Çatlatma iğnesinden ne kadar sonra adet olunur??

Benim iğneden sonra 20. gün geldi kızlar çok umutlanmıştım ama olmadı bidahaki aya nasip inşallah tekrar başladık klomene yarın ilkini alcam inşallah

Yani gec mi çatladı yumurtam 26 aralıkta 20 milimdi doktorum o gün iğne verdi 36 saat içindede çatladı yanı yumurtlama oldu yani ben buna yumurtlama diyom yanlışmıyım

Yani gec mi çatladı yumurtam 26 aralıkta 20 milimdi doktorum o gün iğne verdi 36 saat içindede çatladı yanı yumurtlama oldu yani ben buna yumurtlama diyom yanlışmıyım
Canım iğneden iki gün sonra seni çağırması lazım çatladımı çatlamadımı die iğneden 36saat sonra çatlayacağı düşünülüo sadece

Heeee e cağırmadı bu beni ama olmazsa giderim bi baksın çatlamış mı diye alttanmı bakıyo onada cnm belgin varmı

Mrb arkadaslar bende ç.ignesi vuruldum ve doktorun dedigine gore 17 ocakta adet olmam lazimdi bugun ayin 19 ve hicbir belirti yok acaba boyle geciken arkadaslar varmi hamilemiyimdir

Aynı ben gibi. Ben 2 kere klomen kullandım çatlatma iğnesi vuruldum işe yaramadı. Geçen ay 10 gün göbekten iğne vuruldum, 22 si de çatlatma iğnesi vuruldum adetim 11 i bakalım olucak mı? Doktorum iğneden 15 gün sonra kan verirsin dedi pazartesi kan vericem sanırım

Kızlar nolur banada cvp verin 19 mayısta catlatma ıgnesı oldum ara ara ıdrar testı yaptım negatif tı bugun 13 gunum normalde herkes ıgneden 14 gun sonra adet oldugunu yazmıs Bn daha olmadım gecen cok sancım oldu ısi bırakıp eve gidesim geldi o derce sanki relg olcak ısım gıbı akıntılarım oluyo bazen beklemekten cok sıkıldım kan testını nezman versemkı

X