çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

arkadaslar bende 7 nisanda oldum catlatma iğnemi acaba hamilelik testi nezaman yapmam laızm ?

arkadaslar bende 7 nisanda oldum catlatma iğnemi acaba hamilelik testi nezaman yapmam laızm ?

mrbaa ben de iğnemi 8 nisanda oldum sen de varmı bi gelişme test yaptınmı? bende henüz bişey yok ama adet olacak gibi arada sancılarım oluyoo umarım hamilelikten kaynaklanıyordur..

bende 14 nisanda yaptırdım çatlatma iğnemi henüz 8 gün oldu yani 1 hafta
haftaya test yapmayı düşünüyorum tabi doğal olarak henüz bi belirtim yok
iğneden 1 hafta sonra belirti olurmu ki :26:

mehaba arkadaşlar. çoktandır yazan olmamış ama konuyu canlandırmak adına yazıyorum.
ben 12 mayısta çatlatma iğnemi vuruldum. bugün 11. günü yani. bhcg tahlili verdim ama sonuçlar cuma günü elime geçecek.. hayırlısı bakalım.

Eki Görüntüle 437117
ben ilk defa bu ay klomen+ovıtrelle kullandım aslında bir problem yok daha önce 4 kez hamile kaldım doğal yoldan ama hep kürtaj olmak zorunda kaldım kullandığım epilepsi ilaçları gebeliğin gelişimini bozuyordu neyse hızlandıralım dedi doktorum. bugün 9.günü ve idrar testi yaptım normalde 10 günmüş iğnenin etkisi benim test çok net pozitif çıktı olabilirmi böyle bişey??? bebekmi var yoksa iğnenin etkisi bukadar yüksek seviyelerde devam edebilirmi??? çünkü aynı testi daha önceki hamileliklerimde yaptığımda kan testim 129.00 ken idrar testi yine böyleydi ve akşamki idrarımla yaptım sabahki ilk idrar falanda değil kafayı yicem resim yüklemeye çalışıcam nolur bi bakıın

Son düzenleme:
$04062012049.jpg yükleyebildim mi bilmiyorum..

İnşallah öyledir arkadaşım yaa rüyamda görmesem test yapmaya niyetim yoktu ama duramadım.. hakkımda hayırlısı artık!

Bende 22 mayıs da çatlatma iğnesi oldum bugün 15. gün aslında çok umutsuzum :KK43: içimde hiç bir şey hissetmiyorum bugün kan tahlili yaptıracağım çok heyecanlıyım.Kendimi en olumsuzuna hazırlıyorum yaklaşık 1 yıldır korunmuyoruz bundan önceki zamanlarda her ay bir umutla bekliyordum ancak hüsrana uğruyordum bu ay da aynı şeyi yaşamak istemiyorum :KK43:

Anlıyorum canım seni yaa inşallah hayırlısı olur bende 23 mayısta yaptırdım iğnemi..12 mayısta hastalanmıştım doktorum klomen ve şeker ilacı verdi.ne alak dedim yumurta güçlendiriyormuş.bunu hamile kalana kadar kullanacaksın dedi doktorum klomen bitti yumurtam 21 mm olmuştu ve çatlatma iğnemi yaptırdım.bugün iğne vurunalı 14.günüm canım dayanamadım test yaptım negatif sonuç.artık istiyorum yaaa çevremde herkes hamile bir ben olamıyorum.eşime mutlu haberi vermek istiyorum artık.

kızlar merhaba bende 24 mayısta vuruldum çatlatma iğnesi bekliyorum.çok belirtim var ama adet mi hamilelikmi olduğu 1 haftaya belli olur:KK43:

Arkadaşlar bana felaket bel ağrısı yaptı.hamileyim sandım..daha önce bir aylık düşüğüm var..çok bel ağrım olmuştu..bu sefer acillik oldum fakat iki yumurtam olmasına rağmen sonuç negatif..ovitrelle iğne size de ağrı yaptı mı?

Canım merhaba,

bende o iğneyi vurundum 23 mayısta ilk bir hafta kasıklarımda ağrı oldu benim şimdide arada batmalar oluyor.okadar çok sancım olmadı benim yaaa.şuan beklemedeyim bende.

Canım merhaba,

bende o iğneyi vurundum 23 mayısta ilk bir hafta kasıklarımda ağrı oldu benim şimdide arada batmalar oluyor.okadar çok sancım olmadı benim yaaa.şuan beklemedeyim bende.

allah hayırlı güzel sonuçlar almayı nasip etsin canım..benim önümüzdeki aya kaldı...

Eki Görüntüle 437115 yükleyebildim mi bilmiyorum..[/QUOT

Kişinin bünyesine göre değişiyor kimisi ilacın etkisi ile iki çizgi çıkıyor biri silik oluyor,bence kan tahlili yaptır sonuç kesin olur.Sonucu paylaşırsan sevinirim :) İnşallah hamilesindir.

bugün iğne yapıldığı günü saymazsak 12.günüm, az önce yine test yaptım, bu defa bu resimdeki kadar koyu renk değil ama daha silik bir çizgi var yaptığım test normal 5liralık olanlardan ama 25 ml/u hassasiyet yazıyor bilemiyorum. kan testini bu akşam yaptırabilirsem sonucu mutlaka yazıcam tşk ederim iyi dileklerin için:)

bugün iğne yapıldığı günü saymazsak 12.günüm, az önce yine test yaptım, bu defa bu resimdeki kadar koyu renk değil ama daha silik bir çizgi var yaptığım test normal 5liralık olanlardan ama 25 ml/u hassasiyet yazıyor bilemiyorum. kan testini bu akşam yaptırabilirsem sonucu mutlaka yazıcam tşk ederim iyi dileklerin için:)

merhaba arkadaşım hadi hayırlısı bakalım.test sonucunu yazmayı unutma.benim bugün iğneden sonraki 15.günüm sabah epey bir karın ağrısının ardından lekelenme başladı sanırım akşama veya yarın tam adet olurum.bu ayda olmadı yani.ben anlamıyorum neden olmuyor 3,5 sene oldu doktorlar hiçbir sorun yok herşey güzel diyor ama olmuyor yok yok yok.allah yardımcımız olsun:KK43:hele belli bir yaştan sonra iyice koymaya başladı bana,3 sene önce bukadar koymuyordu ama artık çok dokunuyor:KK43:

X