Çene Estetiği Çene büyütme ameliyatı hakkında

Çene Cerrahisi, Çene Estetiği, Çene Eklemi Sorunları, Gülüş Dizaynı
tamam cnm resim koyarım ama daha tam oturmadı. bence fiyat vermek etik olmaz ma2-4 bin arası degisiyor sanırım...benim doktorum hüseyin güner. kendisine guvenim sonsuz ve cok basarılı bir operasyon oldu. 3.gun ise gittim cok az morardı dis cekimi daha agrılıydı buna nazaran ama sıkıntılı oluyor tabi ama sonucu gorunce herseyi unutuyor insan

canım bende yakında burun ucu artı cene amelıyatı olucam lutfen bu konuda bızı bılgılendır gorustugum doktor pek bı sıkıntısından bahsetmedı sadece enfeksıyon rıskınden bahsettı ne gıbı sıkıntılar yasadın amelıyat sonrasını bızımle paylasırmısın bıde resımde cok aydınlatıcı olacak

mrb kısslarr sonunda kac gundur aradığım yerı buuldum.ben bundan 3ay once ortodontık tedavıye baslamadan once dr bana çene amelıyatı demıstı..sağlık acısından bı zararı yokmus sdc goruntu anlamında benımki alt cenem gerıde bıraz.sdc ust dıslerıme tel takıldı şeffaf.on 3dısmde carpıklık vardı ve Allah a şükür düzelme yolundalar.nyse o zamanlar pek sıcak bakmamıstım ama artık cıddı anlamda ıstıyorum.ceneyı one almak ıcın napılıyor ve brs genısletmek mumkunmu bunlar yapılırken acaba bnm cunkü yanaklarım hafıf tombıs cene ona gore sılık duruyor gıbı.ee tabı bunu yanında gıdıda var maalesef bu gıdı aldırmak sonradan goruntude bı sorun yasatıyormu ltfen yardımcı olun arkadaslar ben zaten 3-4gun sonra dr gıdıp konuscam ortodontıstımle.ve en kısa zamanda işleme baslıycamm

Angeluss acaba çenenize nasıl bir implant yerleştirdiler bunun hakkındada bilgilendirir misniz acaba yani kemikleşen bir yapıya sahip medpor denilenlerden mi yoksa normal vücuda uyumlu ama daha sonra yerleştiği yerde çenede kemik kaybına neden olan cinsinden mi konuldu? Soru biraz garip oldu ama doktorunuzdan bununla ilgili herhangi bir bilgi aldınız mı? Çünkü ben de çene ucu ameliyatı düşünüyorum ama bir sürü teknik var önce çene kemiğinin kırılıp biraz öne alındığı bir teknik var ama bu çok ciddi değişimler sağlamıyor sonra da bu implantların yerleştirildiği teknikler var acaba sizce hangisi tercih etmeliyim çünkü alt çenem çok küçük ........?

mernem kusura bakma yeni gordum msjı, su an itibiarye 6 ay oldu ve artık varlıgını hissetiyorum, kesinlikle korkmadan yaptırın ciddi farkediyor, medpor benimki.

ışıll ameliyat yerine dolgu yaptırsan kendin dokundan, korkutğunu yazmışsın oda bi seçenek dolguda gayet güzel duruyo

Angeluss canım demek senin ki medpor implant peki ilk zamanlar ne gibi sıkıntılar yaşadın yada yaşadın mı mesela konuşmada yada ısırmada falan ne biliyim ben de bu konu hakkında pek bilgi sahibi olmadığım için ilk aklıma gelenler bunlar oluyor. Sonra sana yerleştirilen bu implant ağız içinden mi yerleştirildi yoksa çene altından gıdı bölgesinden kesi yapılarak mı kondu? Ve en önemlisi şu an için memnuniyetinden bahsetmişsin ama yaşanabilecek herhangi bir komplikasyon da implantın tekrar çıkartılma olanağı olup olmadığını doktor sana söyledimi çünkü medporlarda en önemli mevzu bu bir süre sonra kemikleştikleri için çıkartılması çok zor diye okumuştum. Şimdiden teşekkürler canım sana yeni görünümünle mutluluklar diliyorum darısı bizim başımıza....:)

benimki gıdı bolgesinden yerlestirildi. odem yuzunden yemekte ve konusmakta aylarca zorlandım. yaptırıken dogru endikasyon onemli, cunku geri cıkarttırmak bence hic hos bir durum olmaz.zaten istemezsiniz bence, profil estetik cerrahisi zaten bu burunla genelde bir yapılıyor ben simdi burnumuda yaptırıcam.

