Cehennemi yaşıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
madem soruyorsun cevabını vereyim.eşin hırlı değil hırsız değil p…k değil ,çiftliği varmış,o köpekler bir şekilde üretilir sağda solda yapmayıp yasal yollardan işletiyorsa hayvanlara olan sevgisi de bir artı benim gözümde,petşhop açıp hazır satabilirdi yasak olmasına rağmen bir sürü satış var merdiven altı,eşin bokunu da suyunu da tüm bakımlarını üstleniyor belli ki.ne iş yaptığını yakınlarıma söylemeye utanıyorum derken kendiniz daha çalışmıyordunuz o bok kokan kocanızın getirdiği parayla geçinip bir de ondan utanıyorum demek sizin tepeden bakan biri olduğunuzu gösteriyor,evlenirken moda tasarımcısı olmadığını biliyordun.
iş yerimden uzak bir yerde indirmesini istedim demen bile çok çirkin burada okurken bile kanım dondu eşiniz kim bilir ne hissetti.
kaç kere gelmiş aramış siz nazın dozunu kaçırmışsınız 99 defa gelmiş ama siz 100 gelsin istemişsiniz ama olmamış .
bu yaptığın şey naz değilse niye pişmansın boşandığına oh be hayat varmış de önüne bak.
Ağzıma geleni söylerim bağırırım ağzımı bozarım sonra pişman olurum kin tutmam diyorsun yani yazdıklarını oku sende az değilsin eşin kadar senin de sinirli yönün var
Herifin sadece kapıya atıp durması bile sonuna kadar boşanma sebebi iken adamın köpeklerine takmış çok ilginç. Olması gereken geç bile kalınan bir şey olmadık sebepten vuku bulmuş.

İnsan ne sebeple boşanırsa boşansın, üzülür herhalde. "Neden bunları ben yaşadım? Acaba şöyle olsaydı, böyle olur muydu?" Gibi soruları sorar durur kendine.
Bir evlilik kolay kurulmuyor sonuçta. Maddi manevi emek harcıyorsun, evine ve eşine alışıyorsun illa ki. Dolayısıyla şuan bu psikolojide olman çok normal.

Evliliğiniz hakkında yorum yapacak olursam, şiddetli geçimsizlik dedikleri tam olarak böyle bir şey olmalı.
Sürekli sizin ya da onun evi terk etmesi, boşanma dilekçelerinin blöf olarak kullanılması, hakaretler , aileleri karıştırmalar vs çok laçka bir hale getirmiş.Her iki tarafta da sıkıntılar varmış gibi geldi okuduğumda.

İkinizde de iş yok. Bundan sonra da evlenseniz mutluluğu yakalamanız imkansız, eğer kendinize çeki düzen vermezseniz.
"Benim bir kötü huyum var sinirlenince ağzıma geleni söylüyorum. Ama çabuk geçiyor"
Böyle kötü huy mu olur? Kendine saygisi olan kimse böyle biriyle yasayamaz.
İyi, ağzına geleni söyle, hakaretler et. Karşı taraf da 'onun öfkesi saman alevi gibi' desin sussun. Böyle bir dünya yok maalesef.
Adam zaten kendi çapında iğrenç bir adammış, o artık eski kocanız. Sizi ilgilendirmiyor. Allah çevresindekilere sabır versin. Ama siz kendinizi torpuleyin. Artık psikologa mi gidersiniz yogaya mi, nefes egzersizi mi yaparsiniz..ne yaparsınız bilmem ama kendinizi düzeltmeye çalisin

madem soruyorsun cevabını vereyim.eşin hırlı değil hırsız değil p…k değil ,çiftliği varmış,o köpekler bir şekilde üretilir sağda solda yapmayıp yasal yollardan işletiyorsa hayvanlara olan sevgisi de bir artı benim gözümde,petşhop açıp hazır satabilirdi yasak olmasına rağmen bir sürü satış var merdiven altı,eşin bokunu da suyunu da tüm bakımlarını üstleniyor belli ki.ne iş yaptığını yakınlarıma söylemeye utanıyorum derken kendiniz daha çalışmıyordunuz o bok kokan kocanızın getirdiği parayla geçinip bir de ondan utanıyorum demek sizin tepeden bakan biri olduğunuzu gösteriyor,evlenirken moda tasarımcısı olmadığını biliyordun.
iş yerimden uzak bir yerde indirmesini istedim demen bile çok çirkin burada okurken bile kanım dondu eşiniz kim bilir ne hissetti.
kaç kere gelmiş aramış siz nazın dozunu kaçırmışsınız 99 defa gelmiş ama siz 100 gelsin istemişsiniz ama olmamış .
bu yaptığın şey naz değilse niye pişmansın boşandığına oh be hayat varmış de önüne bak.
Ağzıma geleni söylerim bağırırım ağzımı bozarım sonra pişman olurum kin tutmam diyorsun yani yazdıklarını oku sende az değilsin eşin kadar senin de sinirli yönün var
Adam ya dövüş köpeği üretiyor ya hayvan dövüştürüyor gibi bir şey anladım ben
En basiti yasak ırk üretmesi
Yanlış mı anladım bilmiyorum.

Birbirinize karşı o kadar ağır hakaretler etmişsiniz ki.Nasıl birbirinizin yüzüne bakabiliyorsunuz bu hakaretlerden sonra?Defalarca denenmiş toksik ilişki.Sizde ki de aşk,sevgi değil hırs.İkiniz de dengesizsiniz.Kararınızın arkasında durun.

Iliskinizde esinize uzuldugum tek yer isi yuzunden ondan utanmaniz. Benim esim sut urunleri ureticisi. Ben mandiraya giremem burnumu kapatmadan oyle bi koku var. Servis araclari da oyle kokuyo. Aksama kadar esim de o mandirada eve geldiginde o da kokar. Bi dusa bakar. Bi parfume bakar. O les servislerle az gezmedik isin ilk zamanlarinda. Ekmek parasi bu utanilacak ne vardi ki bunda. Sorunuza gelirsek de bitmis gitmis imza atip kurtulun bu toksik iliskiden

Bi de ornek vereyim. Sizinkinin dayakli versiyonu esimin kuzeninde vardi. Kuzeni karisini dover sover aldatirdi. Kizda ona tekme tokat allah ne verdiyse. Bi gun restlesip pat die bosandilar 1 cocukla. Ikisi de tutustu ama 3 ay gecti aradan. Bi baktik barismislar. 2 de sonradan oldu cocuklari. De ki duzeldi mi? Valla duzelmedi. Oglan ayni bok kiz ayni bok. 1 cocukla her yere sigardim 3 taneyle nereye sigcam deyip oturuyo malesef

Benim zaten canım yanıyor ne biçim bi rezilsin sen Allah belanı versin.
E yine sinir anıyla ağzınıza geleni söylüyorsunuz.
Böyle iş mi olur? Biz eliz , konuyu ve sizi birkaç saat sonra unutacagiz ama sizi bu yılan gibi dilinizle ne yeni bir erkek, ne yeni bir kaynana, ne öz anne babanız, ne eşiniz dostunuz ne de ileride çocuklarınız sever.
Yapayalnız ölürsünüz,mahalli kaldırır cenazenizi.
Her ağzına gelen söylenmez. Kendiniz yapamiyorsaniz tedavi görün..benim de öfke problemim vardı nefes egzersizi aldım. 8 senedir ağzıma laf gelince birkaç nefes alıp 'bunu söylemek bana bir şey kazandıracak mi?' diyorum.

Çok dobra dobra yazılmış şu sözler.
O kadar doğru ki..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X