çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

:nazar::nazar::nazar:cnm tebrik ederm Allah saglıkla kucağına almayı nasip etsin bebişini... 14. günü idrar testimi yaptn kan testimi bnmde bgn 16. günüm dün adet günümdü inş. hamileyimdir pazartesi kanda baktırmayı düşünüorum kendim yapsam çıkarmı ki :97:

idrarda çok silikti zorla görünüyordu

bende aranıza yeni katıldım agustos 5 de çatlatma iğnemi oldum ertesi günü kanamam başladı rahim duvarı ince oldugu içinmiş doktorum ilaca başaldı progeston 10 gün içiceksin dedi bende bekliyorum ama bu ilaç çok kötü sersem gibi yapıyor insanı aşırı uyku hali oluyor kendimi çok kötü hisediyorum sanırım ilaçlardan sonra hasta olucam sinir var felaket derecede arada kasıklarımda agrı belimde agrı sanırım olmadı:KK59:

bende 4 ağustos da çatlatma iğnesi vuruldum bekliyorum ama bir ümidim yok açıksası.ara ara benimde yumurtlıklarımda ağrı oluyor ama başka bir belirtim yok.ya birde bende bu göğüs ağrısı diye bir şey yok.o kadar hormon ilacı alıyorum ama göğüslerimi ellediğimde böyle salık salıklar.yani yumuşaklar ağrı yok sızı yok.adet olacağım zamanda böyleler..kafam karışıyo artık..

merhaba ,

ben siteye yeni üye oldum ve bu benim ilk yazım. Bu sabah ben de saat 06:00 da çatlatma iğnesi oldum. pazartesi de aşılama yapılacak.bu süreci çok bilmiyorum aşılama ağrılı mı geçer nasıldır fikir verebilir misin?

tşk

kızlar tam 15 gün olmadan yanıltıcı sonuç alırsınız çünki çatlatma iğnesinin içinde beta hcg var yani hamilelik hormonu 15 gün geçince anca atılıyor vücutdan

ben 19. gün idrarda kesin çıkıyor diye biliyorum.:KK31:.bende 7 yıl önce yaptırmıştım:KK31:..ozaman doktorum öyle demişti.:44:.ama şimdide öylemidir bilemem.............:26:

merhaba ,

ben siteye yeni üye oldum ve bu benim ilk yazım. Bu sabah ben de saat 06:00 da çatlatma iğnesi oldum. pazartesi de aşılama yapılacak.bu süreci çok bilmiyorum aşılama ağrılı mı geçer nasıldır fikir verebilir misin?

tşk
canım 12 ve 36 saatlerine denk gelmesi lazım ama sen neden 6da oldunki akşam 6 ya denk geliyor doktorunmu istedi aşılama ağrıtmıyor hissetmiyorsun bile ama kendini kasma rahat ol inş. tutar:KK16:
ben 19. gün idrarda kesin çıkıyor diye biliyorum.:KK31:.bende 7 yıl önce yaptırmıştım:KK31:..ozaman doktorum öyle demişti.:44:.ama şimdide öylemidir bilemem.............:26:
evet 15 günü geçerse daha kesin sonuç alırız diye biliyorum ama 15 günden önce yanıltıcı olabilir.

canım 12 ve 36 saatlerine denk gelmesi lazım ama sen neden 6da oldunki akşam 6 ya denk geliyor doktorunmu istedi aşılama ağrıtmıyor hissetmiyorsun bile ama kendini kasma rahat ol inş. tutar:KK16:

teşekkürler. evet doktorum dedi. pazartesi saat 6 da olucam akşamüzeri. iş çıkışına denk gelmesini istedik özellikle. 36 saat oluyor tam.

slm kızlar ben hala regl olmadım.4 günüm geçti artık yapıcam yarın hala korkuyorum ama yapmam lazım artık baya bekledim sizi biliyosunuz yarın sabah yapıcak sonucumu akşam yazarım rahat olmaya çalışıyorum ALLAHIM İNŞ. HEPİMİZE NASİP EDER...

