Eşimle bana yaklasmiyor

İyi aksamlar herkese beni bi derdim var eşimle başlarda bana yaklsiyordu hic bir sorun yoktu ama sonra yaklasmamaya başladı cinsel hayatımız yok gibi ben isteyince geliyor sadece 1 yada 2 ayda bir neymiş vajinamdan kötü koku geliyormuş ve o yüzden yanıma yaklasmak istemiyormuş bana karşı yaklasamiyormuş boşanma derecesindeyiz bunları öne sürüyor çok doktora gittim koku gitsin diye fitil kullandim ama yine geçmedi açıkçası ne yapmaliyum çok üzülüyorum sanki benden igreniyor

Peki bu koku gerçekten dayanılmazmı? Kendinizde o kokuyu alıyormusunuz?
Oral yaparken kokudan dolayı istemiyo olabilir ama birleşmede kokuyu okadar nasıl alıyorki?
Yani onuda anlıyorum sizide.
Ondan sürekli kötü bi koku gelse sizinde canınız istemez🥹
Başka doktorları araştırsanız?
Kendinize böyle bi leğende sirke felan yapıp üzerine otursanız. Aktarlara danıştınızmı? Belki doğal kürler vardır.

Eşimin konuştuğu biri var ve boşanmak istiyor demişsiniz sonradan okudum. Adam sizi suçlu çıkarıp anlaşmalı boşanmaya zorlayacak mecburen. Amacı bu yani. Siz o konuşmaları kaydetmeye bakın, aldatildiginizi kanitlayin ileride lazım olacaktır. Yoksa tazminatsız dimdizlak boşayabilir sizi

Ağır bı koku balık kokusu gibi mi desem yoksa DHA farklı bişey mi tam olarak adlandiramiyorum
Eğer ki böyle bir koku varsa akıntınizda vardır. Mantar olabilirsiniz. Bir tanıdığımıza da böyle bir koku vardı. İnanı yanımızdan geçerken bile buram buram kokardı.

Bir de vajinanızı olduk olmadık şeylerle temizleyip florasını bozmayın. Bunun yanında Probiyortik takviye kullanabilirsiniz. Kilonuz varsa kilonuzu verin. Bağışıklığınız düşmüş gibi :KK43:

Oral yaparken kokudan dolayı istemiyo olabilir ama birleşmede kokuyu okadar nasıl alıyorki?
Kendinize böyle bi leğende sirke felan yapıp üzerine otursanız. Aktarlara danıştınızmı? Belki doğal kürler vardı

Kendinize böyle bi leğende sirke felan yapıp üzerine otursanız. Aktarlara danıştınızmı? Belki doğal kürler vardır.
Onuda yaptım gecmiyor tekrar gidicem doktora

Eşimin konuştuğu biri var ve boşanmak istiyor demişsiniz sonradan okudum. Adam sizi suçlu çıkarıp anlaşmalı boşanmaya zorlayacak mecburen. Amacı bu yani. Siz o konuşmaları kaydetmeye bakın, aldatildiginizi kanitlayin ileride lazım olacaktır. Yoksa tazminatsız dimdizlak boşayabilir sizi
Belkide öyle olabilir çünkü para istedim bosanacaksan bana para vereceksin ondan sonra kimle oluyosan ol dedim o zamn bosanirim dedim dediğin gbi anlasamali boşanmak için beni bezdirmek icin olabilir

Belkide öyle olabilir çünkü para istedim bosanacaksan bana para vereceksin ondan sonra kimle oluyosan ol dedim o zamn bosanirim dedim dediğin gbi anlasamali boşanmak için beni bezdirmek icin olabilir
Bu heriften kurtulacağına iyice başına bela etmeye çalışıyorsun.

Ama valizi alıp gidiyimi yani hiç bişey almadan o zaman kendisi keyfine bakacak boşanmak istiyo çeksin bedelini erkeklik yapıp aldatiyo boşanmak istiyo bunuda yapsın bı zahmet
Valizi de alıp gidersin, herifi de kovabilirsin canın nasıl isterse. İçin alıyor mu başkalarının yanından kalkıp seninle aynı yatağa yatıyor. Ha yok illa nafaka alacağım diyorsanız delilleri toplar çekişmeli dava açarsınız. Yeter ki kovun şunu yanınızdan. Nafaka için öncesinde bir avukatla konuşup fikir danışın. Gerekli faaliyetleri yapın.

Şimdi bu durum evliliğin başında yoksa sonradan olduysa o zaten sizi bol bol aldatmış. Çünkü bazı hastalıkların en büyük belirtisi vajinada kötü koku şeffaf olmayan akıntıdır. Doktora gideceksiniz ve eşim hayat kadınlarıyla olmuş bana tüm testleri yapın diyeceksiniz. Bazı hastalıklar eşli ve ona göre antibiyotiği olmadan asla tedavi olmaz. İlaç içmiyorsa size asla yanaşmasın ( artık mideniz nasıl alacaksa) Ayrıca içlerinde kısırlığa sebep olanları bile var. Örn: bel soğukluğu. Bu işin şakası yok. Öyle soğan kürü, günlük hijyenle olmaz.

Ayrıca ona he he deyip, bu yazdıklarımı yapıp, delil bulup, aldattı ve hasta olmama sebep oldu diye boşanmayı çakacaksınız. Tazminatınızı alacaksınız. Yok ben boşanamam derseniz. Bir gün birine kapılır, kadın istedi diye boşar, öyle ortada kalırsınız.

Acaba yiyecek içecek konularına dikkat etseniz etki edebilir mi. Baharatlı şeyler yemenin kötü etkilediğini duymuştum. Birde acaba böyle mi dikkat etseniz

Valizi de alıp gidersin, herifi de kovabilirsin canın nasıl isterse. İçin alıyor mu başkalarının yanından kalkıp seninle aynı yatağa yatıyor. Ha yok illa nafaka alacağım diyorsanız delilleri toplar çekişmeli dava açarsınız. Yeter ki kovun şunu yanınızdan. Nafaka için öncesinde bir avukatla konuşup fikir danışın. Gerekli faaliyetleri yapın.
Yok yanında kalma cabasinda değilim memlekete gidicem ama bosanacagim zamanda hiç değilse biseyler almak istiyorum elimde kadının attığı mesajlar var bı iki tane o kadar avukata sormam lazım bakalım ne diycek bı işe yariyckmi

Yok yanında kalma cabasinda değilim memlekete gidicem ama bosanacagim zamanda hiç değilse biseyler almak istiyorum elimde kadının attığı mesajlar var bı iki tane o kadar avukata sormam lazım bakalım ne diycek bı işe yariyckmi
Sen delil toplamaya bak. Elini hızlı tut çünkü üzerinden belli bir süre geçince geçerli olmuyormuş

X