Çekilişler, Kampanyalar, Promosyonlar, Numuneler ve Hediyeli yarışmalar

Tansaş’tan Çokokrem Bayramı, Çokokrem bedava kampanyası kapsamında 23 Nisan 2011 Cumartesi günü Tansaş mağazalarına gelen tüm çocuklara Çokokrem Tüp (40 gr) hediye edilmektedir.

Ülker Çokokrem hediyesi stoklarla sınırlandırılmıştır.

selam kızlar maggi hediye paketim geldi bugun hala katılmayan varsa katılsın

ya link veriliyormu malum sitede yarısma biri aydınlatsınnn

Editör tarafından yazılan yazı ;
Facebook vb. sosyal iletişim ağlarında Facebook grubumuzun ve/veya bu başlığın tanıtımını yapın ki yarışmalara katıldığınızda bu başlık ne kadar çok takip edilirse o kadar çok oy potansiyeline sahip olacağınızı unutmayın.

Facebook linkleri bu şarta uygun olarak verilebiliyor. :KK61:

30 tane ürün geldi bana etsuyu harclar corba yöresel corba resşm var ama koyamıyorummm hata veriooo

maggi türkiye sayfası facede oradaki tariflerden birini yapıp resmini cekip yollıcaksınız detaylı bilgi sitede var zaten tavuk makarna tarifleride var10 gün önce duyurmustum ama kimse ilgilenmedi sanırım

ayrıca eci kozmetik bugun ilk 500 kişiye hediye seti verdi talep cok olunca 500 kişiye daha vericekmiş takibe alın derim

maggi yarışmasının her hafta teması değişiyomuş anlamadım ben :26:

Arkadaşlar 2 ayrı face grubu paylaşmış, konuları sildim ikisinde de yorum açık kimse KK dan bahsetmemiş. Bu ilk hatırlatmam ikinci konu ise bu paylaştıklarınız dandik gruplar. Lütfen kurumsal reklamları paylaşın bunlardan hiçbirşey çıkmaz. Lütfen paylaşımlarda daha dikkatli olalım.... Kurumsal büyük firma olan network vs geçin bunları bunların amacı üye toplamak....

Duygu

Ben mesajımda bu sayfanın linkini de paylaşmıştım sayfada link duruyor silinmedi.

X