Çekilişler, Kampanyalar, Promosyonlar, Numuneler ve Hediyeli yarışmalar

ipana nın yeni kampanyası başladı...
katılım süresi...24 mart-24 nisan 2011.
ödül...
7 kişiye 7 gün 2 kişilik mavi yolculuk turu

Ipana

saati gelen arkadasım güle güle kullan saatini nerden geldi canım nasıl basvurdun öğrenebilirmiyim?

Vatan Notebook Vitrinleri Sizin Fikirlerinizle Doluyor !

Bu yarışma ile, 6 Nisan - 18 Mayıs 2011 tarihleri arasında Vatan Notebook vitrinleri için paylaşacağınız fikirler yayına alındığı anda, 15 Temmuz 2011 tarihine kadar kullanılmak üzere anında World’e özel 5 taksitte %18 KDV kadar indirim kazanıyorsunuz. Fikrinizi arkadaşlarınızla paylaştığınızda, en çok oyu toplayan fikirler Vatan Notebook jürisi tarafından değerlendirilecek ve yarışma 1'incisi HP XR429EA Notebook, 2'ncisi EXPER NR95B Netbook, 3'üncüsü CASPER CN-VTN455A Netbook ödül kazanacaktır.

Sen de hemen fikrini paylaş, kazanma şansını yakala.

Vatannotebook

Son düzenleme:
kızlar saatler gelmiş annemin iş yerıne almış annem ikisinide :KK9:
annemın o kadar lafından sonra getırmışler iyi :KK9::KK9:

bu arada saatler o kadar da kötu gözükmüyomuş kızlar annemın işyerındekılerın hepsi uye olmuş haberınız olsun :))

Son düzenleme:
Merhaba Kızlar :KK3:

Yeni topiğimizin tüm kk ailesine hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.:nazar::KK9:
Kampanyası,yarışması, numune haberi bol olan bir topic olur inşallah :KK42:

Arkadaşlar sonunda carte do'r kitabım geldi.çok merak ediyordum. Güzel hoş bir görüntüsü var kitabın ama çok bir işe yarayaracağını sanmıyorum.bir de çokkk ince....

Umutlanmıştım yanında dondurma çeki falan olur diye.:KK19::KK19::KK19::KK19:

Arkadaşlar sonunda carte do'r kitabım geldi.çok merak ediyordum. Güzel hoş bir görüntüsü var kitabın ama çok bir işe yarayaracağını sanmıyorum.bir de çokkk ince....

Umutlanmıştım yanında dondurma çeki falan olur diye.:KK19::KK19::KK19::KK19:

Gözün aydın canım sonunda kitabına kavuştun :KK64:

Kızlar bana Fikri Mühimden mail gelmiş :KK52:maillerinize bir bakın isterseniz :KK34:

X