çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

bugün iğne yapıldığı günü saymazsak 12.günüm, az önce yine test yaptım, bu defa bu resimdeki kadar koyu renk değil ama daha silik bir çizgi var yaptığım test normal 5liralık olanlardan ama 25 ml/u hassasiyet yazıyor bilemiyorum. kan testini bu akşam yaptırabilirsem sonucu mutlaka yazıcam tşk ederim iyi dileklerin için:)

inşallah hamilesindir kan sonucunu sabırsızlıkla bekliyorum bende
çok net cıkmış canım gebelik gibi duruyo( nasıl durcaksa başka :KK53:)

merhaba arkadaşım hadi hayırlısı bakalım.test sonucunu yazmayı unutma.benim bugün iğneden sonraki 15.günüm sabah epey bir karın ağrısının ardından lekelenme başladı sanırım akşama veya yarın tam adet olurum.bu ayda olmadı yani.ben anlamıyorum neden olmuyor 3,5 sene oldu doktorlar hiçbir sorun yok herşey güzel diyor ama olmuyor yok yok yok.allah yardımcımız olsun:KK43:hele belli bir yaştan sonra iyice koymaya başladı bana,3 sene önce bukadar koymuyordu ama artık çok dokunuyor:KK43:

cok haklısın benimde yaş oldu 28 .. cok üzülüyorum.. yaşlı bi anne olacagım için tabi olursamm..

Son düzenleme:
Merhaba bende çatlatma iğnesi oldum ve bugün 14.günüm test yaptım ve negatif çıktı bilmiyorum :KK43:

kızlar bu çatlatma .iğnesını kendımız alabılıyomuyuz eczaneden, doktor bana folık asıt başlattı... 3 ay önce bebeğimi kaybettım. korunma sürem bıttı 1 ay oldu..

kızlar bu çatlatma .iğnesını kendımız alabılıyomuyuz eczaneden, doktor bana folık asıt başlattı... 3 ay önce bebeğimi kaybettım. korunma sürem bıttı 1 ay oldu..

canım catlatma igneyi alsanda yumurtanın boyutunu bilmeden yapamazsın Allah korusun.
doktor takibinde olman lazım...
gecmiş olsun canım hemen doktor tedavine başla derim
benim 8. ayım nedeyse 1 sene olcak halen bebek gelmedi
bu ay doktor tedavisine yeniden başladım beklemedeyim..
ama ruhen kendimi daha iyi hissediyorum
doktora gitmediğim her ay resmen kendimi sıkmışım vijdan azabı cektim gitmediğim aylar için. keşke bende 3. ayımda devam etseydim.
neyse herseyde vardır bir hayır..

canım catlatma igneyi alsanda yumurtanın boyutunu bilmeden yapamazsın Allah korusun.
doktor takibinde olman lazım...
gecmiş olsun canım hemen doktor tedavine başla derim
benim 8. ayım nedeyse 1 sene olcak halen bebek gelmedi
bu ay doktor tedavisine yeniden başladım beklemedeyim..
ama ruhen kendimi daha iyi hissediyorum
doktora gitmediğim her ay resmen kendimi sıkmışım vijdan azabı cektim gitmediğim aylar için. keşke bende 3. ayımda devam etseydim.
neyse herseyde vardır bir hayır..

bebeğimi öyle çok hasretle beklıyorum kı anlatamam, 17 şubatta bebeğimin kalbı durdu ve kurtaj oldum ilk gebelığımdı, öyle çok ağladım kı anlatamam doktor 3 ay korunma verdı ve doldu doktor korunmayı bırak ve folık asıte başla dedı gecen ay olmadı bu ay ınş. olur... sen hangı şehırdesın ben ankara

$11062012084.jpg
eşimi bi türlü kan testine ikna edemedim, daha önceki aylar sürekli yaptırıyodumda iyice sinirlenmiş demekki bana bekleyelim dedi, bugün iğneden sonraki 16.günüm dün adet olmam gerekiyodu ama olmadım resimdekide dün yaptığım test yani iğneden sonraki 15.gün. Alllah inşallah şu mübarek günlerde hepimizin yüzüne güler..

Eki Görüntüle 441868
eşimi bi türlü kan testine ikna edemedim, daha önceki aylar sürekli yaptırıyodumda iyice sinirlenmiş demekki bana bekleyelim dedi, bugün iğneden sonraki 16.günüm dün adet olmam gerekiyodu ama olmadım resimdekide dün yaptığım test yani iğneden sonraki 15.gün. Alllah inşallah şu mübarek günlerde hepimizin yüzüne güler..

canım inşallah hamilesindir ama eşinin hakkı var aslında insan çok üzülüyor sonunda bazen.biraz daha sabret bence 2 -3 gün sonra yine adet olmazsan git yaptır testi.çünkü iğneden sonra 18.gün adet olan da okudum burda.ama inşallah allah kalbimize göre verir.neden diyorum çünkü benimde aynı böyle pozitif testler çıkıyordu hatta burayada koydum arkadaşlar hamilesin kızım git sevin falan dediler gittim kan tahlili yaptırdım negatifti zaten ertesi günü adet olmuştum.işte böyle böyle:)inşallah hamilesindir ...

