çatlatma Iğnesinden Sonra Hamile Kalan Varmi

arkadaşlar merhaba birşey sormak istiyorum ben bu ay rahim filmi çektirdiğimde tüplerim açık çıktı doktor ilaç kullanmadan yumurta takibi yapalım dedi 16. gününde yumurtam 18mm idi ertesi gün çatlatma iğnesi vurundum bugün iğneyi vurunalı 12. günüm iğneyi vurunduktan sonra hiç ağrım olmamıştı ama son 5 gündür sol kasığımda sürekli ağrı var kist yapmış olabilirmi diye merak ediyorum daha önce böyle olan varmı

arkadaşlar merhaba birşey sormak istiyorum ben bu ay rahim filmi çektirdiğimde tüplerim açık çıktı doktor ilaç kullanmadan yumurta takibi yapalım dedi 16. gününde yumurtam 18mm idi ertesi gün çatlatma iğnesi vurundum bugün iğneyi vurunalı 12. günüm iğneyi vurunduktan sonra hiç ağrım olmamıştı ama son 5 gündür sol kasığımda sürekli ağrı var kist yapmış olabilirmi diye merak ediyorum daha önce böyle olan varmı
Canım benim de ilk klomen hapı kullandığımda kist yapmıştı yumurta 35 e kadar çıkmış, oturup kalktığımda kasığımda ağrı vardı hissediyordum, normal zamandada ağrı oluyordu, doktora gittik kist olmuş dedi, o ay çok kötüydü ya adetim geçikti adet geçiktirici verdi falan ama belki senin kist olmamıştır da çatlamıştır canım.

5 ay önce klomen kullanmıştım bendede kist yapmıştı sonra ara verdim doktorumu değiştirdim sonra bi takibini yapalım yumurtanın dedi yumurta büyütücü hiçbir ilaç kullanmadım sadece ovitrelle vurundum hamileliğede yoramıyorum çünkü adetime 4-5 gün var hiçbir belirtim yok tek şey gögüslerim sancıyor oda her ay oluyor zaten birde her ay çok fazla gazım olurdu o yok kist olmuştur diye korkuyorum hayırlısı rabbimde yazdığın için çok teşekkür ediyorum canım deneyimleri olan herkes yazsın lütfen

Ya 4dusugum oldu kan pirtilasmasi dedi bana klomene benzer bir lac verdi bir hafta sonra catlama ignesi vur dn hittm hersey cok guzl dedi ama hamilemiyim bilmiyrm ne zaman anlasilir hamileligim

Ya 4dusugum oldu kan pirtilasmasi dedi bana klomene benzer bir lac verdi bir hafta sonra catlama ignesi vur dn hittm hersey cok guzl dedi ama hamilemiyim bilmiyrm ne zaman anlasilir hamileligim
Canim cok heyecan ve stres yapıyorsun. Benim nerdeyse iki yilim oldu çocuk istiyorum tedavi falan uğraşıyorum. Oncelikle şunu diyim kendini dinleme oldu mu olmadi mi diye düşünme. Çatlama ignesinden on dört gün yada on beşinci gün belli olur hamileligin canim. İnşallah güzel haberler verirsin bizlere

Ins bnm hemen cocuk oluhr ama dusuyr kan pirtilasmasi var diye 4 tane dusuk oldu yine heycanliyim bir haftada var adetime

Merhaba arkadaslar uzun zaman olmus konusali bende sizlerdenim buraya yazanlardan hep negatif sonuc alanlardan hamile olan o guzel haberi alan varmi acaba cevap verirseniz cok sevinirim umut olursunuz

Selam arkadaşlar bende uzun zamandır girmiyorum geçmiş yazıları okudum Allah yardımcımız olsun bende çatlatma iğnesi sonrası beklemedeyim gün değil saatleri sayıyorum artık Allah hepimizin kucagini meleklerle doldursun

X