merhaba baştan sona okudum sayfalarıı...

bugün igne vurulduktan sonraki 12. gün beta hcg 2.21 .... ama bugun adetimin 25. günü ve ben normalde 32 günde adet olurum dr beklesinn büyük ihtimalle değer artar demiş ama benim umudum yok sanki....

inşallah mucizem içimdedir........................

kızlar bnm bu ay ikinci klomen tedavim ilacı kullandım 24 ağustosda iğnemi vurundum. dr um 36 saat snra ilişki demişti biz 24 saat snra yaptık. 36. saatte müsait olamadık bugün dr a gdcm ama yinede sorayım dedim sizce bi sorun olur mu?

kızlar bnm bu ay ikinci klomen tedavim ilacı kullandım 24 ağustosda iğnemi vurundum. dr um 36 saat snra ilişki demişti biz 24 saat snra yaptık. 36. saatte müsait olamadık bugün dr a gdcm ama yinede sorayım dedim sizce bi sorun olur mu?

canım hangi gün çatlatma iğnesi oldu yani adetinin kaçıncı günü?kalçadan mı yapılıyor bu iğne bana sadece klomen verdiler catlatma iğnesi verilmedi takip de yapılmadı sadece klomen iç gün aşırı ilişki dendi ama olmadı bu ay...artık o kadar sıkıldım ki beklemekten yoruldum...

Merhaba kızlar bende 29 ağustosta yaptırdım çatlatma iğnemi gerçekten bekleme çok zor 4 gün oldu daha zaman durdu sanki:18::18:

bende 24 ağustosta iğnemi oldum dün dayanamayıp idrar testi yaptım ama malesef yine negatif...değişirmi sonuç bilmiyorum ama artık umudum kalmadı sanırım:KK43:

arkadaşlar iğneyi vurduralı bugün 14. gün dün akşam test yaptım ikinci çizgi silik acaba hamilemiyim?

Merhaba, bende 12 Eylül pazartesi adetimin 12. gününde akşam saar 6 da çatlatma iğnesi oldum. Çarşamba sabah saat 6 da ilişki verdi dr. Bu gun iğneden sonra 7. günüm. Ve hiç bir belirti yok. İlla bir belirti olması gerekiyormu acaba?

canım yanıyor artık,dayanamıyorum.çatlama iğnemde işe yaramadı ve hastalandım.durduramıyorum gözyaşlarımı.bitmeyen tedaviler yıkılan umutlar,bir hevesle uygulanan kürler,tükenen gücüm.neden rabbim neden isyan etmiyorum ama dayanamıyorum allahım güç ver.bir türlü gelmeyen bebeğimi özlüyorum,kokusunu özlüyorum,rüyalarımda görüyorum.kimisi der ben hamile kalmamak için uğraşıyorum sen olsun die,kimisi der ay bebeğim cok tatlı,sende hala yokmu.insanlarmı acımasız bana karşı, benim acım ağırmı.gel bebeğim ne olur gel tükenen gücüm,gülen yüzüm,tükenen umutlarım ol.babanda cok üzülüyo ama bana kıyamadığından belli etmio.gel bebeğim annen her gece,her gündüz ağlıyo,gel bebeğim umutlarımın son damlasıda tükenmeden..kusura bakmayın arkadaşlar kimsem yok içimi dökmek istedim.artık çok yoruldum.

gözlerim doldu okurken..tamamen duygularıma tercüman olmuşssun arkadşım.inş rabbim sesimizi duyar.bende bugün çatlatma iğnemi vuruldum:)ilk kez deniyorum ama tek yumurtam gelişmiş inş tutar:KK5:

benimde ilk çatlatma iğnem başarısızlıkla sonuçlandı 14 eylülde hastalandım ve gözyaşlarımı durduramadım şimdi tekrar klomene başladım gelişirse yumurtam tekrar çatlatma iğnesi :78::78::78:

X