Çene Estetiği Çene büyütme ameliyatı hakkında

Çene Cerrahisi, Çene Estetiği, Çene Eklemi Sorunları, Gülüş Dizaynı
Merhaba,

Yakin zamanda burun estetigi ile birlikte doktorumun da tavsiyesiyle geride olan cenem icin cene implanti ameliyati olmayi planliyorum. Ameliyattan 2 hafta sonra ise donmeyi planliyorum.

Cene ameliyati konusunda oldukca kararsizim... Ameliyattan sonra sislikler kac gunde geciyor, ne kadar yara izi kaliyoe? Bir de ameliyat olundugu disardan anlasiliyor mu? Ben soylemeyi dusunmuyorum da..

Kizlar yardimci olursaniz sevinirim..

arakadaşlar bir şey sormak istiyorum benmde alt çenemede hafif bir gerilik var ve bu yüzden dudaklarımın yanları özellikle şişmiş gibi kilolu duruyor ama çene ameliyatına felan da gerek yok diyor doktorlar yanaklarım için tavsiye edebileceğiniz bir şeyler varmı bir doktor doku alabiliriz oralardan dedi ama korkuyorum işte yorumlarınızı bekliyorum

....................................................................................................................................................

...................................................................................................................................................................

üzünüm kızlar 20 kotasını doldurabilsem bend birşeyler paylaşıp yorum yapaağım ama ne dolma birşeymiş bu ki dolmadı gtti

X