Çekilişler, Kampanyalar, Promosyonlar, Numuneler ve Hediyeli yarışmalar

Ben mesajımda bu sayfanın linkini de paylaşmıştım sayfada link duruyor silinmedi.

Tuana Merhaba
Çok detaylı bakmadım paylaşmışsındır ama 2. maddede belirttiğim gibi büyük firmaların reklamlarını yapalım. Yani sorun yaşandığında arkasında duracak bir firma olsun olur mu canım ? Networkler nedense bize sıcak gelmiyor belki geçmişteki acı tecrübelerdendir.

Bu arada pazartesi günü 16:00 ile 17:00 arasında KK 200.000 rekorunu kırma denemesi yapacak rekor kırılırsa 200.000 üzerindeki ziyaretçi sayısını en yakın bilen 3 kişiye Neutrogena ve Biolage setleri verecek.

Playskool Anneleri | Facebook

Playskool Anneleri bebeklerinin
“Playskool ile En Neşeli Anları”nı Facebook’ta paylaşıyor!

Playskool, yarışmaların en eğlencelisini Facebook hayran sayfasında düzenliyor. Bebeklerinin Playskool oyuncaklarıyla yaşadığı en neşeli anları yazıya döküp Facebook’ta paylaşan anneler, Joker Maxitoys’dan 1000 TL’lik hediye kartı ve Playskool’dan sürpriz hediyeler kazanma şansı yakalıyor!

80 yılı aşkın süredir tüm dünyada milyonlarca anneyi bebekleri için en güvenilir ürünlerle buluşturan Playskool, Facebook Playskool Anneleri hayran sayfasıyla da anneleri bir araya getiriyor.
Anneler Playskool ürünleriyle ilgili ayrıntılı bilgilere ulaşabilecekleri Facebook Playskool Anneleri sayfasında bir yandan deneyimlerini paylaşırken bir yandan da oyun ve oyuncaklarla ilgili merak ettikleri birçok soruya da cevap bulabiliyorlar. Zengin içeriği, eğlenceli yarışmaları ve annelerin paylaştıkları farklı deneyimleri sayesinde Facebook Playskool Anneleri sayfası annelerin en büyük yardımcısı!

Facebook Playskool Anneleri hayran sayfasının en eğlenceli yarışması: ‘Playskool ile En Neşeli Anlar’ başlıyor! Bebeklerinin Playskool oyuncaklarıyla yaşadığı en neşeli anları 13 Mayıs’a kadar yazıya dökerek Facebook Playskool Anneleri sayfasında paylaşan anneler pek çok hediye kazanma şansı yakalayacak!

Oylama süresince en çok ‘beğenilen’ ve finale kalan 20 yazı, Playskool marka ekibi tarafından değerlendirilecek. Birinci anne Joker Maxitoys’dan 1000 TL değerinde hediye kartı kazanırken, finale kalan anneleri de Playskool’dan sürpriz hediyeler bekliyor.
Playskool-Bebeimin en iyi arkada! Playskool Anneleri | Facebook

tıkladım ama anket filan çıkmadı karşımaa

nerde bu anlamadım :KK19::44:

Kullanıcı adın ve şifrenle giriş yaptıktan sonra ekrana bir formun gelmesi lazım:KK61:
Kampanyalar bölümünden de bakabilirsin.Kampanyanın adı Senin Hayatın Senin Kontrolün!

Bu arada pazartesi günü 16:00 ile 17:00 arasında KK 200.000 rekorunu kırma denemesi yapacak rekor kırılırsa 200.000 üzerindeki ziyaretçi sayısını en yakın bilen 3 kişiye Neutrogena ve Biolage setleri verecek.

Pazartesi 16.00-17.00 arsı kk dayız.200.000 rekorunu da hep beraber kırarız :KK19:
Tahminleri ne zaman nerede yapacağız.O sayfanın linkini de paylaşır mısınız ?:KK42:
Hediye kazanacak kişi sayısı az değil mi ? :93:

Tuana Merhaba
Çok detaylı bakmadım paylaşmışsındır ama 2. maddede belirttiğim gibi büyük firmaların reklamlarını yapalım. Yani sorun yaşandığında arkasında duracak bir firma olsun olur mu canım ? Networkler nedense bize sıcak gelmiyor belki geçmişteki acı tecrübelerdendir.

slm kızlarrrr:KK3::KK3::KK3::KK3::3
network neeeeeeee

Son düzenleme:
arkadaşlar bende bioblas dan numune için mail attim hemen bu gün cevap vermişler bence deneyin derim :KK52::KK52:

Kullanıcı adın ve şifrenle giriş yaptıktan sonra ekrana bir formun gelmesi lazım:KK61:
Kampanyalar bölümünden de bakabilirsin.Kampanyanın adı Senin Hayatın Senin Kontrolün!

forum çıkmıyor :/

kampanyada tıklanmıyor :KK19:

allah allah :18:

neyse sağol cnmm olmuycak sanırsam ki :2:

Son düzenleme:
bugün doğadan dan ilk numunem geldi büyülü bohça.....:KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:
haber veren arkadaşlara çok tesekkür ederim....:KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71:

teşekkürler tuanabasar ....alıntı yapamadım:44::44::44::44::44:

slm kızlar ben daha önceden annelik akademisinden kitap istemiştim kargo parasını ödüyosun sadece çok olmuştu geleli..bugün bidaha geldi ama bu seferki hamileyim kitabı ben istememiştim ama hoşuma gitti

ya kızlar daha öncede sormuştum cvp veren olmamıştı ıdc kremleri gelen varmı bana o zaman 1 hafta içinde adresinize teslim edilecektir diye cevap geldi ama 2 haftadan fazla oldu

ya kızlar daha öncede sormuştum cvp veren olmamıştı ıdc kremleri gelen varmı bana o zaman 1 hafta içinde adresinize teslim edilecektir diye cevap geldi ama 2 haftadan fazla oldu

Editör IDC ile ilgili açıklama yaptı.Bilgilerini gönderen herkese numune setini göndereceklermiş.Şu an yoğunluk varmış .Bizde bekliyoruz.:KK61:

X