Çekilişler, Kampanyalar, Promosyonlar, Numuneler ve Hediyeli yarışmalar

Bahar mevsimler içinde en tazeleyici olandır. Yenilenmenin başlangıcı sayılır. Kışın griliğinden kurtulmanın habercisidir. Yüzünüzde ve içinizde güneşin sıcaklığını hissetmenin zamanıdır artık. Sadece biz değil, evimiz, işyerimiz kısacası yaşadığımız mekanlarda bu değişikliğe hazırlanmalı. Kimimiz gözünde büyütür, kimimiz içinse eğlenceli bir durumdur. Gelin bu konudaki bilgilerimizi paylaşalım. Amaç; hayatı kolaylaştırmak. Siz bize bahar temizliğini nasıl yaptığınızı yazın, biz de bu yazıları diğer üyelerimizle paylaşalım. Sadece paylaşmakla kalmayalım, bu konuda yazıları en çok okunan ilk 20 kişiye bahar temizliğinde en büyük yardımcıları olacak Scotch-Brite™ Sil Süpür hediye edelim… Yapılacak işlem çok basit. Uygulanacak adımlar:

www.temizliknerahat.com sitesine üye olacaksınız.
“Bahar Temizliğini nasıl yapıyorum” konusu ile ilgili en az 2 paragraflık bir yazı hazırlayacaksınız.
Hazırladığınız yazıyı “Temizlik” kategorisini seçerek bize göndereceksiniz.

Bu aşamadan sonra tarafımızdan denetlenen yazılar yayına alınacaktır. 23 Mart – 23 Nisan arasında sürecek olan bu kampayımızda en çok okunan ilk 20 kişinin yazısı Scotch-Brite™ Sil Süpür ile ödüllendirilecektir. Yazınızın okuyucu sayısı artırmak için ne kadar çok paylaşım gerçekleştirirseniz, o kadar bu ödüle yaklaşacaksınız. Peki hediyemizi daha yakından tanımak ister misiniz? İşte hızlı ev temizliğinin kahramanı:

Başvurmak için tıklayınız
tşş k ler edıtorum ama 3 gun kalmıs yarısma bıtsın nasıl en cok oyu bız toplayalımkiiiiiiii
:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK30::KK30::KK30::KK30::KK53::KK53::KK53::KK53::26::26::26::26::26::26::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:En Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK

Vereceğiniz linklerin ilk mesajımdaki kriterlere uymasına lütfen dikkat edin.

Facebook bile olsa orada kurumsal bir ürün olmalı ! Lütfen buna dikkat edelim !

topik kapatıldı diye çok üzüldüm

diğer konudA SON mesajı görüp buraya atladım

hayırlı olsun topik:80:

$landing4.jpg

kızlar yudum un facebook sayfasında yarışma var ben beğenili olduğu için katılmadım çok beğeni toplayamıyorum isteyenler katılabilirler

Bi arkadas link vermişti balık mı ne büyütüyoduk tşört kazanmak için bugün aradılar para istediler yardım için :KK51: Hep bizmi isteyecegiz:KK52::KK52: Kabul etmedim tabiii

Selam arkadaşlar,
Gülaylar Altın'ın katılanlar arasından çekilişle 10 kişiye pırlanta kolye kampanyası var. Ad-soyad, e-mail ve telefon yazılıyor. Ana sayfada sol alt köşede var duyurusu.

Ulusoy - Otobüs

Arkadaşlar bir haftadır okuyorum bu sayfayı. Bugün ilk defa paylaşım yapıcam. Umarım yararlı olur.

Bugün mail olarak bana gelen Ulusoy firmasının "Mutlu Bir Yolculuğun Resmini Yapabilir misin?" isimli Çocuk Resim Yarışması için firmanın sitesinin linkini ekledim.

Bilgilerinize.

Hoş duruyor güle güle kullan tatlıcadı1 :KK3:

X