Eki Görüntüle 441868

canım gayet net vallahi
bana göre hamilesin..
sementanın dediğine göre böyle cıkıp adet olan varmış
belkide düşük yapıyolardır tutunamıyodur?

valla benim böyle olsaydı kendimi kesin hamile ilan ederdimmm:KK1:

bide adetim benim hiç gecikmez.. cok ümitlenirdim yanii
bide gögüslerde büyüme varmı?
benim bugün 12günüm hiç bi belirtim yokk
kesin hamile değilim
sadece bugün adet olcam gibi kasıklaırm agrıdı...

canım gayet net vallahi
bana göre hamilesin..
sementanın dediğine göre böyle cıkıp adet olan varmış
belkide düşük yapıyolardır tutunamıyodur?

valla benim böyle olsaydı kendimi kesin hamile ilan ederdimmm:KK1:

bide adetim benim hiç gecikmez.. cok ümitlenirdim yanii
bide gögüslerde büyüme varmı?
benim bugün 12günüm hiç bi belirtim yokk
kesin hamile değilim
sadece bugün adet olcam gibi kasıklaırm agrıdı...

normalde 32 günde bir adet oluyordum ama klomen kullanınca yumurtalarım adetimin 11.günü 23mm ve 16mm di. dr 23mm olan zaten çatlıyor şu an 16 mm olanıda değerlendirelim hemen ovıtrelle vuralım dedi iğne çatlatana kadar yumurtan 18mm geçer dedi vurundum, iğnenin 15.günü mutlaka adet olacasın dedi doktor ama olmadım, ilk hafta hiçbirşey yoktu ara sıra kasık ağrısı yokladı okadar ama 8.gün falan göğüslerimin uçları acımaya başladı iğnedendir dedim ama hala geçmedi dahada beter oldu bu ilk defa geliyor başıma normaldede adetime yakın büyüme olurdu yine öyle ama birde son 3 gündür yoğun su gibi bir akıntım var sabahları özellikle kalkar kalkmaz aktığını hissediyorum adet oldum sanıyorum, birde ödem oluştu vücüdumda 3 gündür alyansımı takamıyorum ellerim,ayaklarım, yüzüm balon gibi şişti:KK43:((

Merhaba canım benimde 21.günüm ve hastalanma günüm bu saba kontrolüm vardı doktorda.geldim ve hastalandım negatif yani :KK43:

Merhaba canım benimde 21.günüm ve hastalanma günüm bu saba kontrolüm vardı doktorda.geldim ve hastalandım negatif yani :KK43:

idrar testi yapmışmıydın sende böyle benim gibi ve nasıl çıkıyordu testte eğer yaptıysan? hergün yapıyorum resimdeki en sonuncuydu hala gelen giden yok:KK43:

normalde 32 günde bir adet oluyordum ama klomen kullanınca yumurtalarım adetimin 11.günü 23mm ve 16mm di. dr 23mm olan zaten çatlıyor şu an 16 mm olanıda değerlendirelim hemen ovıtrelle vuralım dedi iğne çatlatana kadar yumurtan 18mm geçer dedi vurundum, iğnenin 15.günü mutlaka adet olacasın dedi doktor ama olmadım, ilk hafta hiçbirşey yoktu ara sıra kasık ağrısı yokladı okadar ama 8.gün falan göğüslerimin uçları acımaya başladı iğnedendir dedim ama hala geçmedi dahada beter oldu bu ilk defa geliyor başıma normaldede adetime yakın büyüme olurdu yine öyle ama birde son 3 gündür yoğun su gibi bir akıntım var sabahları özellikle kalkar kalkmaz aktığını hissediyorum adet oldum sanıyorum, birde ödem oluştu vücüdumda 3 gündür alyansımı takamıyorum ellerim,ayaklarım, yüzüm balon gibi şişti:KK43:((

Merhaba canim, belittilerimiz ayni ben de 28 mayista igne yaptirdim ama hala test yaptirmaya cesaret edemedim . Senin durumun umitlendirdi beni insallah hamisizdir.:)

Merhaba canim, belittilerimiz ayni ben de 28 mayista igne yaptirdim ama hala test yaptirmaya cesaret edemedim . Senin durumun umitlendirdi beni insallah hamisizdir.:)

senin ümidini kırmak gibi olmasın ama benim adetim az az başladı gibi bugün, ona rağmen hala silik çizgi devam ediyor bugün sağlık ocağında yaptırdım idrar testi şüpheli pozitif dediler içimden dedim sizin yapacağınız testin bennn.... iğneden sonraki 18.gün hüsran yani:KK43:((

senin ümidini kırmak gibi olmasın ama benim adetim az az başladı gibi bugün, ona rağmen hala silik çizgi devam ediyor bugün sağlık ocağında yaptırdım idrar testi şüpheli pozitif dediler içimden dedim sizin yapacağınız testin bennn.... iğneden sonraki 18.gün hüsran yani:KK43:((

sanırım bebiş tutunamadı tatlım:KK43: benimde hep öyle oluyor.o yüzden artık test yapmamaya karar verdim taaaakii 15 gün geçene kadar ,belki anca okadar geçerse yaparım bundan sonra:KK43: sıkma canını hayırlısı olsun...