Verdiin bilgiler için çok teşekkürler Angeluscummm ama neden gıdıdan yerleştiridldi sana çene içinden yerleştirilmedi doktor özellikle mi tercih etti acaba biliyorumsorualrla boğdumseni ama .....:p

Merhaba bende emre ilhana çene implantı taktırdım ve (burun estetiği) ilk 2 gün dışında hiç bir sıkıntım olmadı,oda ilk 2 gün çeneyi sıkıca bantlıyolar ondan hiç bir ağrı sızı yok...benimki ağızımın içinden alt dişlerimin altında dikişler var ordan koyuldu kendilğinden eriyo dikişler zaten,ama iz kaldı diyen arkadaşları anlıyamadım bende hiç iz yok.Ağızımın içinden koyulduğu için herhalde..Eğer çeneniz gerideyse mutlaka yaptırın derim çünkü mesela burnunuz çok büyük değil hafif kemerlise bile çene geride olduğu için sanki çok büyükmüş gibi duruyor yüzde bi orantısızlık oluyor o yüzden öneriyorum.ıki gün dişinizi sıkabilcekseniz olun derim ben :)

cnm sendeen rıca etsem oncesı ve sonrası resmını koyabılrmısın bede yaptırmak ıstıyorum ama değişimi gormek ıstıyorum.eğer buraya foto koymak ıstmeezsen msn versem ordan gostersen sevınırım

kıslar pekı bır sey daha sorcam.ben suanda ortodontık tedavı goruyorum muhtelemen yaza cıkacak tellerım ama bnm altcenem cok az gerıde yanı azda olsa kapanıs bozukluğu oluyor bu sanırım.bellı belırsız aslında etrafımdakı hiç kımse farketmıyor. ama bende bu cene buytme amelıaytını oabılrmıyım yoksa.bu sekılde bı sorunum var dıe olmazmı yaptıranlar sdc altcenesı kucuk gorunuyor dıyemı yaptırdı yazan olursa sevınırım

bu arada Allahtan burunda bı sorun yok hokka gıbı masallah gorenelr estetıklı zannedıyor ama deıl bıde su ceneyı halledebılsem cok ıyı olacak:):)

canımm aynı sorunları yaşamışız :) canım alt çene gerliği vardı ben de implantla çözüldü herşey üzerine yağ dokusu da yapıldı,çene kemiğinin öne alınması çok zor bir ameliyat kemiğin kırılacak sonuçta bana hiç bi estetik cerrah önermedi çok zor bir ameliyat dedi,sen bence iyi bi düşün ben olacaktım son anda vazgeçtim bütün ölçülerim alındı,röntgenlerin çekildi vazgeçtim şimdi iyi ki vazgeçmişim diyorum,benim ki 8 mm gerideydi sen kaç mm?ben sana bi kaç doktor gezmeni tavsiye ederim hepsi evet ortodontik olup kemiği kırmak gerekir derse ol,yoksa olmabu kadar işkence çekmezsin.

yaa aslında bnm olay cok karısık cunku bnm cene cok gerıde deıll yanı ben en az 5-6ortodontısıt ıle grsmtum bana hiç biri amlyt demedı.ceneyı kırıp one alma amlytını yanıı.bende vazgectım olmucam dedım şimdide boyle bısıye sardım pekı canım senın implant dedığın bu sey protez yanı deılmı farklı bısıımı bıde bana dotor tavsıye edebılrmısın ve fıyat sorsam cokmu olurum cnm?

Peki sseh senin implantın medpor mu yoksa başka çeşit bir malzemeden yapılan bir şey mi yani medpor olanlar şu anda en son ve hatta kemikleşme gibi bir olanağıda var çok zor katılıp zor çıkartılıyor diğer implantlar gibi de kemikte erime yapmıyor bizleri bu konuda aydınlatırsan seviniriz canımmmmm...:)

ya benim cenem biraz geride ya cene dolgusu yada cene protezi dusunuyorum fiyatlari bilen varmi ben yurtdisinda oldugum icin trde arastiramiyorum burda pahali 4000 euro

Merhaba bende emre ilhana çene implantı taktırdım ve (burun estetiği) ilk 2 gün dışında hiç bir sıkıntım olmadı,oda ilk 2 gün çeneyi sıkıca bantlıyolar ondan hiç bir ağrı sızı yok...benimki ağızımın içinden alt dişlerimin altında dikişler var ordan koyuldu kendilğinden eriyo dikişler zaten,ama iz kaldı diyen arkadaşları anlıyamadım bende hiç iz yok.Ağızımın içinden koyulduğu için herhalde..Eğer çeneniz gerideyse mutlaka yaptırın derim çünkü mesela burnunuz çok büyük değil hafif kemerlise bile çene geride olduğu için sanki çok büyükmüş gibi duruyor yüzde bi orantısızlık oluyor o yüzden öneriyorum.ıki gün dişinizi sıkabilcekseniz olun derim ben :)
merhabaa ben de yeni çene implantı taktırdım 4gün oldu yüzüm deli gibi şiş lahana bebeğe benziyorum aynı ne zaman geçecek bu şişliklerr..

X