamilelik belirtileri var mı tatlım.

gebelikte belki cıkmayabilir cünkü 14 gün olmus ama kan testinde kesin sonuc alırsın kendini daha fazla umutlandırma canım umutlanmak cok acı.biran önce emin ol.bende bilerek test yaptırmadım umutlandım daha sonra dayanamadım ve sonuc negatif sen bilirsin ama benim önerim yap biran önce ve paylaş bizimle hakımızda hayırlısı olsun

canım bilmiyorum yaa bugün 20inci günüm ama hala adet olmadım iğnem adetimin 10uncy günü vurunmuştum belki bu yüzden böyle oldu bilmiyorum hala test yaptırmak istemiyorum ama sonucumu mutlaka yazarım canım inşallah ALLAH şu mübarek günlerde dualarımızı kabul eder GÜZEL ALLAHIM inşallah tez zamanda kavuşturur bizi bebişlerimize

canım bilmiyorum yaa bugün 20inci günüm ama hala adet olmadım iğnem adetimin 10uncy günü vurunmuştum belki bu yüzden böyle oldu bilmiyorum hala test yaptırmak istemiyorum ama sonucumu mutlaka yazarım canım inşallah ALLAH şu mübarek günlerde dualarımızı kabul eder GÜZEL ALLAHIM inşallah tez zamanda kavuşturur bizi bebişlerimize

cnm bence daha çok erteleme ve bir doktora git ben geçen ay iğne oldum adet olmayınca doktora gittim ve koca bir kistim olduğunu öğrendim :KK43: inşallah senin bebişin gelmiştir ama eğer kist oluştuysa boş yere zaman kaybetme derim.

kızlar msjı yazdığım günün akşamı adet oldum ve bugün dr a gttm tekrar yumurta takibi yapalım bu ayda olmazsa bi daaki ay rahim filmi çektririz dedi yani cumartesi klomene başlıorum.. hayırlısı bakalım inş. bu ay tutar..

cnm bence daha çok erteleme ve bir doktora git ben geçen ay iğne oldum adet olmayınca doktora gittim ve koca bir kistim olduğunu öğrendim :KK43: inşallah senin bebişin gelmiştir ama eğer kist oluştuysa boş yere zaman kaybetme derim.

bilmiyorum kafam çok karışık beklemek istiyorum olursa olur olmasada zamanı var dicem başka yapacak bişeyim yok beklemek çok zor ama beklemek zorundayız kasıklarımda iğne batması gibi ağrılar oluyo bu normalmi? ama bugün yarın olurum ben hiç umudum yok bu ay.hayırlısı bakalım

bilmiyorum kafam çok karışık beklemek istiyorum olursa olur olmasada zamanı var dicem başka yapacak bişeyim yok beklemek çok zor ama beklemek zorundayız kasıklarımda iğne batması gibi ağrılar oluyo bu normalmi? ama bugün yarın olurum ben hiç umudum yok bu ay.hayırlısı bakalım

cnm sen bilirsin ama ben olsam belirsiz bekleyeceğime sonucu öğrenir öle beklerdim:) benim sol kasığımda 50mm kist oluşmuştu ama allah şükür kendiliğnden adetle birlikte gitti,o dönemde benim sol kasığımda bi dolgunluk ve ağrı oluyodu ama batma olmadı hiç...inşallah bebişin seninledir ama benim doktorum eğer daha fazla büyüseydi yok olması çok zamanımızı alırdı dedi çünkü klomenin etkisi bi kaç ay devam ediyomuş.

ben 14.günü test yaptım iğneden sonra pozitif çıktı

:nazar::nazar::nazar:cnm tebrik ederm Allah saglıkla kucağına almayı nasip etsin bebişini... 14. günü idrar testimi yaptn kan testimi bnmde bgn 16. günüm dün adet günümdü inş. hamileyimdir pazartesi kanda baktırmayı düşünüorum kendim yapsam çıkarmı ki :97:

:nazar::nazar::nazar:cnm tebrik ederm Allah saglıkla kucağına almayı nasip etsin bebişini... 14. günü idrar testimi yaptn kan testimi bnmde bgn 16. günüm dün adet günümdü inş. hamileyimdir pazartesi kanda baktırmayı düşünüorum kendim yapsam çıkarmı ki :97:

canım idrarda çok silikti zorla görünüyordu

X