sanırım bebiş tutunamadı tatlım:KK43: benimde hep öyle oluyor.o yüzden artık test yapmamaya karar verdim taaaakii 15 gün geçene kadar ,belki anca okadar geçerse yaparım bundan sonra:KK43: sıkma canını hayırlısı olsun...

sıkmamaya çalışıyorum zaten olsa ne olcakki diyorum bazen, çok iyi giden bir hayatım varmış gibi birde benimle dert sahibimi olsun dünyaya gelip...

Herşeyin hayırlısı canım demekki daha zamanı varmış ama bi de kanda baktırsaydın keşke nebiliyim yerleşme kanaması falandır belki.

Herşeyin hayırlısı canım demekki daha zamanı varmış ama bi de kanda baktırsaydın keşke nebiliyim yerleşme kanaması falandır belki.

değil canım yaa benim normalde çok yoğun geçerdi gece normale döndü adetim, bu ay ara vericem istedikçe üzerine düştükçe olmuyor anladım artık, sizden bekliyorum iyi haberleri:)

merhaba arkadaşım hadi hayırlısı bakalım.test sonucunu yazmayı unutma.benim bugün iğneden sonraki 15.günüm sabah epey bir karın ağrısının ardından lekelenme başladı sanırım akşama veya yarın tam adet olurum.bu ayda olmadı yani.ben anlamıyorum neden olmuyor 3,5 sene oldu doktorlar hiçbir sorun yok herşey güzel diyor ama olmuyor yok yok yok.allah yardımcımız olsun:KK43:hele belli bir yaştan sonra iyice koymaya başladı bana,3 sene önce bukadar koymuyordu ama artık çok dokunuyor:KK43:

aynen canımmm bende bu durumdayım.3.senem doldu.ilk başlarda olmaması işime geliyordu çalışıyorum çünkü.ama tedaviye başlayalı bebek olsun diye dört gözle bekler oldum artık banada koyuyor üzülüyorum..bizdede hiçbir problem çıkmadı ama yok..hastalığımın 3.günü bugün gonalf vuruldum 5.günü klomene başlıcam tekrar :KK43:

selam kızlar,

catlatma ıgnesı olalı 10 gun oldu.doktor yumurtan catlamıs ılıskıye devam ,adet gun 4 gun gecsın gel dedı veya adet olursan gel dedı .Ama benım 2 gundur kahverengı bır ıkı damlalık bı akıntım var.bılgısı olan acıl cevap yazabılırmı stresten öldum. tutmadımı acaba bu ayda:KK43:(((

selam kızlar,

catlatma ıgnesı olalı 10 gun oldu.doktor yumurtan catlamıs ılıskıye devam ,adet gun 4 gun gecsın gel dedı veya adet olursan gel dedı .Ama benım 2 gundur kahverengı bır ıkı damlalık bı akıntım var.bılgısı olan acıl cevap yazabılırmı stresten öldum. tutmadımı acaba bu ayda:KK43:(((

kötü düşünme hemen, çatlatma iğnesi olanlarda lekelenme genellikle olabilen bişey. 10 gün geçmiş 4 günün kalmış adet olmana adet öncesi lekelenmede olabilir önemli olan renginin kırmızıya dönmemesi dönerse tutmamış diye düşünmek lazım:KK43:

kötü düşünme hemen, çatlatma iğnesi olanlarda lekelenme genellikle olabilen bişey. 10 gün geçmiş 4 günün kalmış adet olmana adet öncesi lekelenmede olabilir önemli olan renginin kırmızıya dönmemesi dönerse tutmamış diye düşünmek lazım:KK43:

ceyda ınsallah oyledır.cok korkuyorum tutmazsa o sureclerı bıdaha yasamak acısı,tedavısı,maddı manevı cok yıpratıyor.Rabbım hepımıze nasıp eder o duyguyu ınsallah. kahve leke aldıgımız ılac ve ıgneden olabılır dıye yazmıs dıyer konudakı arkadaslar ,baska arkadaslardada oluyorsa en azından korkmam ama su 4 gun nasıl gecer bılmıyorum.pekı adet dongusu 28gun olanlardamı 14 gunde test yaptırmalı.yoksa ben 30gunde adet oluyorum ben 15gun sonramı baktırmalıyım? yanı ıgne etkısınden pozıtıf cıkanlar oluyormus forumda okudum sonra 1-2 gun gecınce negatıf oluyormus..rabbım yardım et bızlereee

X