Cem Özkök hakkında ne düşünüyorsunuz?

Adamın adını görünce aklıma KK profil paylaşımlarında gördüğüm temizlik videoları geldi.

Adamın beslenme tarzını bilmiyorum. Geçen gün jüt halıyı 3 farklı temizleme aşamasına tabi tuttuğu bir videosunu gördüm. Hakkında ne düşünüyorsunuz sorunuzu görünce aklıma ilk gelen, kendisini gereksiz yorduğu; canına yazık.

Ben fenomenlere genel olarak gıcık olduğum için öyle olumlu düşünce geliştiremiyorum. Sağlık sorunu ve etik kaygıları yoksa gluten ve süt ürünlerini tamamen kesmek, abartılı temizlik halleri ne bileyim bana göre değil. Bu tür içerik üreticileri insanlara iyi gelmiyor bence ya. Çoğunluğu yetersiz hissettirdiğine eminim. Modern insan evi nasıl temizleyip değişik nasıl beslenirim diye kafayı yiyecek az kaldı.

Ben bişiler tavsiye edenlere inanmam. Reklamın yeni şekli artık telefonlarımızda. Aralıklı oruçda yaptım 6 ay. Sağlığım bozuldu doktor doktor gezdim ilaç kullanıyorum. Sorduğunuz kişiyi de bilmem ama genel olarak kimsenin dediğini yapmamayı acı bir şekilde öğrendim maalesef ki. Sağlık mı konu. Giderim doktora o ne diyorsa onu yaparım. Tanımadığım bilmediğim yüzünü dahi görmediğim insanların ne dediği umrumda olmaz.

X